Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Wdg etki nie podchodza
  2. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Kuzwa to ja zly olej kupilem, trzeba mi 0W40 w takim razie
  3. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    przeciez te motory maja norme 504.00
  4. Vag com 77 kanal to telefon
  5. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Czyli wsio juz ok? Czy nie?
  6. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Nie masz jakiejs fotki moze gdzie to jest i jak to wyglada?
  7. Na poczatku tego watku masz objasnione kodowanie navi.
  8. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Szkoda ze nie pomoglo, zaczyna snic mi sie po nocach ten problem juz
  9. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Chyba ni?
  10. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ja kupilem teraz motula specific 5W30, zobacze jak bedzie smigac to potem najwyzej inny
  11. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    N249 to przeciez dv czyli zawor odcinajacy. To co Ty tam jeszcze kupiles? Powinienes sobie przed kupnem wyjac te dv i sprawdzic gumowa membrane czy nie jest przerwana, jak nie jest to nie ma co kupowac i wymieniac. U mnie nie pomoglo, ale u ciebie moze pomoc, miejmy nadzieje ze tak bedzie.
  12. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Ten zawor regulacji cisnienia to n75? Ja wymienilem dwa dni temu DV i dalej lipa
  13. Laser jak juz a nie naped, wiadomo.ze latwiej wymienic caly naped i dlatego tak powiedzial
  14. 97 kanal ma wartosc 1 zmieniasz tylko jak robisz downgrade, upgrade startuje sam, a bynajmniej powinien.
  15. No, zasadzilismy ori 2010 i poszly kopie po upgradzie
  16. Ok pogadamy potem o tym jak podjedziesz, pokazesz mi co i jak
  17. A robocizna? Bo o to sie najbardziej martwie
  18. Dobrze ze nie myszka hue hue hue
  19. Jesli takowy ma, mozna sprobowac, why kurfa not?
  20. Emailem ori plyty mu nie wyslesz przecie... Ewentualnie jak bedziesz jechal do tej PL to zachaczysz o Cov jesli.bedzie to jakas normalna pora, to sie sprobuje
  21. Probowalismy.nowszy soft z kopii i nie ruszalo szkoda ze nie pomyslalem i zarzucil bym ori z 2010 co mam... Jak bedziesz w okolicy to daj znac sie sprobuje ta 2010

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.