Treść opublikowana przez turbobastard
-
Vcds pomoc Konin i okolice
Koledzy, potrzebuje kogos pomocnego z vcds lub vag-com do spojrzenia na kodowanie w golfie ziomka. Ktos cos? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Vcds lub vagcom okolice Konina poszukuje
Jak w temacie, potrzebny vcds w tych okolicach, ktos cos? Sent from my SM-G950F using Tapatalk *Przeniesione.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Pompa oleju sama do tfsi 2.0 kosztuje u mnie w aso tysiac funa wiec watpie zeby w pl kosztowala 1/4 tego? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tzn jakie 2 kable Ci zostaly? Cany? Zobacz na rozpisce ze starej symphony gdzie byly i tam je podpinaj bez kombinowania. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A do symphony Ci nie ida cany? Po co do licznika chcesz isc po nie? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Zalety i wady 2.0TFSI
No biora troche oleju, ale wiesz ze na tym motorze i tak bedzie 1-2 litry benzyny brac do chlodzenia wtryskow plus droga instalacja wiec takie to srednio oplacalna sprawa. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wyglada na to ze nic nie wycisza http://cloud.tapatalk.com/s/59773cffe363c/20170725_134113.mp4 Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tam tylko w adaptacjach sie ustawialo jakas kamere cofania bodajze 3 opcje byly. Ale kodowania jako takiego to chyba nie ma nie? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam kamera i czujniki tak. Zaraz pojde do auta i zobacze Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podejde i sprawdzę bo teraz to w sumie nie pamiętam ale napewno calkowitej ciszy nie ma z tego co pamietam Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja tez mam od niego. Woszu? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A jak masz kamerę podlaczona? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Z adaptera do kamery cofania. Ale to nie z kazdym tak jest. Ja mam taki ze ten sygnal idzie po canach np. Ale wiem ze ten pin jest od kamery cofania. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pin C2 bodajze, sygnal cofania do rnse Wiem ze nie wszystkie nowe ledy to maja
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A masz tam rfsl pin w tym 193g? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moze i tak Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No to masz dobrze zakodowane Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie ma Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Kamera w rnse czy taki adapter bd dobry.
A ma wejscie na kamere czy tylko av? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Antena jesli jest to podejrzewam ze zostala poprowadzona za radio? Chociaz nie wiem po co jesli nie miala by byc używana? Z symphony 2+ jest raczej ten sam quadlock co w rnse wiec chyba bedzie z glowy adapter iso-quadlock. Wada , odbior radia moze sie pogorszyc bo rnse uzywa innego wzmacniacza sygnalu. Fis bedzie poprostu wyswietlal dalej wszystko monochromatycznie w porownaniu z kolorowym jest gorszy ale tak samo jest ze starym radiem tu n8c gorzej nie bedzie poprostu w mono beda pokazywane instrukcje z navi Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Bt to 77 Sent from my SM-G950F using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ludzie do RNS-D idzie bluetooth podpiac? Gdzies wyczytalem ze zaden z ori tam nie podchodzi a takie mi sie radio trafilo wlasnie, problematyczne.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Język w bt kodujesz oddzielnie Sent from my E6853 using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Licznik też kodujesz, adaptacje kanał 61 lub 62 dodajesz wartość do juz istniejącej. Sent from my E6853 using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wyciszenie muzyki/radia np w czasie rozmowy? Sent from my E6853 using Tapatalk