Treść opublikowana przez turbobastard
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Otoz kuzwa to, nie bede kombinowal dopoki nie bede mial okazji posiedziec na recaro
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Najnowszy soft to to nie jest. Troche pogrzebiesz i dasz.rade samemu.wymienic jak masz lutownice i cos kiedys tam lutowales, nie jest tak ciezko. Ale troche ku*ew narzucasz jesli przyjdzie do wyjecia starego lasera i czytnik nie bedzie w pozycji.zaladowanej plyty
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bym chetnie porownal stolki sline z recaro ktore wkoncu sa wygodniejsze.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Co sie dzialo z uszczelka? Duzo roboty przy wymianie?
-
Problem z Termostatem?
Zmieniaj termostat i nie oszczedzaj na zamiennikach, nie warto.
-
Auto nie przyśpiesza
http://www.ebay.co.uk/itm/281199914628?redirect=mobile Ktos takie dokladki probowal? Sorry za OT, mam nadzieje ze wymiana DV pomoze Ci kolego bo to najtansza mozliwosc naprawienia tej usterki.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Raczej nie plytki bo u mnie dzialaja be problemu i Bartek (barrowiec1) nagral juz ich mase wysylal ludziom i grala gitara. No ale mozesz sprawdzic, mozesz juz miec laser wybredny na kopie.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
To ja juz kurfa nie wiem co mam lac
-
Zalety i wady 2.0TFSI
No wlasnie, dlaczego nie trzymasz sie normy?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Acha, czyli jeszcze inny
- pompa paliwowa
-
Zalety i wady 2.0TFSI
A.nie 5W30? Taki mam teraz wlany, ten dv to jak nic trzeba bedzie wymienic
-
pompa paliwowa
To zrobic 002+033+230 statycznie?
-
pompa paliwowa
Sprawdzalismy z mechanikiem vagiem to cisnienie ale nie wiedzielismy jakie ma byc poprawne, wymagane przez ecu, 110 barow ma byc?
-
pompa paliwowa
A to cudo, no tak, troche sie juz naczytalem o tym silniku i to tez czesto ludzie wymieniaja. Ja juz sam nie wiem co mam juz wymienic, jakis koszmar. A tak wogole to jakie powinno byc cisnienie paliwa na tej pompie?
-
pompa paliwowa
Co to hfpf? Gdzies sie juz z tym spotkalem na jakims forum
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Kolego black te DV to czemu wymieniales? Bo ja chyba bede musial zeby pozbyc sie problemu dosc powszedniemu z obrotami na luzie. Jaki konkretnie motul tam idzie? Szykuje sie do zmiany oleju.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No tak plus i.minus na stole tylko byl podpiety. Ja z tym gosciem troche handlowalem, mowi ze moge mu odeslac ta plyte wiec zobaczymy. Moze i tym vimvhackiem go potraktuje, probowalem cos googlowac na ten temat ale widocznie to jakis rzadki przypadek
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy na stole czy w aucie dzieje sie to samo
-
Zatrzesie buda, bliski zgasniecia przy ruszaniu
Hehehehe, ok uspokoiliscie mnie troche
-
Logi, Problem: 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle
odma wymieniona, zamierzam sie na czyszczenie przepustnicy oraz wymiane numeru 3 lub 2 z ponizej zamieszczonego schematu z etki, ktos cos doradzi? Check engine light przestal sie pojawiac po wymianie N80 i czyszczeniu przeplywki, pojecia nie mam ktore z tych dwoch operacji zalatwilo sprawe. W przeciwienstwe do innych ktorzy mieli podobny problem, nie odczulem roznicy w mocy czy spalaniu... A szkoda
-
Zatrzesie buda, bliski zgasniecia przy ruszaniu
Mi to sie jakos tak dziwnie wydaje, no ale moze przesadzam bo jestem przewrazliwiony na punkcie tego problemu z silnikiem
-
[B7 BKN] Migające światło bi-xenonowe
dzisiaj zrobilo sie jeszce inaczej to przyjechaniu pod dom, zaczal mi jeden z bixow mrugac a po chwili prawy zgasl calkiem i wywalilo blad na fisie, po wylaczeniu i wlaczeniu swiatel znow swiecilo, ktos tu w temacie mial taki sam problem ale nie napisal co mu pomoglo w takim samym przypadku niestety. Coz trzeba chyba podmienic te zarniki...
-
Zatrzesie buda, bliski zgasniecia przy ruszaniu
Ty tez tak masz?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie, nie wylacza sie, probowqlem tez bez plyty ale bez roznicy