Treść opublikowana przez turbobastard
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wdg etki nie podchodza
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ta, C juz jest high
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Kuzwa to ja zly olej kupilem, trzeba mi 0W40 w takim razie
-
Zalety i wady 2.0TFSI
przeciez te motory maja norme 504.00
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Vag com 77 kanal to telefon
-
Auto nie przyśpiesza
Czyli wsio juz ok? Czy nie?
-
Auto nie przyśpiesza
Nie masz jakiejs fotki moze gdzie to jest i jak to wyglada?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Na poczatku tego watku masz objasnione kodowanie navi.
-
Auto nie przyśpiesza
Szkoda ze nie pomoglo, zaczyna snic mi sie po nocach ten problem juz
- Auto nie przyśpiesza
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Ja kupilem teraz motula specific 5W30, zobacze jak bedzie smigac to potem najwyzej inny
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
20f chyba z chin?
-
Auto nie przyśpiesza
N249 to przeciez dv czyli zawor odcinajacy. To co Ty tam jeszcze kupiles? Powinienes sobie przed kupnem wyjac te dv i sprawdzic gumowa membrane czy nie jest przerwana, jak nie jest to nie ma co kupowac i wymieniac. U mnie nie pomoglo, ale u ciebie moze pomoc, miejmy nadzieje ze tak bedzie.
-
Auto nie przyśpiesza
Ten zawor regulacji cisnienia to n75? Ja wymienilem dwa dni temu DV i dalej lipa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Laser jak juz a nie naped, wiadomo.ze latwiej wymienic caly naped i dlatego tak powiedzial
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to jak nie wysuwany ekran?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
97 kanal ma wartosc 1 zmieniasz tylko jak robisz downgrade, upgrade startuje sam, a bynajmniej powinien.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No, zasadzilismy ori 2010 i poszly kopie po upgradzie
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Ok pogadamy potem o tym jak podjedziesz, pokazesz mi co i jak
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
A robocizna? Bo o to sie najbardziej martwie
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Dobrze ze nie myszka hue hue hue
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jesli takowy ma, mozna sprobowac, why kurfa not?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Emailem ori plyty mu nie wyslesz przecie... Ewentualnie jak bedziesz jechal do tej PL to zachaczysz o Cov jesli.bedzie to jakas normalna pora, to sie sprobuje
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Sluszna uwaga
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Probowalismy.nowszy soft z kopii i nie ruszalo szkoda ze nie pomyslalem i zarzucil bym ori z 2010 co mam... Jak bedziesz w okolicy to daj znac sie sprobuje ta 2010