Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRUNO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BRUNO

  1. Taki błąd pokazuje.
  2. Wiesz co nie pamiętam teraz w każdym razie mam dwa wkłady jeden nowy drugi oryginał i oba mają podobne. Napięcie na przewodach jest pulsacyjne tzn raz jest raz nie .
  3. Sprawa ogrzewania lusterka strona kierowcy. Przewody sprawdzone od lusterka do sterownika poprawione styki więc generalnie powinno być wszystko oki wkład zmierzony oporność poprawną mało tego kupiony drugi wkład i lipa dalej nie grzeje . Za to dziwna sytuacja napięcie po włączeniu ogrzewania powinno być stale a ono dziwnie pulsuje że raz jest raz nie. Vcds pokazywał zwarcie ale sprawdzony cały układ i nic..... Macie jakiś pomysł? Zamówiłem już drugi sterownik ciekawe czy coś pomoże .
  4. Chyba nie wszystkie . Moja z 2016 roku nie ma poprawionego softu, ciągle dzwonią z Audi żebym się podjechal do serwisu na zmiane softu. Teraz też na piątek mnie umówili na zmiane softu w MMI niby maja wgrać jakiś najnowszy, dodatkowo coś z kimatyzacja maja robić jaka kacja serwisowa i jakaś wtyczka Plug in . Odrazu im podziękowałem za zmiane sofu dot silnika. reszta spoko.
  5. Tak tez tak mam dlatego pisze że pojawia sie czasami i trzeba go skasować i tyle.
  6. Więc tu nic nie zrobimy i po prostu tak musi być. Szkoda tylko że taki ślad zostaje pokazuje w VCDS jako błąd. ale oki skoro z tym trzeba żyć to spoko
  7. Panowie i Panie Podłączę się do tematu z prośba o info co to może oznaczać ? Czasami pojawi mi się taki błąd. Z czym to jest związane ?
  8. BRUNO odpowiedział(a) na Igor1989 temat w 2.0TDI
    Cóż tu dużo do wróżenia nie ma. Obstawiam DPF .....
  9. tak wiem o tym lepszy taki niż żaden póki co taki wystarczy
  10. Więc zrobiłem jak pisałeś w tym linku i co prawda nie zrestartował mi MMI i po scanowaniu nie pokazał tyle błędów tylko te co były czyli lusterko w drzwiach kierowcy , moduł komfortu nieobsługiwany i ten od nośnie wersji softu ale po kasowaniu ten ostatni zniknął i mam nadzieje że już sie nie pojawi wiec jeszcze raz dzięki za pomoc i do miłego
  11. może coś sie wydarzyło w tym łączniku miedzy drzwiami a autem. musze rozebrać pomierzyć kabelki i będzie wiadomo. ale póki co chce zamknąć temat MMI , później wezmę się za resztę
  12. wkład mierzony i zmieniany na nowy, konektory nowe zrobione styki poczyszczone i raz dziala grzanie raz nie w vcds pokazuje bład zwarcie masy lub zerwana wiązka. Ale tu spokojnie sobie ogarnę bo tu wiecej dłubania bedzie . Musze przemierzyć ciągłaośc instalacji od sterownika w drzwiach do lusterka przez kierunkowskaz .
  13. oki. akurat to mi nie przeszkadza bo zaktualizowane mapy pozuje na MMI i są naprawdę dokładne z tego co sprawdziłem, ale zauważyłem zmianę w tej kwestii. Najważniejsze żebym rozwiązał problem z tym błędem SVM. A kwestia portów USB to jak sie zrobi cieplej to ogarne tak samo jak kwestie grzania lusterka od strony kierowcy .Standardowy błąd przerwa lub zwarcie do masy, musze zwalić boczek i sprawdzić wiązkę Tak czy tak wielkie dzieki za pomoc . napisze czy zmiana SVM była skuteczna.
  14. Nie. Bo jak pisałem mam uruchomiony soft dot CAR Play ale nie mam fizycznie dołożonych portów USB. dopiero bedę wymieniał port na podwójny.
  15. tak. wcześniej jak miałem ustawiona nawigację to poza wyświetlaczem centralnym pokazywał mi po przełączeniu strzałki na liczniku z zegarami teraz mam tylko kompas.
  16. OK. Dzięki za info. I to normalne że nie pokazuje mi teraz też wskazań nawigacji na liczniku ? Po południu spróbujemy to ogarnąć zobaczymy czy się uda i błąd zniknie i pojawią się strzałki na liczniku
  17. Taki właśnie wywala błąd. Do tego jakoś dziwnie zginęły strzałki nawigacji z wyświetlacza w liczniku, poza tym wszystko działa. Gdzie szukać rozwiązania ? To jest to o czym pisałeś SVM ?
  18. jutro podam konkretnie
  19. jutro wrzucę log bo nie pamietam
  20. no tak też właśnie to zostawiłem. jest tylko jeden problem po scanowaniu wyskakuje mi błąd , być może dlatego ze jest uruchomiony w MMI audi smrtphone a fizycznie jest go brak bo muszę teraz dołożyć modół z portami USB
  21. K0471 i błąd i kolejne tak samo
  22. PRZY probie wgrywania tego softu wyskakuje niezidentyfikowany kod błedu 14... wiec nie wiem w czym problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.