Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra ja lece spac bo o 5 pobutka:facepalm:
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co ja napisał ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- Opowiadałem wam jak Domina poznałem? nie, dawaj
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju a zimowy? ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Bartek toc to nie alkoholik tylko brat!
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli na letni Bartek leci:kox:
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Batek websto na pokladzie nie zamarzniesz
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co tam coś tam mogę postawić :naughty: no dobra Jozek ja tez postawie butelke
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek dawja to sie napijemy...Jozek stawia
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta, mordy nie poznałem ale auto już tak - i tak będzie z większością z Was hehe my to nawet zavdobrych czasow troche porezali Bartek jwdziesz do Bt?
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek działa lusterko wszystko Tak - przelew wyjdzie wkrótce ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- Bartek a Ty jaki zapierdol masz dzis na fejsie:decayed: No pojebało ich... Fanpage chyba zrobię Możecie się dopisywać https://www.facebook.com/bartosz.szewczyk.1272 no sie ujawniles to masz:polew:
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek a Ty jaki zapierdol masz dzis na fejsie:decayed:
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak nie masz Q to nie potrzeba Ci chyba aż tak dużego koła w zapasie wiem ale mam zapas 15 a on nie wejdzie na hebel Daj spokój z pełnym kołem Art - pakuj dojazdówkę. a jaką walnąć na ten zacisk 320 zeby podszedł?
  12. a sprzeglo od avf lub awx do ilu nm wytrzyma?
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak nie masz Q to nie potrzeba Ci chyba aż tak dużego koła w zapasie wiem ale mam zapas 15 a on nie wejdzie na hebel
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wozi ktos jako kolo zapasowe 19"
  15. takie sprzeglo z dwumasem pasuje p&p? cyknij pw jaki koszt
  16. To teraz nawet po pijaku trafisz do domu... Kompas Cię poprowadzi no bedzie łatwiej
  17. no to jest i lustro z kompasem Marcino87 - dzieki:naughty:
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wpuść wladiego to CI wszystko wypije Ale to wszystko powinno znajdować się w lodówce bo ja ciepłego alkoholu nie piję jasnę jak już nic nie ma to i wygazowane piwo piliśmy :polew:
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. a mozna zakodowac na tym pilocie ktorych guzik na jakis czas?? jezeli masz ta sama centralke co ja to tak no to na jakims spocie sie ogarnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.