Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tez sie nad tym zastanawialem, teoretycznie nie powinno byc problemu chyba, podlaczajac na krotko odpowiednie piny z kabla do rnsa majac juz zasilanie na stole bo z tym juz sie uporales pewien kolega mi w tym watku napisal jak podlaczyc vagcom do rnse na krotko: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index61.html#post3014551
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mam takie pytanie, czy ta płytka elektryczna spod przycisków z diodkami podświetlenia w przednim panelu z rnse-e z 2009 audi a3 będzie pasowała do rns-e a4 z 2005?
-
Niepełne podświetlenie w rns-e
Ok, to juz jakis slad, dziwne. Przewinelo mi sie juz pare sztuk przez rece i zawsze to podswietlenie dzialalo bez zarzutu i bez kodowania. Napisz jak mozesz kolego co i jak powinnismy zrobic.
-
Niepełne podświetlenie w rns-e
Co masz na mysli przez "kodowanie" robilismy wymuszenie przyjecie nnizszego oprogramowania i przed i po nie bylo podswietlenia, nie w pelni bynajmniej bo jak wspomnialem na poczatku dw przyciski przy galce po wcisnieciu sa podswietlone heh. Cany ma wyprowadzone ,sam ma rnse i dziala normalnie.
-
Niepełne podświetlenie w rns-e
Dominik, nie mam ale nie sugeruj sie tym ze ja mam B5 bo navi bylo sprawdzane na kolegi z forum B6 bo ja w swoim nie moge sie polaczyc z navi wiec gdzies indziej musialem zrobic downgraded softu
-
Niepełne podświetlenie w rns-e
Nie rozumiem Domin dlaczego potrzebny mi ten adapter? Skoro inne rnse tego nie potrzebuje? Poza tymjakies tam przyciski swieca,tylko nie wszystkie. Moge kupic ta plytke elektroniki z diodkami spod przyciskow ale z rnse z a3 z bodajze 2009 roku a moja rnse jest z a4 i conajmniej 4-5 lat starsza
-
Niepełne podświetlenie w rns-e
Witam, Problem z moim rns-e jest następujący, nie ma podświetlenia przycisków oprócz dwóch przy dużej gałce po skosie na przeciwko siebie i to jest to podświetlenie od strony wewnętrznej czyli gałki i działa przy wciśnięciu przycisku, poza tym podświetla tylko pod ekranem wejścia sd card oraz przycisk wyjęcia płyty. Wiem ze sygnał podświetlenia idzie przez Can, i on działa bo było wymuszane przyjecie softu z płyty. Dobrałem się do płytki z tymi małymi zółtymi diodkami podświetlenia ale niezbyt przychodzi mi coś do głowy , może już ktoś miał z tym kiedyś problem i mógłby coś poradzić please ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mikaszi jakbyś tak daleko nie mieszkał... Poki co ratuje się pomocą kolegi barrowiec1. A o ten pin pyta mnie cały czas w b5, w b6 już nie i to pewnie w tym cały ambaras
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witajcie panowie, wczoraj udało mi się uruchomić zablokowane rns-e, już się uruchamia ok, problem w tym ze pyta o pin za każdym razem co jest irytujące, soft jaki pokazuje ze ma teraz w sobie to x-440 czy jakoś tak, czy to tego wina? tylko to mi przychodzi do głowy, mam płytę z wersja650 ale nie upgraduje go.
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus - Zablokowane
rns-e, punkty lutownicze w fis mam rozumieć są to?
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus - Zablokowane
No właśnie, zastanawiałem się jak się dobrać do tego EEPROMu, to ostatnia deska ratunku kiedyś tak tunery satelitarne ratowałem ale miałem specjalny kabelek i program do tego. Co jest w takim razie potrzebne do połączenia się z Eepromem w rns-e?
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus - Zablokowane
jakie to proste ale mógłbyś rozwinąć co to te SDA i SCL jest?
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus - Zablokowane
mam to tez zablokowane i po włączeniu pojawia się napis aby poczekać 60 minut, po około godziny jak wróciłem do auta to ekran był ciemny czyli jakby sie wyłączyło i nie wiem czy było to aktywne czy wyłączone czy czekać dłużej, zostawiłem to na przekręconym zapłonie czyli prąd tam był.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
No skoro to aż tyle zamieszania to chyba poszukam jednak
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Wiem Siara, już dokonałem zakupu Dobra cena zresztą. Obudowę kolumny myślę dorezam, a ten zawijas kupie okrągły w takim razie, dzięki za poradę
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
hej, wszystko spoko ale mam pytanie co do tego zwijaka bo sprzedaja sam zwijak nie w wersji ''duzej'' czyli bez tej dokladki czy jak to tam nazwac, tu kolega mi oferuje na stronie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/kierownice-3-4-ramienna-tasmy-galka-polift-przedlift-252360/ ale tam zwijak użyty w opisie jest od kierownicy 3 ramiennej a od 4 ramiennej jest sam okrągły i mówi ze tam więcej do niego nic nie ma i ja już nie wiem o co kaman z tym zwijakiem, powiedzcie mi czy się upierać koniecznie na tai jak w opisie czy kupić taki okrągły i będzie ok??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie sadze bo jakby tak było mrugnęło by tylko raz a nie za każdym razem jak próbowałem włączyć to na stole.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
albo całosc albo wcale... takie moje zdanie:wink: Widuje świeże z salonu auta z ciemnym tyłem a przód zostawiają albo jak był albo tylko trochę przyciemniony, i fajnie to wygląda
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja wziąłem dziś + i - z gniazda diagnostycznego podpiąłem pod rns-e ale tylko mrugnął ekranem i zgasł i nie startuje w ten sposób, jeśli bym podpinał na 16 dodatkowo to muszę prowadzić nowy przewód czy mogę po prostu podpiąć się do już idącego z gniazda do + który mam podpięty?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
ja bym jeszcze przyciemnił szyby trochę, z tylu na pewno
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
To nie gnojowoz ale lewe powietrze skutkuje nadmiernym dymieniem, i jest to pierwsza rzecz jaka sie w tych przypadkach sprawdza, temat przewalkowalem na swoim tdi, jesli o ty nie wiesz to pojecia to chyba ty nie masz kolego. Chyba ze w silnikach benzynowych sie tak nie dzieje to sory andrzej.
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Dlaczego regenracja nie wchodzi w gre?
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
jak by miał lewe powietrze w dolocie to by mu kopcił a nie kopci czy to raczej niekoniecznie taki objaw? Przepływke zawsze można zregenerować przed wymianą, są takie pryskacze do czyszczenia
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
o juz wstawiles
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no właśnie, właściwie to on tylko używa wyświetlacza rns-e do pokazywania tego co na komputerku, no ale i tak warte uwagi, no i ten dotykowy ekran którego brakuje