Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Malo kto robi flashowanie w sumie, to polega na wgraniu firmware na kostki na plycie glownej. Ja kupilem na allegro niedawno plyte glowna za 300 zyla
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Najpredzej do wymiany, albo przeflashowac
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To moze byc plyta glowna, a raczej napewno nawet
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No, tak sie niestety dzieje ze akurat ang zastepuje heh
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No powinna, tak sie zastanawiam czy ktos nie pomylil 2x2gb z jedna 4gb
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dobrze mowi bo potem jeszcze bedziesz chcial cos dolozysz to sie pogubisz w tych wszystkich przejsciowkach albo.miejsca zbraknie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hmmmmm, ja juz nie wiem kurde pamiec ma zawodna jest ;p najlepiej wytargaj i zobacz co jest z tylu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja z tego co pamietam to kline przekladalem u goscia ale pogoogluj bo tam kline nie byl oznaczony na naklejce rns-d
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak jest tam quadlock tez to jaka inna przejsciowka?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie, jeden kabelek trzeba zmienic z tego co pamietam chyba kline
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
W module telefonu 77
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
Dobra cena, mozesz jakas fotke zalatwic? Mozliwe ze pare sztuk od razu bym bral
-
Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka
poratuje ktos ta instrukcja montazu owego zestawu?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Mial wystawione na ebayu szwab za chyba 170 euro ale przyjal oferte za 144 z przesylka
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Zamowilem tez dzisiaj ze szwabowni dowpipe, bede wypindalal katalizator
-
Zalety i wady 2.0TFSI
W porownaniu do 5w30 ktorym plukalem to jest ciszej
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
michal wymieniales lancuch z napinaczem? jakich zamiennikow uzyles?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ten dzwiek co wczesniej wstawialem to nie byla wiskoza, to musial byc ten poluzowany lancuch pompy co mi sie zerwal i narobil niezlego bajzlu, po naprwaie ucichlo i tez tak nie wibruje mi w srodku jak wczesniej, takze ku przestrodze. Autko smiga i znowu ni emoge sie doczekac zeby do niego wsiasc, chcialbym wyciac katalizator i wlozyc downpipe ale ciezko znalezc ten kwalek rury, ktos cos wie moze? Oliwe wlalem Millers 5w40.
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
Witam, no wlasnie szukam i szukam i nie moge znalezc, ktos wiec cos?
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Czemu ma byc je widac? Jak tunelem poprowadzisz.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
I dalej polecasz ta oliwe?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ooo, a czemu nie pasuje?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
No wlasnie sie zastanawiam nad oliwa, millers 0W40? Mechanik mowi zeby lepiej nir lac 0W bo motor juz nie pierwszej mlodosci? Poki co kazalem dwa razy 5w30 przeplukac
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Jutro bedzie skladany
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Raczej objawow nie zauwazylem zadnych oprocz tego jednego wspomnianego tutaj dzwieku przypominajacego konczaca sie wiskoze jak ktos wspomnial. Ale nic to, mam juz uzywke pompe i reszte gratow z aso, dzisiaj do odebrania i beda chlopaki skladac, jeszcze po zlozeniu sie dopiero okaze co z turbo... Taka pompa do tfsi nie jest tania i zamiennikow prozno szukac, tu za nowke trzeba wylozyc jakies 1100 funa, ladnie co?