Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Czym sie rozni prawy od lewego sprysk?
  2. no to pomachali...a moze jakis spocik??
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcino607, ktoś musi
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chcevie wklejac posladki to zalozcie sobie podtemat
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam dostęp. Osobiście nie montuje Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie. koszt?
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? teraz jeszcze pamięci dorezam może w tym tg no i tą lodówkę w schowku Ty to lepiej do pracy idz co ja zrobie że znowu mam wolne wywalają mnie na wolne a mi odwala we łbie i kasę tracę a tak powaznie to zazdroszcze
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a Ty już czasem nie wyczerpałeś limitu z rezaniem na ten rok ? teraz jeszcze pamięci dorezam może w tym tg no i tą lodówkę w schowku Ty to lepiej do pracy idz
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jawor a Ty masz staly dostep do tego Q no i walnij jaki koszt z montazem tak do odjazdu
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    brac http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-helikon-tex-x-tura-zapisy-286557/
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wal do NOSBa
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dopiero co wstałem
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no w Bydgoszczy tez lipa ale koło mi sie widzi
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    proszę http://s23.postimg.org/tu4yqyjnr/artur.jpg no mi sie widzi!
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe jak b6 by na tym wygladała: Alufelgi z oponami 20 cali - Audi,Mercedes,Vw Bydgoszcz ? Tablica.pl
  16. kurcze szkoda tej B6-stki...ja już nadałem temat kumplowi i bratu
  17. a co bedzie dalej?? Pasek czy cuś z audi??
  18. No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki trochę?? ok trochę wezmę a tak poważnei to już decyzja zapadła?? Tak... już czas BTW - kiedy po koła wpadasz? PW
  19. ja na spta się pisze
  20. No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki trochę?? ok trochę wezmę a tak poważnei to już decyzja zapadła??
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    biorę
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jedna nowa 750zł a tą z 2007 roku moge miec za 350 warto??
  23. Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.