Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Ja juz chyba wszystkie literki przetestowalem i nie widze roznicy poza kompatybilnoscia z roznymi modelami wedlug etki
  2. No C tez powinien dac rade bo to high
  3. tylko upewnij się ze masz kogoś 'znajomego' kto Ci ogranie przegląd, bo spaliny sprawdzają przecież tu. (ja mam jak coś ) Mam Adrian bo teraz autko jest u mechanika gdzie robic beda silnik po peknietym lancuchu od pompy olejowej (nooooo :/ ) i mowil tam wlasciciel ze moze mi zalatwic mot tam niedaleko jego garazu, albo w razie czego udam sie do Ciebie, bo te 20 kucy takim dosc tanim kosztem to dosc kuszaca sprawa, chodzilo mi tez o dzwiek z wydechu, chcialem tez osiagnac taki jak uzyskales po wywaleniu puch wiec i to zrobie na 100% bo mi sie taki podoba wlasnie.
  4. Wiem ze lambda wywali blad na blacie ale i tak jechac bede do tunera na poprawe softu wiec mi to zrobi
  5. No to widzisz, a juz myslales ze porezasz a tu d*pa, juz zalozone, hahah
  6. No, za schowkiem zwykle sie go chowa jak jest dokladany. Ta jaka masz tam literke? Tez kiedys pojechalem do goscia zakladac bt i po podpieciu na szybko zestawu nie moglem sie vcdsem polaczyc i sie okazalo ze ma fabrycznie wlozona, fajne takie niespodzianki.
  7. To elegancko, tez tak chce skad brales sprzet? Rozgladam sie za decatem ale ciezko tu dostac w uk, moze znasz jakies miejsce?
  8. Siemanko, ten ostatni filmik to twoje auto po wywalonych puchach?
  9. Jak szara puszka to bardzo prawdopodobne ze to to
  10. Poluj, ile chcesz wydac max?
  11. Dobra sprawa taki modzik, jeden z uzyteczniejszych
  12. Jak do tej pory najnowsze smartfony dzialaly wiec i Z2 powinno? Daj znac jesli z jakiegos powodu nie bedzie bo bede niedlugo zmienial Z1 na Z2 Przypomnialo mi sie ze kumpel ma Z2 nie skarzyl sie zeby mu nie dzialalo a tez na bt 8P0 i rnse
  13. Kuzwa toz to swieci mocniej niz wsteczne?
  14. Sprawdzil bym ale fura stoi u mechanika :/
  15. A to nie wiem, na starszych mapach wiem ze to nie smigalo
  16. 5 jest ok, jakas kalibracje trzeba zrobic, cos kojarze ze byla tu gdzies o tym mowa chyba
  17. Mogl miec mala navi i blutka ktorego wypruli, sprawdz po wlepie wyposazenia co tam siedzialo
  18. No tak, wtedy tak, zeby mial na uwadze. Mi jest tak wygodnie bo czasem sprawdzam moduly bt jak mi ktos odesle niesprawny.
  19. Ale ile z tym roboty, a tak jak masz zmieniare i schowasz blutka za nia to nawet potem nie trzeba sciagac schowka zeby sie do niego dostac, tylko wyciagasz zmieniare i jest
  20. Ja to klade zaraz nad lampka.oswietlajaca schowek i to sie tam trzyma jest akurat miejsca i zbytnio nie lata
  21. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    No bo i tak jest tyle w nim do robienia ze mozna by caly motor wymieniac ale tu sa drogie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.