Treść opublikowana przez gracia
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ty byłeś cały czas pod wpływem to się nie liczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Tak ale ja cała życie przed oczyma miałam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wy się już z biednego Jacykowa nie śmiejcie Szliczek to +10 do lansu
-
Spoty Katowice i okolice
Widocznie coś w tym jest
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Nie ta to inna :kox:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________w sumie ja tez mogę zadbać o zmianę autka :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
Guregoru my już wróciliśmy z BT nie musisz tak kozaczyć :thumbdown:
-
Spoty Katowice i okolice
Kedzior tez nie zasłużył :polew: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
moskal w przyszłym roku upalam ese
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem nie widziałem :> ale u egona w pokoju ktoś po dachu za oknem chodził i śnieżkami sie rzucał żeby tylko chodził i śnieżkami rzucał :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no w sumie teraz jest cieplej niz tydzień temu, grill może być :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Zawsze musi być ten pierwszy raz, poza tym może to i lepiej, poznasz nas od razu z tej "dobrej" strony :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________oho widzę że się powtarza
-
Spoty Katowice i okolice
Niby po czym jak Ty cały czas zamulałeś o 22 spałeś :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mam siniaka nad lewym sutkiem :gwizdanie: nie wiesz skąd on się tam wziął ? :naughty: hmmm starałam się być raczej delikatna :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Rozrywanie koszulki tez było niczego sobie :hahaha:
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.msg2298394#new :polew: :polew: :polew: No to jak głosujemy
-
Spoty Katowice i okolice
miało być PAMIĘTAM
-
Spoty Katowice i okolice
Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: Ale w BT to było A tu już Pan szaliczek w czasie snu: ta reka mach tak jak by na "obcego" :polew: :polew: Jakoś tez o tym pomyślałam :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
- Spoty Katowice i okolice
On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna, Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie- Spoty Katowice i okolice
Stomatolog to jedno, a psychoterapeuta??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nooooooo Grisza bo on całą drogę płakał ;( ;( - Spoty Katowice i okolice