Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Rns-e jest drogie bo to audi, a co do funkcjonalności no to niestety Nie sadze aby ktoś z nas kiedykolwiek zdecydował się na oryginalne nowe z salonu Z tym TomTomem tez nie ma aż tak dobrze, pokrycie np polski ma mniejsze niż Automapa, a ja w TomTomie nie mam dróg które w Anglii już od lat są zrobione czy jakichś rond itp itd mimo aktualizacji
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie było, aczkolwiek się należy i jeszcze myślę będzie okazja na to
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wielkie thanks dla barrowiec1 za podpięcie mojej navi i załatwienie sprawy z językiem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
napisze na priva
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wiesz co jak pisałem tego posta pomyślałem o znajomym który ma b5 z 2000 roku, jutro się do niego odezwę, aczkolwiek idealni byłoby z kimś z b6 a takiego kogoś nie znam, mój mechanik kiedyś taką jeździł ale teraz już zmienił. Ale Ty barrowiec nie jesteś z Coventry przypadkiem? I masz b6 tez
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
tez uważam ze piękna, aczkolwiek jak dla mnie b6 to tylko avant i taki właśnie mi się marzy na chwile obecna przy wymianie wysłużonej b5
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A ja dalej się bujam ze swoją, w tym tygodniu był u mnie gościu z oryginalnym kablem i oprogramowaniem vcds i tez się nie mógł połączyć z navi, miałby ktoś jeszcze jakiś pomysł? próbowałem już wszystkiego praktycznie oprócz podpinania jej u kogoś ale takiej możliwości zbytnio nie mam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no i na krótko też nie idzie, może jakimś innym nowszym vagiem spróbuję, ma ktoś namiary na coś nowszego niż 409.1 bez wirusów ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czyli pewnie skoro nie poszło na tym to i na tamtym nie poleci, jedynie co muszę zrobić ze swoim rns-em to zmienić język z polskiego na angielski i muszę wymusic upgrade/downgrade (bo jest 0750) softu żeby ten język wrócił
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ok, tak zrobię, już powoli wyczerpuje wszystkie możliwości, nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa której nie sprawdziłem ale grzebiąc po forach zwróciło moja uwagę coś innego, mianowicie iz z rns-em można się komunikować przez tez kanał 56-radio ja próbowałem tylko 37-navigation, i tak teraz myślę ze warte to spróbowania.......?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
który pin w gnieździe to będzie? i tylko to na krotko czy mogę te dwie kostki co normalnie podpinam podpiąć pod quadlocka?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dobry pomysł, tylko jak to zrobić który pin ze złącza do którego z rns-a? tego w czarnej kostce pin 3 czy 5 w kostce B? A może to to samo? Zastanawiam się czy to nie wina kabla bo ja mam coś takiego : USB 409.1 KKL VAG-COM OBD 2 II VW AUDI SKODA SEAT DIAGNOSTIC Cable UK | eBay a i ma ktoś może sprawdzone źródło z jakimś nowszym vagiem niż 409.1?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a w tej wiązce wychodzącej z auta za radiem to gdzie jest? Bo ja już nie wiem czy się dobrze podpinam, pin nr 3 w czarnej kostce adaptera iso łączy się w kabelkiem nie pamiętam dokładnie chyba brązowo-biały no ale to nie idzie, ani podpinanie linii diagnostycznej z klimatronika pod ten pin 3 w czarnej kostce tez nic nie daje, ja już nie wiem, powoli się załamuję
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
używam do połączenia wersji 409.1 i nie mam żadnych komunikatów oprócz tego ze coś tam nie odpowiada (not responding)
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Znalazłem wyjście k-line na quadlocku, jeden z tych trzech niebiesko-czarnych kabelków wychodzi na czerwona wtyczkę do której wchodzi ta mala zółta kostka w której jeden z kabelków bodajże niebiesko-zielony łączy się ze ścieżką k-line. Problem w tym ze ani w ten sposób nie mogę się połączyć vagiem z nawigacja ani podłączając się pod ścieżkę diagnostyczna klimatronika (kostka a pin 1) tez nie mogę, w czym tkwi problem?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
odbija sie na tobie to ze kupiles ja tak tanio hehe, 130 funtow to jak za darmo, chodza na ebayu po 3 razy tyle
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dzięki stary, sprawdzę to.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale to chyba było w b6 a w moim b5 orientujesz się gdzie tego kabelka szukać może?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
kurde, miernik mam, ale az takim specem w tej kwestii nie jestem zęby to sprawdzić tak jak mówisz. Gdzieś czytałem na forum ze ludzie podpinali sie pod k-line od climatronika?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wiesz co wyświetlało mi się to podczas próby połączenia bodajże z module HVAC czy coś takiego (ale to chyba klima, poza tym sprawdzałem ten moduł pod nowszym vag-com i już poszło bez problemów). Napisałem wcześniej iż jestem pewien ze pin k-line jest podpięty ale sprawdziłem to dzisiaj i się stety niestety myliłem bo nie jest, z tego piątego pinu w sekcji B odchodzi niebiesko czarny kabelek, no i tu się zaczynają schody, jest to przejściówka iso i ogólnie są tam 3 czy 4 takie same kabelki o tych samych kolorach spiete i oklejone czarna taśma i pojęcia nie mam który na wyjściu na 4 pojedyncze kostki który dokładnie jest to kabelek, drugi schodek to taki ze żaden z tych niebieskich kabelków nie podpina się pod żadna z kostek idących dalej do auta, tj nie wiem pod który kabel lub pin w aucie mam ten k-line połączyć, czy w ogóle było coś takiego przewidziane w moim modelu jakby nie było z 1997 roku?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a masz w ogóle podłączoną linię K do navi. 5 pin w sekcji B, tak jest podłączony, sprawdzałem, ma u mnie brązowo-bialy kolor. gdzieś czytałem ze to może być przez nieoryginalny kabel (nie ross-tech) do vag ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jakieś pomysły co mogę zrobić aby połączyć vaga do navi? bo mi coś w tym przypadku nie chce to współdziałać, wszystkie inne dostępne w aucie moduły łączą się z vagiem oprócz tego
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam, mam rns-e 8e0 035 192 T H76 z softem zmienionym na 0750 plus język polski, potrzebuje zmienić język na angielski ale w ustawieniach o dziwo nie ma takiej opcji, podejrzewam ze został podmieniony z polskim, gdzieś przeczytałem ze można coś z tym zrobić vagiem ale mi vag-com 409.1 się nie łączy z modułem nawigacji. Co mogę zrobić?
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
zalożę się że to pływak, mi też spacerował z dołu na górę i z powrotem, dwa razy się zatrzymywałem sprawdzić czy paliwo nie ucieka.
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
kurde ty masz inny plywak, wlasnie chodzi mi o ta z wykresem z tymi paseczkami ale u mnie to inaczej wyglada, u mnie jest mniejszy zakres na tej plytce, szkoda.