Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Daj 7 bo tam jest podawane ze jednostka rnse przykladowo
  2. No chodzi mi o ta duza kwadratowa z taka wajcha
  3. Tak to na 3 to jest od radia, moze byc z adapterem z szerokiej wtyczki antenowej. To co do tego quadlocka idzie to idzie prosto z wiazki z auta czy jest tam adapter iso-quadlock?
  4. Mysle ze z wiazkami bedzie najwiecej zabawy, kodowanie to 5 minut roboty
  5. Nic narazie nie kupuj, zobacz czy wiazka anteny gps idzie w reszte zaklejonych wiazek w glab auta, ale watpie skoro rnse byl dokladany. Mowie Ci zobacz gdzie jest ta antena, moze trzeba ja bedzie tylko przelozyc w odpowiednie miejsce
  6. Tak te satelity to to, nie wiele ich jest i to pewnie dlatego sie navi gubi, zlokalizuj gdzie ta antena jest umieszczona, wychodzi z niebieskiego gniazdka nad wentylatorem. Reszta ze zdjec to jakis adapter tv a co Ci wychodzi z quadlocka?
  7. Jak wlaczasz widok mapy w rnse, to masz w lewym dolnym rogu ekranu napis nav-info ktory sie odwoluje do przycisku ze strzalka w lewy dolny rog pod galka, wcisnij to, przekrec galka w dol i zobacz ile tam satelit Ci lapie
  8. Wszystko zalezy od tego co jest za radiem, tak to trudno stwierdzic, ile satelit pokazuje nav-info jak wlaczysz przycisk z lewy dolny pod pokretlem?
  9. Ty zobacz tam za radiem jak to jest podlaczone najpierw zanim zaczniesz kupowac to wszystko bo mozesz juz wiekszosc tego tam miec.
  10. He, dziwne, nie spotkalem sie z czyms takim jeszcze
  11. Wszystkie oprocz tego bez literki i D oraz E reszta jest z pelnymi funkcjami, jak juz kolega wczesniej napisal jest to opisane w pierwszym poscie
  12. Obojetnie ktory, zalezy czy chcesz high czy low
  13. Tak mam leda Wladi. Cys sprobuje, ale jeden kawalek mam sciagany i ze strony i z torrenta i wciaz jest omijany heh
  14. Jak to sprawdzic? Juz obczailem, sprawdzilem programem foobar2000 i sa to CBR a nie VBR. Wiec to tez nie to, wedle wlasciwosci plikow pokazywanych przez ten program pliki omijane przez navi i te odtwarzane praktycznie sie od siebie nie roznia. Dodam jeszcze ze niektore odtwarzane w navi sa VBR...
  15. no ok, ale t juz pod MMI podchodzi, nie wiem czy to ma cos zwiazanego z rns-e
  16. nie o predkosc nagrywania tu chodzi bo pliki sa na karcie sdhc
  17. No kuzwa, zesmy sie na okolo obchodzili z tym tlumaczeniem troche, ale ale zeby nie bylo to juz na oczatku pisalem o MP3 a nie innych helooooo Tak czy inaczej problem pozostal nierozwiazany.
  18. nic tam o formacie nie ma oprocz tego ze mp3
  19. Nie wiele oprocz ze 192 kbps tam nie jest napisane
  20. Jest gdzies lista, ale czy sa tam takie pod lapki to nie wiem, raczej to stare modele z desktopow. Kumpel ma pioneera i dobrze nagrywa. Co do plikow to poskracalem nazwy i dupcia zbita, dalej przeskakuje... Why?! Kurrrrrde!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.