Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. ja zmienilem olej na na taki jaki mi w aso dali i dalej czuc jak mi haczy ta jedynka na zimnym, niewiele to pomoglo
  2. A ze przod przyciemniles tak? Psy Cie za to nie zatrzymaja?
  3. No nie wiem czy z A6 podejdzie ale z a3 ma inny panel zaokraglony w gornych rogach. Kosz w sumie bez roznicy, alu moze mniej skrzypiec jesli juz.
  4. Wiesz co, trudno cokolwiek Ci cos tu poradzic bez dostepu do jakichkolwiek kodowan.
  5. Jaki to modul? Dlugo cos,juz ich troche poinstalowalem i zwyjle nie trwa to dluzej niz 5-10 minut
  6. Dziala nawet z 1din concertem
  7. Ty cos tam kodowales wogole?
  8. To, na ile czeka na nowe urzadzenie jest do ustawienia w adaptacjach, moze nawet czekac caly czas. Standardowo chyba wlasnie jest 30sek albo 5 minut. Kontakty powinny sie zaladowac automatycznie po paru minutach jesli zakodowales modul na High.
  9. No zalezy jaką masz wiązkę, jeśli taką pod rns-e to przyjrzyj się jak idzie k-line diagnoza, łączy Ci się vcds z modułem?
  10. Tam masz klinie w innym miejscu moze dlatego nie dziala
  11. Wysokiego cisnienia bo samego zaworu nie dostane.
  12. Zalezy jak puscisz wiazke, ja nie wiem jak ona tam fabrycznie idzie ale moze byc krotko chyba ze pojdziesz na skroty
  13. Wiesz co, szczerze to nie wiem co z tymi sondami tak jest. Jesli chodzi o N276 to zauwazylem pekniecie na tym plastiku wiec idzie pompa do wymiany. Nie wiem czemu nie dostalem powiadomien ze cos pisaliscie w tym temacie.
  14. 1. Tak, tak sie dzieje po sofcie od wyciagania pinu. 2. Za boczna oslona po przeciwleglej stronie od bezpiecznikow lub za zegarami. Reszta nie jestem pewien.
  15. Hej koledzy, wymieniłem w warsztacie ostatnio ten łańcuszek za silnikiem z napinaczem. Na następny dzień coś się zaczęło dziwnego dziać, mianowicie na zimnym silniku zapala mi sie EPC, czasem już na odpaleniu już się świeci a czasem podczas jazdy przy czym często towarzyszy delikatne szarpnięcie. Mogę się zatrzymać na chwilę i zgaśnie ale zanim silnik się nie zagrzeje to zapali się znowu. Jak już się nagrzeje nie mam problemu, potem cały dzień mogę jeździć nawet jak ostygnie to to już nie wraca, chyba że by postał pół dnia co mi się rzadko zdarza. VCDS wywala błąd: 1 Fault Found: 008852 - Fuel Pressure Regulator Valve (N276) P2294 - 004 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 1 Reset counter: 255 Mileage: 172644 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 1730 /min Load: 69.4 % Speed: 35.0 km/h Temperature: 59.0°C Temperature: 8.0°C Absolute Pres.: 1000.0 mbar Voltage: 14.351 V A ostatnio dorzucił jeszcze to: 001056 - Catalyst System; Bank 1 P0420 - 002 - Efficiency Below Threshold - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100010 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 1 Reset counter: 255 Mileage: 172854 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 2117 /min Load: 41.9 % Speed: 74.0 km/h Temperature: 85.0°C Temperature: 10.0°C Absolute Pres.: 1000.0 mbar Voltage: 14.224 V 000135 - Fuel Rail/System Pressure P0087 - 002 - Too Low - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 2 Reset counter: 255 Mileage: 172864 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 1794 /min Load: 10.6 % Speed: 17.0 km/h Temperature: 54.0°C Temperature: 6.0°C Absolute Pres.: 1010.0 mbar Voltage: 14.224 V Z tym że to mogło też spowodować wywalenie katalizatora. Ale głównie wraca tenpierwszy błąd z zaworem pompy paliwowej wysokiego ciśnienia. Jakieś pomysły?
  16. Nie slyszalem zeby ktos tak kiedys probowal
  17. Tak, musi byc 0650 zeby aux sie wyswietlilo
  18. turbobastard odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Te szklanki dobrze jest wymienic co jakis czas
  19. Tak jak przy vimhacku, gdzies lata po sieci program do zmiany softow na us i eu itf
  20. No to moze sobie pomoz wypychajac od tylu zeby nie niszczyc panelu podwazaniem itd
  21. No nie wiem, musialbym sprawdzic bo nie pamietam dokladnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.