Treść opublikowana przez turbobastard
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tak wyświetlają
-
Jakie sprzeglo do B7 2.0 tfsi quattro po remapie?
Witam panowie, jest sprawa, mam auto po remapie silnika, pare dni temu chca ruszyc ostrzej na swiatlach podnioslem obroty do okolo 4tys i czulem slizgajace sie sprzeglo a potem znajomy niestety smrod Pytanie jakiego sprzegla teraz szukac, czy standardowy LUK czy SACHS podola wiekszemu momentowi obrotowemu czy musze raczej szukac czegos mocniejszego?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Roznicy raczej nie zauwazysz
- Drgania ...
-
Drgania ...
Musze jeszcze raz rzucic tam okiem w takim razie, przegladalem ten ich katalog to niewiele bylo a jak wpisalem w wyszukiwarce "poduszki silnika" to pokazalo pare sztuk i to do bmw
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moze wlasnie tak byc, czy mozna to sprawdzic to nie wiem, chyba nie za bardzo
-
Drgania ...
Na tym getem jest straszna bida, przeguby? jak one sie maja do wibracji?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Te Twoje 300 to jakas kombinowana bo ostatnia to 0220
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja nie mialem problemu z esp i kubkiem
-
Drgania ...
Ok, daj znac, szkoda ze te cholerne poduszki sa takie drogie bo juz bym je wymienil w ciemno ale nie chce na chybil trafil wywalac szmalu. Poza tym mam jakies gruchoczace stuki przy gwaltowniejszym skrecie w prawo i podejrzewaja maglownice :/
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
koledzy a nie wiecie moze co sie dzieje z wyzej wymieniona zmieniareczka jesli nie mozna zaladowac ani wyladowac z niej plyt tylko mrugaja te lampki i nie reaguje na przyciski?
-
Drgania ...
Ja mam wymienione wszystko to samo co Ekonom oprocz turbo i dwumasa i tez mam odczuwalne drgania, przebieg jakies 50k km mniej. Najbardziej te drgania widac na galce od zmiany biegow, probowalem to nagrywac ale nie da sie za bardzo uchwycic tego telefonem, nie wiem za malo klatek czy cos.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A jak masz teraz zakodowane?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja dalej nie czaje, ja tam w tej przejsciowce nie mialem zadnych wolnych kabli, daj jakies fotki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A skąd te luźne przewody Ci się wzięły?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ok, chociaż kwestia jest bardziej w tym jak to jest z nowszymi.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No wlasnie, sprzeczne są, ja zawsze montowałem high a mam klienta który mnie pyta o low i już też nie wiem co mam mu powiedzieć co do funkcjonalności.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie to wkońcu te Low moduly przegladaja ksiazke na fisie czy nie?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kodowanie bt zobacz
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A sprawdz, tak z ciekawosci
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
easymoon, zegary zakodowales? jakie masz kodowanie blutka?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Koduje sie modul wiec jesli nie kupisz zakodowanrgo identycznie to bedziesz musial to zrobic. Q bedzie smigac jak ta lala
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Najpopularniejszych napewno
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nooo, trzeba by bylo
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kabel z mic leciec moze i pod podloge jesli bt bylo fabrycznie