Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Nie da rady Sent from my E6853 using Tapatalk
  2. Obawiam się że nie będzie latwiejszej opcji Sent from my E6853 using Tapatalk
  3. Daj jej z 5-10 minut, zaraz po instalace tak jest ze książka jesy ostatnia, potem będzie się ładować pierwsza Sent from my E6853 using Tapatalk
  4. Długo czekałes? Sent from my E6853 using Tapatalk
  5. No trzeba zrobić resecik po kodowanku, kluczyki wyjąć na chwile Sent from my E6853 using Tapatalk
  6. Ciekawe właśnie, te moduly z Audi są się zakodowac pod seaty też w sumie. Te szumy czasem słyszę jak jakieś stare moduły instaluje ale dlaczego tak się robi to nie mam pojecia Sent from my E6853 using Tapatalk
  7. Upewnij się że sam moduł masz zakodowany jako low czyli nie komfort Sent from my E6853 using Tapatalk
  8. Spróbuj najpierw kodowanie a potem najnowszy moduł jaki się da, one już nie są tanie. Kaju co z tymi wiazkami? Napisałem Ci priv w tej sprawie. Sent from my E6853 using Tapatalk
  9. Spróbuj 2 lub 7 Sent from my E6853 using Tapatalk
  10. Dalej się polaczysz, bynajmniej powinieneś, ori Ross tech się laczy Sent from my E6853 using Tapatalk
  11. A kodowanie rnsa jakie masz? Też miałem coś takiego z modułem low ale nie pamiętam co tam było, chyba kodowanie. Sent from my E6853 using Tapatalk
  12. Allegro albo eBay, a jak nie to ja gdzieś powinienem miec Sent from my E6853 using Tapatalk
  13. Softu bym nie obwinial, wymiana płyty z sd to tani koszt i całkiem prosta sprawa Sent from my E6853 using Tapatalk
  14. Tunel ramkę popielniczke i klime docinasz, kupujesz tylko kosz i radio Sent from my E6853 using Tapatalk
  15. Funkcjonalności mają te same ale też H i Q są częściej używane i spotykane. Sent from my E6853 using Tapatalk
  16. Q,H są jednak stabilniejsze i nowsze, F taki sobie a C to pierwszy high więc wiesz. Sent from my E6853 using Tapatalk
  17. Ja bym go podmienil bo to raczej ewidentnie wskazuje na moduł. Każdy podejdzie pod każde radio oryginalne nawet ostatmi 8P1862335AA ale ja bym spróbował z jakimś H albo Q najpierw Sent from my E6853 using Tapatalk
  18. Hmm to chyba nie to forum? [emoji3] Sent from my E6853 using Tapatalk
  19. Bluetooth książki nie przetrzymuje Sent from my E6853 using Tapatalk
  20. Radia nie podmieniales? Sent from my E6853 using Tapatalk
  21. Nie oznacza to od razu ze jest tam antena do navi tez Sent from my E6853 using Tapatalk
  22. No i good Sent from my E6853 using Tapatalk
  23. Naciskaj jakieś przyciski, włączenie-wyłączenie jak na krótko nacisniesz to się nie wyłączy a rnse zarejestruje aktywność Sent from my E6853 using Tapatalk
  24. Jest po obu stronach, wszystkie 4 byly zamontowane na raz, z kolega z forum zamienilismy ledowe zarowki na standardowe w razie jakby pobor mocy byl za niski zeby komfort sie obudzil i zobaczymy, zaraz po zmianie nie zaczely swiecic, poczekam z dobe lub dwie moze cos ruszy.
  25. Panowie a mi to doświetlanie z boczkow nie chce działać, przestrzeń nóg załatwiłem, mimo iż trudniejsze to obyło się bez problemu. Te z boczkow podpięte próbowałem pod piny 13 i 17 w kostce motorka szyby 32-pinowa (pin 17 ponoć był używany w autach po 2007 roku, mój druga połowa 2006) i masa chyba 21 tam już masa jest i trzeba się do niej tylko dopiac. Stosowalem obydwie konfiguracje po 2-3 doby więc było dużo zamykania i otwierania. Koniec końców boczek od strony kierowcy jakoś zaczął ledwo ledwo świecić na tym drugim pinie 17...? Tył standardowo 2 i 6 i też nic... Jakieś pomysły? Bo już mi się skonczyly

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.