Treść opublikowana przez turbobastard
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
przejrzalem caly warsztat ale nie ma na przerobienie oddzielnego tematu co? Chyba ze jest to w ktoryms z tematow na zalozenie tego grzania tak jak tu kolega wyzej dal, dziwi mnie jadynie ze bez przyciskania przycisku grzania tylnej szyby lusterka grzeja sie same
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
acha, az dziwi takie niedopatrzenie, w takim razie to przerobie.
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
No wlasnie, jakis czas temu zauwazylem ze podgrzewanie lusterek zalacza mi sie przy kazdym uruchomieniu auta a nie sadze aby tak mialo byc prawda Gdzie szukac tego przyczyny?
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
na wylaczonym odpowietrzales? sprawdz czy ci gdzies nie lapie powietrza na przyklad przy tych przewodach czy ciasno siedza.
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
gdzies to bylo poszukaj, bo bylo cos na temat jak sie ma zachowywac na rozgrzanym i zimnym silniku, powinienes byc w stanie ten wiatrak zatrzymac jesli jest wisko dobre, tylko nie pamnietam juz czy na zimnym czy rozgrzanym silniku.
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
jesli by;by uszkodzony to zadna predkosc by temp nie powinna zmieniac, sprawdz wisko.
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
nic to nie dalo, problem dalej wystepuje. Oto filmik nagrany dzisiaj podczas powrotu z roboty malo widac ale nie ma byc widac a slychac, staralem sie aby bylo slychac jak najlepiej. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 19:29_________________________________________________lozysko wymienione, problem zazegnany
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
odpowietrzyc
-
[B5 AHU] Alternator
rozumiem ze kazdy ktory ma tyle samo amper co moj, ale z tym wyjsciem na przewody moze byc ciezej, jak to wyglada z numereami czesci? Jaka moze byc inna litera na koncu oprocz F ktora ma moj alternator?
-
[B5 AHU] Alternator
witam Probuje znalezc wszedzie 028 903 028 F taki alternator boscha ale nie jest latwo, czy jakis inny podejdzie zamiast tego?
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
a co juz zrobiles?
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
luzy mowicie, u mnie byly wlasnie jak podnosilem zarowno byl luz w prawym kole jak i szuralo przy kreceniu nim, a czy te luzy moga powodowac lekkie skrecanie auta podczas jazdy po wybojach? bo tym sie chcem nastepnie zajac w aucie
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
czy jak zdejme kolo to jest mozliwosc jakos organoleptycznie sprawdzic stan lozyska?
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
tez bym chyba obstawial lozysko, sprawdz to najpierw
-
[B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
a sluchajcie jakie macie pod wzgledem oczywiscie lozysk zdanie na temat takich producentow jak Febi bilstein i Topran?
-
[B5 AHU] Przednie lozysko prawe
a samo lozysko kolego?
-
[B5 AHU] Przednie lozysko prawe
Witam poszukuje numeru czesci do lozyska kola prawego
-
[B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
dzieki kolego najwyrazniej to bedzie to wlasnie to lozysko do wymiany, zastanawiam sie tylko ile to bedzie kosztowac http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-A6-1-6-1-8-1-9TDi-FRONT-WHEEL-BEARING-KIT-/330511678040?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4cf407fa58 Czy takie cos bedzie dobre? Czy musze kupowac tez piaste ? Jakie jest ryzyko kupna tanszego zamiennika?
-
[B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
kolego powiedz mi jakie to buczenie i kiedy sie pojawialo bo mi tez buczy przy skrecie w lewo i zastanawiam sie wlasnie czy to tez nie lozysko
-
[B5 AHU] Falujące obroty oraz głośniejsza praca auta przy zwiększonym poborze prądu
chodzi ci kolego o oswietlenie w srodku auta czy swiatla? Sprobuje nagrac filmik zeby to pokazac i wstawic tutaj.
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
raczej nie, wymienialem dzisiaj plyn, nawk*rwialem sie jak nigdy bo zawsze mam pod gorke i nie do konca wszystko idzie jak z opisem. Lapy od krecenia mam dlugie jak u orangutana i nie mialem juz cierpliwosci brac go w trase i sprawdzac czy cos to dalo, w miare przestalo pienic ale czuje ze nie do konca wiec bede musial nad tym popracowac bo zassalo plynu po odpaleniu tyle ze go zbraklo i sporo powietrza zarazem takze moze trzeba bedzie poodpowietrzac tez troche ale jak mowie juz dzisiaj nie dam rady, tyle co zauwazylem to mi nie piszczy tak przerazliwie na maksymalnym skrecie kolami.
-
[B5 ADR] Jaki olej do wspomagania ?
koledzy odessalem stary plyn ze zbiorniczka, wyjalem ten grubszy waz i wylecialo lacznie moze z tym co ze zbiorniczka z pol litra tylko, krecilem kiera w obie strony do maksa juz chyba z 10 razy wiec wlalem troche nowego i nawet go nie zassal o co chodzi? Wyjalem ten cienszy waz tez, i niewiele to dalo tak samo, wiec dolalem nowego plynu odpalile fure i mi caly zzarlo i zapowietrzylo, potem to dolewalem to odsysalem oraz tez odpowietrzalem, nakrecilem sie ta kierownica na wylaczonym jak pojeb*ny i rece mi chyba zaraz odpadna ;( ciekawie bedzie jutro krecic caly dzien kolkiem w pracy echh. Ostatecznie nie wlalem nawet calego litra a jakies 0,7 troche sie jescze pieni ale nie dalem juz rady odpowietrzac, pojezdze pare dni i wtedy. Powiedzcie mi jeszcze tylko czy kiedy przepompowujemy uklad na wylaczonym silniku to pozycja kluczyka w stacyjce ma jakies znaczenie?
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
Tak, tylko w lewo.
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
tylko ktory? Da rade zdiagnozowac przy tylko skreconych kolach? A walniety przegub nie stuka/pyrka aby przypadkiem ? bo u mnie to cos buczy, no wlasnie przeszukuje forum w celu znalezienia informacji na temat przegubu i ludziom stuka/lo ponoc mozna to sprawdzic ruszajac na skreconych kolach.
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
acha, hm, no wlasnie trzeba lekko skrecic w lewo zeby zaczelo buczec. Rzuce okiem czy o cos tam nie ociera to kolo z jednej czy drugiej strony. A plyn to chyb i tak wymienie dzisiaj tak na wszelki.