Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Moge dac ci kontakt od goscia ktory sie tym zajmuje, moze bedzie mial. Jak cos to pisz na priv dam ci maila
  2. Witam, taka sytuacja, A4 B6 cabrio 2006 i bzyczące głośniki Bose tylnie, na rns-ie. Co może być przyczyną?
  3. a skad wiesz ze masz tam juz mikrofon w tej podsufitce? Zagladales? pewnie jak juz to idzie boczkiem prosto pod siedzenie gdzie oryginalnie ma siedziec modul
  4. zapodaj maila na pw to podeśle całą pake , tyle ze do zwykłego mam nie do leda:wink: Podeslesz mi tez? Mam troche nasciagane ale juz sam nie wiem czy tam czegos nie pokrecilem w plikach. Wiec jesli masz sprawdzone pliki to chetnie przyjme.
  5. no allegro allegro, moze trafi ci sie cos nowszego, jakis 8P1, zaytaj zreszta Siemiana moze ma jakies, ale na cos w okolicach 500zl powinienes sie szykowac, jak nie wiecej co jest bardzo mozliwe, nie wiesz jaki tam teraz modul siedzi?
  6. ano widzisz tez mialem ostatnio podobny problem, przygasal wyswietlacz i nie dalo sie regulowac poziomu jasnosci i w tej tasiemce lezal wlasnie problem
  7. Zapewne tasma laczaca ekran z plyta glowna, musisz sie jej przyjrzec.
  8. nie musi być izopropanol , wystarszy że masz dobre markowe perfumy , ja miałem taka sama sytuacje , laser miał sporo brudu , psiknąłem mexxem na pałeczke do uszu, przeczyściłem 2 razy i śmiga Ja bym jednak perfum wolal nie uzywac bo nie jest to czysty alkochol i jednak cos tam zostawi na laserze. ---------- Post dopisany 19-09-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:15 ---------- Wybaczcie koledzy ze sie powtarzam ale potrzebuje pomocy z tym rns-em ktory traci stacje radiowe po ponownym wlaczeniu, dlaczego tak sie dzieje?
  9. ta, masz nowy soft w ledowej navi, pol-ledowa? co on bral ? Do a3 robiil taki z ramkami ekranu w kolorze black piano ale poza tym wsio w ledzie to samo. Nie wiem jak 2011 bo nie miaem ale 2012 tez jest dwuwarstwowa, bynajmniej europe west central. Sprawdz ten laser, nie tgak trudno go przeczyscic, zaopatrz sie w izopropanol, pare srubek odkreccasz, zdejmujesz gorna pokrywe i jazda. Pytanie z innej beczki, dlaczego rns-e (mk1) nie zachowuje stacji radiowych???
  10. Nie wiem z ktorego to roku, nie jest to jakos jasno tam napisane
  11. Czy wersje Q tych modulow sa tylko pod a4 2006-2009 tak jak etka mowi, nie podejdzie pod zadne inne auto? widzialem takie sprzedaja ludziska i pisza ze tylko pod A3, juz glupi jestem
  12. Zobacze czy uda mi sie zajrzec do srodka i dam Ci znac, rozumiem o co Ci chodzi
  13. Nie wiem czego oczekujesz, az takie drogie to to nie jest zeby tak kombinowac. Chcesz zobaczyc co ma w srodku taki mikrofon?
  14. Ten ekran to tak od razu po wlaczeniu? Czy kiedy wkladasz plyte dopiero a tak to dziala normalnie? Chyba Cie czeka flashowanie eepromu aczkolwiek jesli prosi o plyte to moze jakas cos zdziala...
  15. [h=4] 8L1 862 373 A[/h]ale i volkswagenowe podejda po przerobieniu wtyczki albo poprostu podlaczeniu na zywca kabelkow, gdzies na allegro mial gosciu ale teraz nie moglem znalezc
  16. Co sie teraz dzieje z navi po tej nieudanej probie?
  17. Mały OT, może ktoś wie, podłączając rns-e na stole wystarczy plus i minus do kostki D, jednakże zdawałoby się bardzo podobnie rozpisane kostki w rns510 VW podobna operacja nie daje możliwości włączenia navi, jakaś podpowiedz??
  18. Nie wiem jak tam w polsce ale ja tutaj uzywam Humbrol Acrylic 150ml Spray Paint 33 Black Matt (AD6033) **BRAND NEW** | eBay do malowania np paneli przednich rns-e i jest bardzo zblizone do oryginalu, kolorem bynajmniej.
  19. dzieki Artur, juz sie do niego odezwalem i czekam na odpowiedz
  20. Panowie modul z A na koncu da rade z nowymi phonami iphonami 5 itd itp? Nie wiem czym sie kierowac przy zakupie modulu do b6 ceny sa rozne a nie wiem czym tak naprawde te literki na koncu sie roznia, jak ktos ma jakas dokladniejsza rozpiske to bym poprosil
  21. nie udalo mi sie wgrac vimhacka a nagrywaem raczej dobrze
  22. tzn czego nie rozumiesz Michale? Wlozylem plyte z vim hackiem i nie idzie zadna plyta pokazuje tylko informacje ze plytaa zawiera update softu
  23. Witajcie panowie, mam taki problemik z rns-em 8E0 035 192 Q wersja softu X--- HW H74, popsułem coś wkładając cd z vim hackiem, który nie dość ze nie ruszył to teraz nawet nie czyta płyt stricte z mapa, pokazuje tylko ze soft uprade np 650 czy jakikolwiek w zależności od rocznika mapy, konfiguracje vim hacka próbowałem już nagrywać wszystkie możliwe i stanąłem w martwym punkcie i potrzebuje porady.
  24. napewno taniej niz w aso, chociaz nie wiem czy aso sprzedaje panele przednie oddzielnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.