Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Otoz kuzwa to, nie bede kombinowal dopoki nie bede mial okazji posiedziec na recaro
  2. Najnowszy soft to to nie jest. Troche pogrzebiesz i dasz.rade samemu.wymienic jak masz lutownice i cos kiedys tam lutowales, nie jest tak ciezko. Ale troche ku*ew narzucasz jesli przyjdzie do wyjecia starego lasera i czytnik nie bedzie w pozycji.zaladowanej plyty
  3. Szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bym chetnie porownal stolki sline z recaro ktore wkoncu sa wygodniejsze.
  4. Co sie dzialo z uszczelka? Duzo roboty przy wymianie?
  5. turbobastard odpowiedział(a) na Audi sline temat w 2.0T
    Zmieniaj termostat i nie oszczedzaj na zamiennikach, nie warto.
  6. turbobastard odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    http://www.ebay.co.uk/itm/281199914628?redirect=mobile Ktos takie dokladki probowal? Sorry za OT, mam nadzieje ze wymiana DV pomoze Ci kolego bo to najtansza mozliwosc naprawienia tej usterki.
  7. Raczej nie plytki bo u mnie dzialaja be problemu i Bartek (barrowiec1) nagral juz ich mase wysylal ludziom i grala gitara. No ale mozesz sprawdzic, mozesz juz miec laser wybredny na kopie.
  8. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    To ja juz kurfa nie wiem co mam lac
  9. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    No wlasnie, dlaczego nie trzymasz sie normy?
  10. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Acha, czyli jeszcze inny
  11. turbobastard odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    Oki
  12. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    A.nie 5W30? Taki mam teraz wlany, ten dv to jak nic trzeba bedzie wymienic
  13. turbobastard odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    To zrobic 002+033+230 statycznie?
  14. turbobastard odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    Sprawdzalismy z mechanikiem vagiem to cisnienie ale nie wiedzielismy jakie ma byc poprawne, wymagane przez ecu, 110 barow ma byc?
  15. turbobastard odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    A to cudo, no tak, troche sie juz naczytalem o tym silniku i to tez czesto ludzie wymieniaja. Ja juz sam nie wiem co mam juz wymienic, jakis koszmar. A tak wogole to jakie powinno byc cisnienie paliwa na tej pompie?
  16. turbobastard odpowiedział(a) na onemanarmy temat w 2.0T
    Co to hfpf? Gdzies sie juz z tym spotkalem na jakims forum
  17. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Kolego black te DV to czemu wymieniales? Bo ja chyba bede musial zeby pozbyc sie problemu dosc powszedniemu z obrotami na luzie. Jaki konkretnie motul tam idzie? Szykuje sie do zmiany oleju.
  18. No tak plus i.minus na stole tylko byl podpiety. Ja z tym gosciem troche handlowalem, mowi ze moge mu odeslac ta plyte wiec zobaczymy. Moze i tym vimvhackiem go potraktuje, probowalem cos googlowac na ten temat ale widocznie to jakis rzadki przypadek
  19. Czy na stole czy w aucie dzieje sie to samo
  20. Hehehehe, ok uspokoiliscie mnie troche
  21. odma wymieniona, zamierzam sie na czyszczenie przepustnicy oraz wymiane numeru 3 lub 2 z ponizej zamieszczonego schematu z etki, ktos cos doradzi? Check engine light przestal sie pojawiac po wymianie N80 i czyszczeniu przeplywki, pojecia nie mam ktore z tych dwoch operacji zalatwilo sprawe. W przeciwienstwe do innych ktorzy mieli podobny problem, nie odczulem roznicy w mocy czy spalaniu... A szkoda
  22. Mi to sie jakos tak dziwnie wydaje, no ale moze przesadzam bo jestem przewrazliwiony na punkcie tego problemu z silnikiem
  23. dzisiaj zrobilo sie jeszce inaczej to przyjechaniu pod dom, zaczal mi jeden z bixow mrugac a po chwili prawy zgasl calkiem i wywalilo blad na fisie, po wylaczeniu i wlaczeniu swiatel znow swiecilo, ktos tu w temacie mial taki sam problem ale nie napisal co mu pomoglo w takim samym przypadku niestety. Coz trzeba chyba podmienic te zarniki...
  24. Nie, nie wylacza sie, probowqlem tez bez plyty ale bez roznicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.