Treść opublikowana przez turbobastard
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Moze zajrzyj pod podloge zeby zobaczyc czy to przypadkiem nie ten z walnietym softem? Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No z vagiem sie laczy bo robil kodowanie Mialem podobnie raz z modulem do A6, nie ladowal kontaktow, podmienilem modul i juz smigalo.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Daj znac ile bierze za naprawe, mialbym dla niego pare sztuk Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No wlasnie mialem pytac czy dales po kodowaniach pare minut z wyjeciem kluczykow na reset can Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kodowanie jest ok, zegary masz napewno zakodowane w adaptacjach? Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja uzywam oryginalnego, wiem ze z kopiami bywa roznie tym bardziej jesli chodzi o rnse Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No zalezy jak tam masz podpiete ale zwykle klinia do bt rozchodzi sie od rnsa Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zobacz gdzie na concercie byla klinia i czy teraz idzie do B5 przez ten caly adapter Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No dobra, to jakby co dawaj na priv Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No pewnie, myslalem ze Ty juz vim hacka dawno zrobiles,pisales cos Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Po holendersku? Kwestia kodowania albo softu, mam sprawdzone softy, oczywiscie jesli chodzi o rnse lcd Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak i 3 w telephone(77) na 1
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Adrian, wrzuc z powrotem 0550 a potem znowu 0650. Marcus, tak trzeba zmienic kodowanie Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Stuk przy gwaltownym skrecaniu w prawo (i tylko w prawo)
Tak, dokladnie, stukalo tylko przy skrecie w prawo bo sie obijal o rurki klimy a w druga strone od nagrzewnicy w gumowe i bylo cicho Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Vcds adaptacje telefonu (77) Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Stuk przy gwaltownym skrecaniu w prawo (i tylko w prawo)
Witam, mam taki problem ze wlasnie przy skrecaniu takim gwaltowniejszym w prawo odczuwam stuk, dosc silnie sie rozchdozi po calym aucie ale jakby najsilniej odczuwam go na pedalach gazu, w tych okolicach. Dodam, ze zwykle odczuwalne jest to kiedy najpierw dam kierownica w lewo a potem zaraz szybko w prawo i cos tak jakby sie przesuwalo z prawej na lewo ze stukiem. Z zawiecha bylem juz u dwoch czarodzieji i jeden nie widzial nic, patrzyl, dokrecal i nic, drugi zdiagnozowal laczniki stabilizatorow ktore wymienilem na Lemfordery i dalej to samo, mowia ze moze maglownica... Ma ktos jakis pomysl? Dodam ze musze jechac zeby to slyszec, zaparkowany nie wydaje dzwiekow ani zadnych tez stukow nie ma na nierownosciach,, tylko przy tym skrecie w prawo. luzny akumulator :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
@Inkognito masz te downpipe'y?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No nie Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To 32-pinowe jest do audio i tv Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ogarniemy, wiazki juz masz podpiete? Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak 0750 to to samo co 0650 tylko z sdsem albo tlumaczeniem polskim Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Mocniejsze sprzęgło 2.0 TFSI Quattro
Co tam wstawiles kolego bo tez sie zastanawiam nad nowym sprzegielkiem.
-
dźwięk silnika b7
No cyka cos tam dosc glosno Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Drgania ...
A poduchy Cie pewnie troche kosztowaly nie? U mnie drgalo dosc mocno, zauwazalnie i przeszkadzalnie ale po naprawieniu klimy jest juz lepiej o wiele wiec nie bede sobie szukal wydatkow. Sent from my D6603 using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kanaly adaptacyjne masz w wiekszosci modulow nie ruszane i tak wiec jak nie musisz sie tam bawic to nic nie rob