Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Wladi 2x3l
  2. No to My juz ma miejscu
  3. a Ty już na miejscu w BT?? ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- My z Jozkiem startujemy o 6:30 w stronę BT
  4. no oponka siedzi naprawdę ładnie
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to lipa
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wojtek zderzak s4 z PDC czy bez??
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    upsss sorry zapomniałem...wyśle dopiero po BT bo teraz zacząłem już urlop Sam sie ukarzesz czy ja mam to zrobic proszę o łagodny wymiar kary
  8. a dystans
  9. Będzie trzeć a nie szał. Ale ...uj Koło musi Trzeć Artur zakładaj lato rozjebiesz system tymi kołami i osadzeniem. Teraz gwint jakiś by się przydał. ale że co ma trzeć...to są koła od Bart-sa więc On na nich latał i nić nie tarło
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    upsss sorry zapomniałem...wyśle dopiero po BT bo teraz zacząłem już urlop
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ja tylko pije do Wandeja...bo Hofel mu sie podoba a ABT nie
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tego Hofele to wrzucałem już dawno temu i dziwię się że jeszcze wisi:wink: Naprawdę fajny zdeś Ty Andriu jakiś dziwny jesteś...znajdź 3różnice pomiędzy Hoffelem a ABT
  13. no niestety mi się podoba od zawsze koło rs4 w 19" i w końcu w tym sezonie zawita na aucie Z jakim ET? Dla mnie tylko ET29 miażdzy suty:kox: no to juz sobie miazdz bo takie bedzie :naughty:
  14. no niestety mi się podoba od zawsze koło rs4 w 19" i w końcu w tym sezonie zawita na aucie
  15. eeeee no Cwiara o to się nie martw
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. mam nadzieje że się jutro będe lepiej czuł to sobie wymienię
  18. Bardzi dziękuje za udaną transakcję najlepsze było jak dzownie do "gońca" i pytam i jak masz...nie Pan właśnie sciąga
  19. Endriu na szarum jest suoer ale na czarnym już takiego łał nie robilby. Szukaj eesy taniej.. Jakbyś nie zauważył ja nie mam czarnego auta:decayed: S-linów pare na allegro jest ale od esy brak:kwasny: Super tył się komponuje Artur:good: Ale dokładkę przód wyebałbym do pieca:decayed: odpier...ol się od mojej dokładki odpowiedz na jedno proste pyatnie...widziałeś na żywo??
  20. kiedy komplet bedie na aucie? bedzie już w BT??
  21. dzięki Panowie stara się WAS gonić a faktycznie Wladi się nie chwaliłem....o zapomniałem no i na szarym naprawde robi robotę, teraz tylko czekać aż letnie kóło wskoczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.