Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Trase masz zaplanowana? Podjedz kawalek
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Taaa, no to to dawno zrobione, jak ludziom koduje to wystarczy 5 minut i wszystko hasa. Zaloze sie ze mam cos zwalone w canach bo i blutek dziala tylko po rozlaczeniu quadlocka do pierwszego ponownego uruchomienia auta.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jakos je sie specjalnie restartuje? Kodowalem je juz chyba z miesiac temu ponad.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie mi bluetooth wykrywa telefon tylko przy rozlaczeniu quadlocka do pierwszego ponownego uruchomienia auta, czy to cos z canami?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Na czerwonym fisie tez powinny sie pojawiac wskazowki z navigacji prawda? Jestem pewien ze gdzies to widzialem, zegary mam zakodowane ale to nie dziala, przelaczam na kierze przyciskiem mode i przelacza miedzy pustym polem a radiem, zastanawiam sie czy cos nie mam popaprane z canami bo bluetooth mi dziala tylko po rozlaczeniu quadlocka z rnse do pierwszego ponownego odpalenia auta i przestaje.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
U mnie jest cos okolo 170
-
Nr licznika do sprawdzenia
Witam, moglby mi ktos sprawdzic w swojej etce ten numer zegarow 8E0 920 951J ? Moja etka go nie znajduje, czasem tak ma. Chcialbym sie dowiedziec czy podejdzie pod moje auto i czy jest kolorowy. Z gory dzieki.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Jak ja sprawdzic? Vcdsem jakos sie da?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Panowie, cos kurde pasc musi, nie oszukujmy sie nic teraz nie robia na wzor wytrzymalosci mercedesow beczek
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
C high, D i E low, potem high
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Obstawiam wersje 220 konna zamiast 200 konnej
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
daj znac jaka antenka i kamerka, moze podjade do ciebie jak bedziesz montowal i sam zamontuje tez taki zestawik A vim hacka bedziesz robil czy jakis adapterek do tego dokupujesz zeby smigalo podczas jazdy?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Galka krece do gory wiec powinno przeskakiwac do przodu, nie? Mam teraz leda, wczesniej w lcd tak sie przelaczalo bez problemu. A, sprawa tez taka ze radiem jak przelaczam to sie tak nie dzieje, tylko z kiery...?? Co do wyjmakow to mi tez mowili ze nie mozna zamowic, dopiero Barrowiec1 po numerze mi to zrobil, to wankersy sa panie:facepalm:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A jak! Panowie, czy ktos sie spotkal z tkim czyms ze jak przelaczam utwory na rnsie z kierownicy galka to zamiast wskakiwac na kolejny losowo wybrany to najpierw powtarza od poczatku ten ktory jest aktualnie grany i do piero za nastepnym obrotem losuje kolejny utwor?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
No tak jak tu wspomniane wczesniej bylo ze jest. Lepszy dwumas niz pompa oleju.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tez bym tak chyba zrobil, 4funa wysylka ? Rozboj w bialy dzien
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Niezle jaja, a tego tps a u siebie szukales? Wyglada na ori, cena tez podobna, ja bym bral
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A no tak, ok, a jakiegos TPS'a blizej nie masz? Luknij na necie, oni tam tez maja ori czesci do calej grupy vaga ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Po co vim hack? Widocznie zle wypaliles plyte, te navki bywaja wybredne co do kopii.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak tylko ze to przejscie z Symphony II+ z quadlockiem ja mialem bez + i quadlocka wiec musialem dokupic adaper bo byly tam tylko dwie wtyczki z tylu starego radia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
chlopaki czy przy przejsciu z symphony 2 na rnse trzeba uziemiac jakis pin od bose zeby wylaczyc jakis wewnetrzny wzmacniacz ktory przez to chodzi caly czas grzejac rnsa?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Aso, tych z ebaya nie kupuj bo sa na nic
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Tak, to napewno pocieszajace heheh
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ale jak zostalo to wczesniej.wspomniane nie powinna taka poducha wywalic bledu?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Aaa to ok, uspokoilem sie, z tego co pamietam to nawet przy obrotach okolo 3500 bylo to samo