Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Moze zajrzyj pod podloge zeby zobaczyc czy to przypadkiem nie ten z walnietym softem? Sent from my D6603 using Tapatalk
  2. No z vagiem sie laczy bo robil kodowanie Mialem podobnie raz z modulem do A6, nie ladowal kontaktow, podmienilem modul i juz smigalo.
  3. Daj znac ile bierze za naprawe, mialbym dla niego pare sztuk Sent from my D6603 using Tapatalk
  4. No wlasnie mialem pytac czy dales po kodowaniach pare minut z wyjeciem kluczykow na reset can Sent from my D6603 using Tapatalk
  5. Kodowanie jest ok, zegary masz napewno zakodowane w adaptacjach? Sent from my D6603 using Tapatalk
  6. Ja uzywam oryginalnego, wiem ze z kopiami bywa roznie tym bardziej jesli chodzi o rnse Sent from my D6603 using Tapatalk
  7. No zalezy jak tam masz podpiete ale zwykle klinia do bt rozchodzi sie od rnsa Sent from my D6603 using Tapatalk
  8. Zobacz gdzie na concercie byla klinia i czy teraz idzie do B5 przez ten caly adapter Sent from my D6603 using Tapatalk
  9. No dobra, to jakby co dawaj na priv Sent from my D6603 using Tapatalk
  10. No pewnie, myslalem ze Ty juz vim hacka dawno zrobiles,pisales cos Sent from my D6603 using Tapatalk
  11. Po holendersku? Kwestia kodowania albo softu, mam sprawdzone softy, oczywiscie jesli chodzi o rnse lcd Sent from my D6603 using Tapatalk
  12. Adrian, wrzuc z powrotem 0550 a potem znowu 0650. Marcus, tak trzeba zmienic kodowanie Sent from my D6603 using Tapatalk
  13. Tak, dokladnie, stukalo tylko przy skrecie w prawo bo sie obijal o rurki klimy a w druga strone od nagrzewnicy w gumowe i bylo cicho Sent from my D6603 using Tapatalk
  14. Vcds adaptacje telefonu (77) Sent from my D6603 using Tapatalk
  15. Witam, mam taki problem ze wlasnie przy skrecaniu takim gwaltowniejszym w prawo odczuwam stuk, dosc silnie sie rozchdozi po calym aucie ale jakby najsilniej odczuwam go na pedalach gazu, w tych okolicach. Dodam, ze zwykle odczuwalne jest to kiedy najpierw dam kierownica w lewo a potem zaraz szybko w prawo i cos tak jakby sie przesuwalo z prawej na lewo ze stukiem. Z zawiecha bylem juz u dwoch czarodzieji i jeden nie widzial nic, patrzyl, dokrecal i nic, drugi zdiagnozowal laczniki stabilizatorow ktore wymienilem na Lemfordery i dalej to samo, mowia ze moze maglownica... Ma ktos jakis pomysl? Dodam ze musze jechac zeby to slyszec, zaparkowany nie wydaje dzwiekow ani zadnych tez stukow nie ma na nierownosciach,, tylko przy tym skrecie w prawo. luzny akumulator :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  16. @Inkognito masz te downpipe'y?
  17. No nie Sent from my D6603 using Tapatalk
  18. To 32-pinowe jest do audio i tv Sent from my D6603 using Tapatalk
  19. Ogarniemy, wiazki juz masz podpiete? Sent from my D6603 using Tapatalk
  20. Jak 0750 to to samo co 0650 tylko z sdsem albo tlumaczeniem polskim Sent from my D6603 using Tapatalk
  21. Co tam wstawiles kolego bo tez sie zastanawiam nad nowym sprzegielkiem.
  22. turbobastard odpowiedział(a) na Dar0717 temat w 2.0T
    No cyka cos tam dosc glosno Sent from my D6603 using Tapatalk
  23. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    A poduchy Cie pewnie troche kosztowaly nie? U mnie drgalo dosc mocno, zauwazalnie i przeszkadzalnie ale po naprawieniu klimy jest juz lepiej o wiele wiec nie bede sobie szukal wydatkow. Sent from my D6603 using Tapatalk
  24. Kanaly adaptacyjne masz w wiekszosci modulow nie ruszane i tak wiec jak nie musisz sie tam bawic to nic nie rob

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.