Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. chyba predzej uslyszysz pieska zostawionego w aucie niz ten alarm ?
  2. Soga, napisales w tym temacie ostatni post ze wstawiles do warztatu i tyle cie tam widziano, sam tam dopisalem od siebie ale narazie nic, czekam na ziomka zeby mial chwile czasu zeby zrobic logi, bo mam podobny problem tylko nie wiem czy mam sie brac z odme, pcv czy przeplywke czy jeszce co innego. Po przeczytaniu tego watka wieksze podejrzenie padlo na pcv kiedy kolega wspomnial o poceniu sie uszczelki ktore u mnie wystepuje. W poniedzialek udam sie do ASO w celu zlokazlizzowania odpowiedniego zaworu pcv, wszystkie numery tej czesci ktore sprawdzalem w etce przestaja podchodzic pod b7 z jakiegos powodu, takze nie wiem ktory zamawiac. Popytam w aso ale ich kompetencje czasem mnie przerazaja.
  3. ja mam tylko jeden z tych trzech a mianowicie: 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 - 004 - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 3 Reset counter: 255 Mileage: 163944 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 818 /min Load: 14.5 % Speed: 0.0 km/h Temperature: 75.0°C Temperature: 47.0°C Absolute Pres.: 990.0 mbar Voltage: 13.843 V Czy to moze wskazac na jakas konkretna przyczyne czy nie obejdzie sie bez logow?
  4. Zeby zrobic vimhacka musisz wgrac soft 0080 czyli zrobisz downgrade czyli 0750 stracisz i tak
  5. Vim to plytka bez mapy, nie da sie jej raczej dograc do mapy, najpierw to, potem potem aktualizacja, potem pl soft i mapa
  6. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Dzieki panowie, potwierdzacie moje przekonanie do Q, jesli nie wystepuja zadne specyficzne tej konstrukcji problemy to nie ma co sie zastanawiac. Dzieki chlopaki, mam juz swoje Q i dawno juz takiej frajdy z jazdy nie mialem :banan::banan: milosc od pierwszego wejrzenia
  7. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Hej, poradzcie czy lepiej isc w quattro jesli chodzi o ten silnik czy moze sa jakies ukryte problemy z tym zwiazane? No napewno spalanie deczko wieksze.
  8. No no, sprawdz na innym tel
  9. A moze w tel blutka rozlacza?
  10. Sprawdzales wiazke?
  11. O super, dzieki za to
  12. Naped to tak 1/3 ceny radia :/ zawsze mozesz pozniej odsprzedac w razie czego
  13. Zle podlaczyles cany i temu nie bylo podswietlenia. Co do pinu to musisz zapodac mu plytke teraz jesli nie znasz kodu
  14. No problemo Chopino bo to dla brytyjczyka dzisiaj zakladalem i on sie tam bedzie mordowal z ta baba gadajaca z ukrycia zza schowka
  15. książkę głosową musisz sobie osobno wgrać zapisując głosowo nazwę użytkownika po czym przedyktować dokładnie numer osoby. I w tej pamięci możesz zapisać 10 numerów. A reszte to ręcznie z multikiery bądź ręcznie z fona Dzieki za podpowiedz. Czyli nie ma to znaczenia czy to rns-e czy bns?
  16. Panowie, jak to jest z tym wybieraniem glosowym po nacisnieciu przycisku do mowienia komend? Numery z glosu wybiera a nazwy nie, i ksiazki z wybierania glosowego nie da sie przejrzec bo mowi baba ze jest pusta kiedy na fisie mozna ksiazke przegladac i w navi (w tym przypadku bns) tez mozna ja przegladac??
  17. to jakis transformers
  18. Audi A3 12999.00 PLN. Wągrowiec - otoMoto.pl
  19. Wogole to sie da, musisz kupic kosz i navi to napewno, co to do navi to masz do wyboru albo led albo lcd, ostatnia literka nie robi roznicy. Potem albo dorezasz klime albo nowa 2din okolo 250-300zl wiec ja bym rezal na twoin miejscu, kosz jakies 200 zl i moze jakies przejsciowki, nie wiem co tam concert ma z tylu jesli nie jest to 2+ to pewnie potrzebujesz quadlock adapter i adapter do anteny, no i gps antene. Co do czasu, no to zalezy czy bedziesz rezal czy nie, wiadomo.ze wymiana kosza troche trwa bo to dosc specyficzna czesc konsoli do wymiany. Ciesz sie ze nie masz A3 tam konwersja 1 na 2din to teksanska masakra pila lancuchowa
  20. No i tyle styka, z rekina mialbys okolo 10-11
  21. No no trzeba, ale tam uszczelka powinna byc
  22. Tak, przedluzka i dziurawienie dachu wchodzi w gre plus malowanie rekina pod kolor. Adapter jest ok
  23. Przy rekinie na dachu bedziesz mial 2 razy wiecej satelit niz przy antenie schowanej pod tapicerka, pytanie czy chce ci sie z montazem pletwy bawic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.