Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Ori też chodzi dalej. Przy temp poniżej +5 po odpaleniu auta piecyk sam się odpala i chodzi do osiągnięcia 70C płynu chł. Przy zew -2 wystarczy 5 minut by było gorąco w aucie (klimatronik mam ustawiony na manual, szyby i środek,19C) więc nie wiem po co Wy na 30 minut odpalacie. Dodam tylko, że Niemiec walczył w serwisie ccco z webasto, aż w końcu sam zmienił kodowanie (nie zaglebialem się dokładniej w temat mam jakiś zrzut od niego z kodowaniem). U mnie ori Ardic 912d. Ja tez mam ori i wole go wykorzystywać tylko do odgrzewanie auta przed odpaleniem zanik wsiądę. Wg mnie to ze piecyk sie za kazdym razem jak spadnie temp płynu. To jest dla mnie bez potrzeby szkoda piecyka po co ma non stop chodzić +1 Lubię to!
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema:
  3. wczoraj się rozgadałem...ale nic nie znalazłem...będę pamietał bo trza poszukać w dobrej kasie
  4. Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś Tak - słyszałem, jak potem GPS spadł za zegary ale po drobnej korekcie sprzet śmiga do dziś więc jest
  5. Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale mówiłeś że mam poczekać ? założyłeś już ? nie jeszcze nie...ale na sowje nie mam kupca wiec cos wymysle
  7. a mozna zakodowac na tym pilocie ktorych guzik na jakis czas??
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale sie tu dzieje Marcino87 daj na PW dan do przelewu
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema::siema:
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba łbem
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale chyab to nie jest powod zeby Ci bronic jechac na zlot do cholery!!
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi ocb w BT??
  14. Ty nie kombinuj
  15. yes yes yes
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzieli?? Takie cuda trzymał w garażu! - Galeria - Film - WP.PL
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. ale ja mam ta centralke
  19. Ty masz ten z antenka wysuwaną?
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z ranca
  21. a można to jakoś zmienić??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.