Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
grubo albo wcale
-
B6 DIVISION
jeden wuj czy angol czy nie. Etke byś zainstalował , tam wszystko widać ładnie pięknie ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- a na podanej aukcji są akurat zwykle wkłady a jak ta etke scignać i zainstalowac...oze sz podac linka gdzie to zassac?
-
[B6 AWX] Work in progress...
na 30minut...a Ty masz takie samo webasto?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
NIestety opony kupiłem nówki w tym sezonie Dałem ciała z 16" http://images02.olx.pl/ui/9/13/34/1290059984_138950934_1-Zdjecia--Felgi-aluminiowe-16-AUDI-A4-A6-z-oponami-Michelin-20555-R16-1290059984.jpg a takie wejdą? ma ktoś? wejdą ja taki miałem i wejdą na 100%
-
B6 DIVISION
Bartek stronki nie ma ale jak coś podobnego wpadnie mi w oko to podeślę Ci na PW
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ja czy Arty a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :polew: Było się Bartek nie odzywać...ja wiedziałem, że Marcino tak mnie potraktuje :decayed::polew: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi! (Po kolejnych rozruchach bylo juz git) Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!!
-
[B6 AWX] Work in progress...
przepraszam
-
B6 DIVISION
Ja dzisiaj w domku w Ylu znaczy na kacu:grin: A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed: Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę ...ładne te repliki 18-tek S line Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan: PS. No mi też się moje repliki podobają No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie. Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33 Jest jakiś producent tych felg? musisz szukać takich made in italy z podwójnym rozstawem...a bedziesz szukał nowych czy używanych??
-
[B6 AWX] Work in progress...
Hankook ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- dlugo się wahałem aż w grudniu padła decyzja, że zabieram ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- Nie ma problemu. Niech Ci dobrze służą Będę dbał jak o swoje
-
[B6 AWX] Work in progress...
miałem repliki 18" ale awsze myślałem o 19 i jest...:kox:
-
B6 DIVISION
Ja dzisiaj w domku w Ylu znaczy na kacu:grin: A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed: Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę ...ładne te repliki 18-tek S line Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan: PS. No mi też się moje repliki podobają No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie. Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33
-
[B6 AWX] Work in progress...
Nowy wymarzony pakiet lato już przywieziony od Bart-S`a 19" 8,5" i ET48 - opony Ventus Sport K104 235/35 +dystans i dłuższe śruby Bartek jeszcze raz dzięki za transakcje. :drunk:
-
B6 DIVISION
Ja dzisiaj w domku w Ylu znaczy na kacu:grin: A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed: Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę ...ładne te repliki 18-tek S line Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan: PS. No mi też się moje repliki podobają
-
[B6 AWX] Work in progress...
zegar + pilot uniersalny:wink: dzięki Domin za pilnowanie tematu...już wróciłem od Bartka, później wstawie foty :dancing:
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Work in progress...
nie dlugo stalo i zalalo sie....juz jest wszystko ok
-
[B6 AWX] Work in progress...
no słuch masz dobry
-
[B6 AWX] Work in progress...
---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- serdeczne podziekowania dla Zbyszka (uhu2) i Domina79 za wlozona prace...:drinks::drinks::drunk::dancing:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
to i ja jade
-
B6 DIVISION
Ty piękny lolo uważaj żebyś na jakas minę nie wszedł na poligonie:przebiegly: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 widziales kiedys generala na poligonie? W razie wojny pierwszy w bunkrze no włacha to co nam Wandej Gen. Wladiego rusza:grin:
-
B6 DIVISION
Ty piękny lolo uważaj żebyś na jakas minę nie wszedł na poligonie:przebiegly: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 widziales kiedys generala na poligonie?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
hehe ksiadz jak to ksiadz...nie w temacie...juz zamowiłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w niedziele ja raczej bede
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Arturoooo ja tez nie mam warsztatu:decayed: