Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gracia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gracia

  1. Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął
  2. Ty byłeś cały czas pod wpływem to się nie liczy
  3. :polew: :polew: :polew:
  4. Tak ale ja cała życie przed oczyma miałam
  5. Wy się już z biednego Jacykowa nie śmiejcie Szliczek to +10 do lansu
  6. Widocznie coś w tym jest
  7. Nie ta to inna :kox:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________w sumie ja tez mogę zadbać o zmianę autka :kox:
  8. Guregoru my już wróciliśmy z BT nie musisz tak kozaczyć :thumbdown:
  9. Kedzior tez nie zasłużył :polew: :polew: :polew:
  10. moskal w przyszłym roku upalam ese
  11. nie wiem nie widziałem :> ale u egona w pokoju ktoś po dachu za oknem chodził i śnieżkami sie rzucał żeby tylko chodził i śnieżkami rzucał :polew: :polew:
  12. no w sumie teraz jest cieplej niz tydzień temu, grill może być :wallbash:
  13. Zawsze musi być ten pierwszy raz, poza tym może to i lepiej, poznasz nas od razu z tej "dobrej" strony :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________oho widzę że się powtarza
  14. Niby po czym jak Ty cały czas zamulałeś o 22 spałeś :polew:
  15. mam siniaka nad lewym sutkiem :gwizdanie: nie wiesz skąd on się tam wziął ? :naughty: hmmm starałam się być raczej delikatna :evil:
  16. :polew: :polew:
  17. Rozrywanie koszulki tez było niczego sobie :hahaha:
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.msg2298394#new :polew: :polew: :polew: No to jak głosujemy
  19. miało być PAMIĘTAM
  20. Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko
  21. Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: Ale w BT to było A tu już Pan szaliczek w czasie snu: ta reka mach tak jak by na "obcego" :polew: :polew: Jakoś tez o tym pomyślałam :polew: :polew:
  22. On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna, Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie
  23. Stomatolog to jedno, a psychoterapeuta??
  24. Nooooooo Grisza bo on całą drogę płakał ;( ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.