Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ori też chodzi dalej. Przy temp poniżej +5 po odpaleniu auta piecyk sam się odpala i chodzi do osiągnięcia 70C płynu chł. Przy zew -2 wystarczy 5 minut by było gorąco w aucie (klimatronik mam ustawiony na manual, szyby i środek,19C) więc nie wiem po co Wy na 30 minut odpalacie. Dodam tylko, że Niemiec walczył w serwisie ccco z webasto, aż w końcu sam zmienił kodowanie (nie zaglebialem się dokładniej w temat mam jakiś zrzut od niego z kodowaniem). U mnie ori Ardic 912d. Ja tez mam ori i wole go wykorzystywać tylko do odgrzewanie auta przed odpaleniem zanik wsiądę. Wg mnie to ze piecyk sie za kazdym razem jak spadnie temp płynu. To jest dla mnie bez potrzeby szkoda piecyka po co ma non stop chodzić +1 Lubię to!
- B6 DIVISION
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
to jak Grzegorz poszukałeś już webasto??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
wczoraj się rozgadałem...ale nic nie znalazłem...będę pamietał bo trza poszukać w dobrej kasie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś Tak - słyszałem, jak potem GPS spadł za zegary ale po drobnej korekcie sprzet śmiga do dziś więc jest
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
nowe na lato??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś
-
B6 DIVISION
ale mówiłeś że mam poczekać ? założyłeś już ? nie jeszcze nie...ale na sowje nie mam kupca wiec cos wymysle
-
[B6 AWX] Work in progress...
a mozna zakodowac na tym pilocie ktorych guzik na jakis czas??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
malinka
-
B6 DIVISION
ale sie tu dzieje Marcino87 daj na PW dan do przelewu
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ale chyab to nie jest powod zeby Ci bronic jechac na zlot do cholery!!
- B6 DIVISION
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty nie kombinuj
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
yes yes yes
-
B6 DIVISION
widzieli?? Takie cuda trzymał w garażu! - Galeria - Film - WP.PL
-
B6 DIVISION
- [B6 AWX] Work in progress...
ale ja mam ta centralke- [B6 AWX] Work in progress...
Ty masz ten z antenka wysuwaną?- B6 DIVISION
- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemo jakie fele kupiłeś??- [B6 AWX] Work in progress...
a można to jakoś zmienić?? - [B6 AWX] Work in progress...