Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeden wuj czy angol czy nie. Etke byś zainstalował , tam wszystko widać ładnie pięknie ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- a na podanej aukcji są akurat zwykle wkłady a jak ta etke scignać i zainstalowac...oze sz podac linka gdzie to zassac?
  2. na 30minut...a Ty masz takie samo webasto?
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema: z ranca
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    NIestety opony kupiłem nówki w tym sezonie Dałem ciała z 16" http://images02.olx.pl/ui/9/13/34/1290059984_138950934_1-Zdjecia--Felgi-aluminiowe-16-AUDI-A4-A6-z-oponami-Michelin-20555-R16-1290059984.jpg a takie wejdą? ma ktoś? wejdą ja taki miałem i wejdą na 100%
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek stronki nie ma ale jak coś podobnego wpadnie mi w oko to podeślę Ci na PW
  6. Ja czy Arty a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :polew: Było się Bartek nie odzywać...ja wiedziałem, że Marcino tak mnie potraktuje :decayed::polew: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi! (Po kolejnych rozruchach bylo juz git) Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!!
  7. przepraszam
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj w domku w Ylu znaczy na kacu:grin: A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed: Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę ...ładne te repliki 18-tek S line Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan: PS. No mi też się moje repliki podobają No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie. Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33 Jest jakiś producent tych felg? musisz szukać takich made in italy z podwójnym rozstawem...a bedziesz szukał nowych czy używanych??
  9. Hankook ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- dlugo się wahałem aż w grudniu padła decyzja, że zabieram ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- Nie ma problemu. Niech Ci dobrze służą Będę dbał jak o swoje
  10. miałem repliki 18" ale awsze myślałem o 19 i jest...:kox:
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj w domku w Ylu znaczy na kacu:grin: A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed: Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę ...ładne te repliki 18-tek S line Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan: PS. No mi też się moje repliki podobają No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie. Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33
  12. Nowy wymarzony pakiet lato już przywieziony od Bart-S`a 19" 8,5" i ET48 - opony Ventus Sport K104 235/35 +dystans i dłuższe śruby Bartek jeszcze raz dzięki za transakcje. :drunk:
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj w domku w Ylu znaczy na kacu:grin: A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed: Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę ...ładne te repliki 18-tek S line Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan: PS. No mi też się moje repliki podobają
  14. zegar + pilot uniersalny:wink: dzięki Domin za pilnowanie tematu...już wróciłem od Bartka, później wstawie foty :dancing:
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema:
  16. nie dlugo stalo i zalalo sie....juz jest wszystko ok
  17. no słuch masz dobry
  18. ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- serdeczne podziekowania dla Zbyszka (uhu2) i Domina79 za wlozona prace...:drinks::drinks::drunk::dancing:
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty piękny lolo uważaj żebyś na jakas minę nie wszedł na poligonie:przebiegly: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 widziales kiedys generala na poligonie? W razie wojny pierwszy w bunkrze no włacha to co nam Wandej Gen. Wladiego rusza:grin:
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty piękny lolo uważaj żebyś na jakas minę nie wszedł na poligonie:przebiegly: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 widziales kiedys generala na poligonie?
  21. hehe ksiadz jak to ksiadz...nie w temacie...juz zamowiłem
  22. w niedziele ja raczej bede
  23. Arturoooo ja tez nie mam warsztatu:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.