Treść opublikowana przez turbobastard
-
Zatrzesie buda, bliski zgasniecia przy ruszaniu
Witam, jestem posiadaczem owego autka od niedawna a mam niestety same problemy, coz takie szczescie, falujace obroty ktorych nie moge sie pozbyc tak na poczatek. Ale ja tu nie o tym chcialem, przy ruszaniu musze podgazowac skubanca bo tak jakby nie dawal rady ruszyc, obroty przy puszczaniu sprzegla schodza dosc nisko i trzeba uwazac zeby za szybko nie puscic bo moze zgasnac i delikatnie zatrzesie buda w tym momencie tez, czy to normalne? Nie sadze.
-
pompa paliwowa
jak sprawdzic ten czujnik?
-
[B7 BKN] Migające światło bi-xenonowe
Sorki panowie, troche odkopie temat... Zauwazylem ze mi mrugnie bodajze prawy xenon na jakis hopkach itp ale tylko podczas pierwszych paru minut od wlaczenia swiatel, po powiedzmy 5-10 minutach juz nie mruga. O co kaman??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
bedzie ok Mam tu dla fachowcow dobra zagwozdke jesli chodzi o rns-e... Po odpaleniu auta mam wyswietlany komunikat ze temperatura jest za niska i nie mozna odczytywac plyty cd/dvd (cos w tym stylu) po przejechaniu 15-20 minut moge powoli zaczac cos robic bo z wyswietlonym owym komunikatem to moge tylko zglosnic i zciszyc muzyke i nic wiecej. Dodam tylko ze nie mieszkam na zadnym z biegunow i temperatura raczej za niska byc nie powinna, nie wyjmuje tez radia z auta zeby mi nie ukradli i nie trzymam go w zamrazarce, to tak dla scislosci...
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Spoko, sprobuj pod rns-e laser, wlasnie patrzalem i jest tego.sporo, nawet z niemiec wysylaja wiec nie bedziesz musial dlugo czekac
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Cool, wedlug mojej ksiazki serwisowej ja filtru paliwa nie mialem wymienianego wogole... Jutro to zalatwie. Srubki sie przydaly do tempomatu? Tych laserow od tego goscia miec nie bede. Zamow z ebaya z chin tak bedzie najtaniej, kiedys widzialem za okolo £40 tylko trzeba poczekac 2-3 tyg pewnie
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
tez bylbym za jakims spocikiem ogolno wyspowym, to by bylo cos Adrian, zerknij na wlepe z wyposazeniem i uzyj dekodera wyposazenia a dowiesz sie ciekawych rzeczy zamontowanych fabrycznie takich jak ja sie np dowiedzialem ze mam servotronic. Twoj temat przypomnial mi o filtrach, moj dopowoz ktory mam od niedawna byl serwisowany w aso ale oni maja tendencje do wymieniania samego filtra od oleju z olejem co rok pomijajac reszte filtrow kiedy tylko sie da, pewnie za sprawa ceny.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Siema, wiesz co raczej sprzedalem juz wszystkie ale moge kogos zapytac i dam ci znac czy ma i za ile.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dokladnie tak.jak.mowi.dominik, pletwa na dachu.nie jest tylko od gps, jak nie mial fabrycznie navi to nikt mu anteny gps nie zakladal
-
Logi, Problem: 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle
Szczelnosc sprawdzana organoleptycznie nic nie wykazala... Filtr paliwa zostal dzis zmieniony bo stary byl od nowosci (serwisowanie w angielskim ASO...) Odma wymieniona tez zostala pare dni temu i to tez problemu nie zalatwilo, czy z tych logow nic nie widac sa takie dobre czy sk*taszone ze nic sie nie da wyczytac?
-
Logi, Problem: 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle
Log (0 - 002,033,032) Przydaly by mi sie jakies wskazowki bo jutro jade do aso zamawiac czesci, tzn najpierw chyba w odme uderze:eusathink:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Oj wydaje mi sie ze tak juz bedzie bo glosow polskich nikt przy tlumaczeniu softu
-
Logi, Problem: 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle
Moze w fsi sie robi ziom?
-
Logi, Problem: 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle
Log (0 - 002,003,020) Log (1 - 118,120,230) Log (2 - 031,033,115) Blad silnika jaki mi wyskakuje to : 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 - 004 - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 3 Reset counter: 255 Mileage: 163944 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 818 /min Load: 14.5 % Speed: 0.0 km/h Temperature: 75.0°C Temperature: 47.0°C Absolute Pres.: 990.0 mbar Voltage: 13.843 V Poci sie tez olej z uszczelki silnika, to chyba tez na cos moze wskazywac?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Acha, wiesz co nie wiem.ja.tylko high montowalem. Chyba takiej opcji to nie ma, poprostu kluczyk wyjmij i to powinno cos pomoc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wiesz ze twoj modul bt to LOW i to moze dlatego nie zassal ksiazki itd?
-
cichy alarm ?
Wiem wiem, mialem okazje poznac pieska w sobote Pozdro!
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam jakas paste do procesorow cos tam sie wala to uzyje
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Thanks
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No, moglbym, gdzie konkretnie to sie smaruje? To lcd jest, jesli to cos zmienia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mi najpierw mowi ze za niska a potem ze za wysoka.hehe, niezly egzemplarz
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
O masz, i zle zalozylem chyba znow. Ty Mikasz nie miales tak ze mowil ci ze masz za niska temp?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jestws pewien? Patrze fotki rnsow z tylca i wyglada mi to na wdmuchiwanie powietrza. Juz glupi jestem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie quick question bo juz sie pogubilem, w rnse wiatrak ma byc uatawiony na wdmuchiwanie czy wydmuchiwanie powietrza? Juz przekladalem to tyle razy ze sie pogubilem i tak i tak po czasie mi sie przegrzewa rns a od niedawna pokazuje komunikat ze jest za niska temperatura po starcie i musze chwile pojezdzic ze cokolwiek przelaczyc.
-
2.0 TFSI prośba o analizę logów
Mozesz jakos rozwinac temat czyszczenia przepustnicy? Szukam ale jedynie sa jakies opisy do B5 i jakies potem adaptacje vagiem, w b7 pewnie jest inaczej?