Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. 230 ojro, ekhm! Sent from my E6853 using Tapatalk
  2. No i jak tam cos zadzialales w temacie? Mi tez odcina moc, na 5-10 sekund, kiedys na 5-6 biegu teraz juz od 3 sie zaczyna, pozmienialem wiele rzeczy DV, PCV sensor polozenia walu, wciaz nic... a blad jaki mi wywala to: 000135 - Fuel Rail/System Pressure P0087 - 002 - Too Low - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 3 Reset counter: 255 Mileage: 206160 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 3508 /min Load: 69.4 % Speed: 71.0 km/h Temperature: 93.0°C Temperature: 17.0°C Absolute Pres.: 970.0 mbar Voltage: 13.589 V
  3. Chyba na to wyglada Sent from my E6853 using Tapatalk
  4. Wiązki sprawdziles dokładnie? Sent from my E6853 using Tapatalk
  5. A nie miales wcześniej pl menu? Miałeś, a soft 220 jest juz od dawna dziwne ze pl menu soft nie byl ustawiony na jakis wyzszy numer zeby wlasnie sie tak nie stalo ze ci go nadpisze dziwne. Sent from my E6853 using Tapatalk
  6. Z tymi samsungami to jest trochę ciężej, dzisiaj w tt z 2007 roku montowalem H na rnsie led i tez nie chciał sie tak od razu sparowac tylko za 3 razem a i minęło tez trochę czasu zanim wogole modul wykryl Sent from my E6853 using Tapatalk
  7. H powinien dac rade mi sie wydaje z S7 Sent from my E6853 using Tapatalk
  8. Mozna sprawdzić vagiem, wejdz w moduł nr 77 i tam bedzie podany nr części. D jest całkiem stary więc moze dlatego masz problemy z połączeniem Sent from my E6853 using Tapatalk
  9. Dziwne, ale żadnego z kodowan nie przyjmuje? Sent from my E6853 using Tapatalk
  10. Sprawdź kodowania ktore podalem Sent from my E6853 using Tapatalk
  11. Moze byc slaby kabel, a moze tez być i modul lipny, lub wpisujesz kodowanie spoza zasiegu możliwości modulu typu basic Spróbuj tak: Rns-e 0301757 albo 0301257 Bt 0000622 lub 0000722 Kurde z ta kiera to jak ona podchodzi pod multi bez rolek czy nie? Nie jestem pewien
  12. Jaki modul high or basic? Bose? Zmieniarka? Sent from my E6853 using Tapatalk
  13. Na początku posta masz rozpiskę, zobacz sobie. A jak bedziesz mial dalej jakieś pytania to pisz Sent from my E6853 using Tapatalk
  14. Jak sie nazywa ta firma? Sent from my E6853 using Tapatalk
  15. Lutowanie wiązek Cie nie ominie przy tym radiu raczej. Sent from my E6853 using Tapatalk
  16. Pod kazde radio ori mozesz podlaczyc ori zestaw, powinieneś miec rozpiske na radiu i dopasowac tam piny Sent from my E6853 using Tapatalk
  17. Sprawdz kodowanie Sent from my E6853 using Tapatalk
  18. Samo rnse tak, tylko kosz moze byc deczko inny Sent from my E6853 using Tapatalk
  19. Kolorowy duży wyświetlacz Sent from my E6853 using Tapatalk
  20. Ja gdzies mam 4E0 972 144
  21. Nad schowkiem jest najlepsze miejsce Sent from my E6853 using Tapatalk
  22. Mam ją schowana pod airbagiem u pasazera i jak do tej pory dzialalo ok az do teraz ostatnio Sent from my E6853 using Tapatalk
  23. Ze co z nia? Siedzi tam.gdzie ja zamontowalem, wtyczka tez siedzi wiec? Antene do wymiany? Sent from my E6853 using Tapatalk
  24. Chlopaki, mam taka zagwozdke z moim rns-em, raz odbiera satelity, mam po okolo 8 a raz 0 i skoczy czasem na 1-2. Jak wyrusze w trase np 2h to jak na poczatku nie lapie tak juz jest caly czas i pozniej np odpale auto i juz mam satelity, o co tutaj chodzi?
  25. Czy w telefonie ma ustawione czy nie to i tak z kierownicy powinien miec możliwość regulacji jeśli nie ma to coś się nie zgrywa, raz mialem taki przypadek to po podmianie modulu bylo juz lepiej Sent from my E6853 using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.