Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Koledzy, potrzebuje kogos pomocnego z vcds lub vag-com do spojrzenia na kodowanie w golfie ziomka. Ktos cos? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  2. Jak w temacie, potrzebny vcds w tych okolicach, ktos cos? Sent from my SM-G950F using Tapatalk *Przeniesione.
  3. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Pompa oleju sama do tfsi 2.0 kosztuje u mnie w aso tysiac funa wiec watpie zeby w pl kosztowala 1/4 tego? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  4. Tzn jakie 2 kable Ci zostaly? Cany? Zobacz na rozpisce ze starej symphony gdzie byly i tam je podpinaj bez kombinowania. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  5. A do symphony Ci nie ida cany? Po co do licznika chcesz isc po nie? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  6. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    No biora troche oleju, ale wiesz ze na tym motorze i tak bedzie 1-2 litry benzyny brac do chlodzenia wtryskow plus droga instalacja wiec takie to srednio oplacalna sprawa. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  7. Wyglada na to ze nic nie wycisza http://cloud.tapatalk.com/s/59773cffe363c/20170725_134113.mp4 Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  8. Tam tylko w adaptacjach sie ustawialo jakas kamere cofania bodajze 3 opcje byly. Ale kodowania jako takiego to chyba nie ma nie? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  9. Mam kamera i czujniki tak. Zaraz pojde do auta i zobacze Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  10. Podejde i sprawdzę bo teraz to w sumie nie pamiętam ale napewno calkowitej ciszy nie ma z tego co pamietam Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  11. Ja tez mam od niego. Woszu? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  12. A jak masz kamerę podlaczona? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  13. Z adaptera do kamery cofania. Ale to nie z kazdym tak jest. Ja mam taki ze ten sygnal idzie po canach np. Ale wiem ze ten pin jest od kamery cofania. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  14. Pin C2 bodajze, sygnal cofania do rnse Wiem ze nie wszystkie nowe ledy to maja
  15. A masz tam rfsl pin w tym 193g? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  16. Moze i tak Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  17. No to masz dobrze zakodowane Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  18. Nie ma Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  19. A ma wejscie na kamere czy tylko av? Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  20. Antena jesli jest to podejrzewam ze zostala poprowadzona za radio? Chociaz nie wiem po co jesli nie miala by byc używana? Z symphony 2+ jest raczej ten sam quadlock co w rnse wiec chyba bedzie z glowy adapter iso-quadlock. Wada , odbior radia moze sie pogorszyc bo rnse uzywa innego wzmacniacza sygnalu. Fis bedzie poprostu wyswietlal dalej wszystko monochromatycznie w porownaniu z kolorowym jest gorszy ale tak samo jest ze starym radiem tu n8c gorzej nie bedzie poprostu w mono beda pokazywane instrukcje z navi Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  21. Bt to 77 Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  22. Ludzie do RNS-D idzie bluetooth podpiac? Gdzies wyczytalem ze zaden z ori tam nie podchodzi a takie mi sie radio trafilo wlasnie, problematyczne.
  23. Język w bt kodujesz oddzielnie Sent from my E6853 using Tapatalk
  24. Licznik też kodujesz, adaptacje kanał 61 lub 62 dodajesz wartość do juz istniejącej. Sent from my E6853 using Tapatalk
  25. Wyciszenie muzyki/radia np w czasie rozmowy? Sent from my E6853 using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.