Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. noo wladi a twój to był nic lepszy http://s29.postimg.org/xtnw71fj7/DSCF2424.jpg w tym roku też jedziesz tydzień przed i tydzień po będziesz wracał nie zapomnij wziąć zapasowej wątroby ze sobą Ryba ty nie zaczynaj z fotami hahaha, wyszło jakbym sie dobierał do Wladiego:facepalm: :grin: eee no przestań
  2. no ekawi mnie jak Ci to wyjdzie...jesli mozesz to informuj na biezaco:naughty:
  3. więc tak ori zestaw z aso P 711 T 533,5 co tak drogo??!!
  4. yes i nowe welury od Kuby!
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o ile nie bede gnił w robocie:facepalm: to o ktorej mam dzwonic zebys juz wiedzial?
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jutro webasto thermo topic:decayed: Patryś najlepszego:drunk: i jak bedziesz mial checi to pomozesz mi wymienic zbiorniki spryskow ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- Tak jak Artur mówi bez podkładu...jak tak zrobiłem i smigam jak narazie bez problemu farba na swoim miejscu:wink:Patryś najlepszego evrybady bo Ty wiesz z kim gadacc w takich tematach:grin:
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PATRYS-100lat!!!dzis urlopik
  8. Marcino a co sie bede pierd....olił z tematem...ile można? teraz mam wszystko nowe
  9. hehe stacja jest w bagażnku a mikrofon siedzi pod podłokietnikiem ---------- Post dopisany 10-01-2014 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 23:37 ---------- zbiornik tak mnie wk....wil ze wpadly oba nowe z kompletem nowych uszczelek prościutko z ASO
  10. Winczako temat nadany...jutro bedziemy wszystko wiedziec
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam wszystkich Kuzwa z ta farba odporna na wysokie temperatury to troche lipa jest by najmniej u mnie na zaciskach z przodu. Przed zalozeniem zaciskow z S4 najpierw dokladnie je wypiaskowalem , wymylem i odtluscilem a potem polozylem podklad cynkowy i na to 2 warstwy farby (czerwona) odpornej do temperatury 1100 stopni i lipa Od syfu z klockow hamulcowych + chemia do czyszczenia felg , cisnienie z myjki cisnieniowej i reszta badziewia z drogi powoduja , ze farba odlazi a co najgorsze to caly ten syf wgryzl sie w farbe i nie idzie tego doczyscic. Teraz tylko malowanie proszkowe chyba zostaje. Nie wiem jak u innych ale mi ta farba zbytnio nie przypasowala. bo pod ta farbe lecisz bez podkladu...a Ty jebles i to jeszcze z cynkim nie odpornym na temperatury:naughty:
  12. Pawel co potrzebujesz z Aso?
  13. Poziu...Marcino to jedyny, który nas pilnował...teraz będzie robił to kto inny a My Cię spijemy i....
  14. o Poziu ogrier tylko, żebyś nie padł przy obiedzie tak jak ostatnio Ci Spanky ululał
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. klysek obiecuje a pozniej sie napije i pojdzie spac
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobre b6 rzadzi
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łłłłoo kjeerwa, polubiłem +1
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proste:naughty: Toć to szlachetne paliwo i szlachetne spaliny:przebiegly: Ci co mają diesle to chyba motorynki w młodości nie mieli:decayed: a to prawda ze twoj woz na szlachetne paliwo wiecej stoi niz jezdzi
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    www.umweltzone.pl Ale ciezko na nasze fury o zielona dzieki
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    YES SIR :siema:
  23. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobre foto :naughty:Twoje?
  24. to co niedziela?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.