Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-carpc-234347/ chyba nie o to mu chodzilo, slo napisz na priva to cos Ci podrzuce
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
anglia tez jest w eu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No, to dobre rozwiazanie. Ile taki pioneerek ? Napewno gra lepiej niz rns, czyz nie?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
taa, funkcjonalnosc rnse pozostawia sobie wiele do zyczenia... poza tym az takiej kompatybilnosci z MF tez nie ma zeby sie tym kierowac, sam jestem w rozterce czy oryginalna jednostka czy jednak jakis pioneer tudziez chinskie wynalazki, porobili takie podobne z wyglada do rnsa i design oprogramowania podobny ale to jeszcze bardziej mnie np odpycha. Nie jestem pewien ale chyba niektore z tych chinskich tez wyswietlanie na fisie maja.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tasiemki wyglądają na cale, ten układ trudny jest w wymianie? trzeba rozkładać napęd na części pierwsze czy wystarczy parę śrubek i odlutowanie tasiemek?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
chyba tak bo laser zaświeca na chwile z tego co pamiętam, rzucę oczydłem na te tasiemki ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- mikaszi masz jakis sposob na ten silniczek? odkrecilem te dwie srubki dalej z nim walcze
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jest to bardziej jak sygnał a nie pukniecie, a płyty nawet nie idzie włożyć bo napęd jest dead
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witojcie! Pojawił się u mnie takowy problem z napędem w RNS-E, mianowicie po podłączeniu zasilania wydaje z siebie parę piknięć i poza tym brak jakichkolwiek oznak życia , sam RNS-E działa normalnie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
220 chyba nie?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Audi R8 - part numbers | Audi Forum zobacz tu, wedle tego rns-e byl tam od 2010 wiec cholera wie co to tam jest
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
te w tych r8 maja z tylu takie samo ulozenie gniazd wiec ja bym strzelal ze to to samo, ale pewnosci nie mam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A poza tym jedno jest dla RHD a drugie LHD
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wywieś za szybę niech dynda
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
wez sie mikasz przestan chwalic, pewnie zonie/dziewczynie tak czesto zdjec nie robisz jak tej audicy
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
360zl, na alledrogo są teraz za 499 wiec myślę ze moja cena jest b dobra, nie będę zdzierać z kolegów z forum przecież
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
ja mam pare laserow jak ktos ma chec to sie dogadamy
-
vcds nie koduje modulu Bluetooth (tylko kod jezyka)
auto a4 b6 albo b7 nie pamiętam, cabrio zmienia tylko kodowanie języka i tyle nic innego
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
taa, wystarczy, a gdzie możesz kupić to pojęcia nie mam, mi zona z pracy przyniosła wiec nie kupowałem
-
vcds nie koduje modulu Bluetooth (tylko kod jezyka)
Panowie, jest taka sprawa, dla mnie dziwna, VCDS (oryginalny z kablem oryginalnym H+Can) łączy się z modułem telefonu 77 ale nie chce zmienić kodowania innego jak język, o co chodzi?? Dane modulu: HW: 8T0862335E H42 SW: 8T0862335E 0650 Model name: UHV CAN FSE 256X ECE Model No. : BE 9352
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ? bracie, ja czyszcze takim czyms jak isopropyl alcohol czyly izopropanol i daje rade.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Marcisz12, a jaka plytka chcesz upgradowac soft? Moze sprobuj tak jak pisal Tom A4 uzyj ori plytki z zakresu 2006-2009 ? albo vim hack?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands daleko to ja mam wszedzie A Ty to juz wogole hahah
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
oj bedzie mikasz z bolem serca auto sprzedawal albo jak sie niechcacy straci nagle na wartosci ( odpukuje w niemalowane oczywiscie ) Czemu nie wiercone te tarcze? Fotel jest git, siedzialem na recarosach kumpla w a6 tez polskora i powiem ze wole polskore niz pelna bo sie czlowiek tak nie slizga w tym siedzeniu i cialo w lecie nie przykleja do skory, dobry wybor.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie mozna sie zawsze kierowac nawigacja, czasem trzeba znakami bo kiedys na molo wjedziesz...