Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Zmien na 23 I wyciagnij kluczyk na 5-10 minut
  2. Hmm, to zobacz co masz w instruments pod 62 bodajze kanalem
  3. no i wsio jasne, 3 od konca w kodowaniu navi ma byc 7 i ostatnia 5 jak masz multifunkcje. daj znac czy pomoglo
  4. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Moze ktos ma jeszcze jakies inne propozycje? Ja sie postaram cos skleccic jak czcionki poznajduje mam jedna taka fajna musze ja znalezc i sie pochwale efektem, szkoda ze 3d studio maxa juz dawno wyje*balem...
  5. Podrzuc jakie masz teraz kodowania navi i bt
  6. To nazewnictwo jest dosc.niefortunne trzeba przyznac
  7. Zmien ostatnie 3 wqrtosci na 822 i bedzie smigac
  8. Zresetuj navi, wyjmij kluczyk na 5 minut i sprobuj jeszcze raz, to tak od razu sie nie pojawi na rnsie a powoli sie bedzie pojawiac
  9. W tel w kodowaniu zmien 3 od lewej na 1 bo teraz masz ustawiony basic funkcje i dlatego w rnsie nie masz nic z komory
  10. No w kodowaniu modulu, jak.masz zakodowany modul bt? 3 wartosc od lewej ma byc 1
  11. No powinienes miec na rnsie ksiazke.itp, nie masz?
  12. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A ja sobie jeszcze sciemnilem tyl ostatnio to moze hej wogole nie byc widac
  13. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Good idea
  14. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie wiem, tych czcionek jest w cholere, trudno na cokolwiek sie zdecydowac
  15. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ach, myslalem ze sa takie wlepki jak maja w b6 chociazby, ja bym sie pisal w razie czego. Zaraz rzuce okiem na magnesy... Nie, niezbyt mi sie podobaja szczerze mowiac.
  16. turbobastard odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mozna gdzies zamowic naklejki b7 crew?
  17. Bo to czyta do 2gb karte na slot, czyli razem 4gb
  18. O, Alvaro, jest sprawa, niedawno przechodzilem z symphony2 na rnse i mialem problem z navi ktora sie grzala za sprawa nie przelozenia pinu Bose z B3 do B7 w quadlocku, to sie tyczy tylko tych ktorzy maja Bose rzecz jasna, moze dodasz ta informacje dla potomnych do pierwszego postu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.