Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. hehe Wladi sniegu Ci u nas dostatek na 18cali to nawet za duzo
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Bo ktoś ma takie zdjecie jak Ty masz w awatarze
  5. Karol to Ty założyłeś facebokka zakochani w audi??
  6. Pany a mi xperia z nie do konca wsplpracuje z bt w audi. nie okazuje nieodebranych itd..mial ktos ten problem?
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktos xperie z?
  8. Wandej daj pw bo mam dystanse stalowe 17mm Bartek sorry za OT
  9. 19"-tki już są u Artura w Bydgoszczy Ta felga pochodziła z A6 a zatem szerokość 8,5" z ET 48. Taki efekt uzyskałem dzięki dystansom 17mm przód i 15mm tył. juz nie moge sie doczekac kiedy wpadna na auto
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcino...moje dzaiała
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszło:decayed:
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Gratki!
  13. które??
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Ta felga mi się widzi - masz złodziejki mam ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- no Twoja byla piekna!!
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli s4 smialo moge brac ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- iphone to ponad 2000zl a ja chce sie zmiescic w 2 Marcino87 podasz danevczy to byl prezent??
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra Panowie a z innej beczki...jaki fon polecacie? samsung galaxy s4 czy cos innego?
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek jebłem...pozdro dla czujnej żony!
  19. zapraszam
  20. tak mnie dzis tknęło
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no pewnko...tylko My nie tacy kozacy i większość ma 8 do 8,5 cala
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fanta to nie ten dział...tutaj chyba maksymalnie 8,5...ale Domin ma fele z rs6 i wiem ze tez sa szerokie, ale nie wiem jak bardzo
  23. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.