Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. podrzuc jaki bedzie kod skoro 4 znaki w tym kodzie sa takie same wiec moze to byc jakis szyfr. Ciekawe czy jest na forum Pewnie teraz to czyta i sie smieje
  2. sporo tego wymaga, a na aukcji jest napisana ze masz miec vaga i moziwosc jego podlaczenia? chyba nie... No ale wiadomo gdzie jest haczyk.
  3. albo to jest taki myk psychologiczny, ze on Ci powie ze to działa tylko raz i ty juz tego nie będziesz nawet próbował nigdzie indziej hjehje:wink:
  4. musi jakos przypisac soft pod rnsa inaczej nie widze jak to ma dzialac? to nie zdrapka w orange:grin:
  5. tez sie nad tym zastanawialem, co to za myk... teoretycznie to niemozliwe...
  6. dobrze kombinujesz mikaszi, gdzie to jest napewno, kwestia pogrzebania, swoja droga, skoro kupiles ledowego rns-a za 112f i jeszce narzekasz ze tylko pinu nie masz , daj spokoj, przeciez nawet jak zaplacisz temu polakowi te 45f to i tak zarobisz na niej sporo frajerskiej kasiory
  7. chyba trzeba rozsunąć ręcznie te dwie kolumienki które na wejściu na płytę dają znak ze coś jest wkładane, czy coś jeszcze tam z tylu jakieś z tych raczek?
  8. heheh, śrubek nie rozpuściła na szczęście, taka mi się trójca trafiła ze śrubokręty na nich pękają, będzie wiercenie na to wygląda
  9. ciekawy pomysł, mam lutownice, można sprawdzić, jak długo taka nagrzana lutownica przytrzymać mniej więcej?
  10. wiem, co się może stać wiec nie kręcę na sile, wydawało mi się ze mam dobre śrubokręty ale w sumie warto spróbować innych, ponoć jakieś PHo są dobre, i najpierw warto dokręcić je odrobinę żeby ten klej czy co to tam jest puścił ale mi w żadną stronę nie idzie.
  11. w takim razie będę się musiał później do ciebie bujnąć po nie
  12. pany, macie jakiś dobry sposób na te cholerne 3 śrubki szuflady ekranu co go trzymają? Nie idzie tego cholerstwa odkręcić!
  13. mi się na 8 nie łączył z canami, to w takim razie nie wiem, tam przy instalacji 11.11 wybiera się dwa typy sterowników, specjalne i zwykle, może popróbuj z tymi opcjami
  14. zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink: raczej nie, mi lapia tak do 4 satelit dzisiaj na stole, ale wciaz mimo tych 3-4 satelit nie pokazuje mi na mapie aktualnej lokalizacji, dlaczego? wciaz za malo satelit?
  15. Barrowiec, robi mi na stole downgrade na twojej za 1 razem takze mozesz wpadac ze swoim ledem
  16. Wiesz co, spróbuj zrobić to na nieodpalonym aucie, przekręć kluczyk żeby uruchomić rnse ale nie odpalaj, gdzieś wygrzebałem instrukcje upgrade'u i tam jest tak napisane wiec warto spróbować na chłopski rozum może to i być jakieś zabezpieczenie od wstrząsów żeby płytka nie przeskoczyła w trakcie zmiany oprogramowania bo wiadomo ze jak odpalony to możesz jechać i wtedy łatwiej o wstrząsy.
  17. no tak, Bartku, skoro tak to warto spróbować rzeczywiście. Ja będę musiał od ciebie nagrywarkę pożyczyć płyty już kupiłem, ona jest zewnętrzna jakaś pod usb czy nie?
  18. Chodzi Ci o vcds tak? Nie wiem jak on moze wymagac plytki skoro nie ma wgladu do tego co siedzi w rnsie?
  19. wszystkie po wymuszeniu downgradu powinien przyjmowac
  20. mowilem ze zadna filozofia zapomnialem tylko zeby podpiac prad kabelkowi
  21. o laptopa sie nie boj, do navi podpinasz kline tam gdzie masz kline wyjscie, sa chyba dwa, to nie problem na naklejce masz opisane i poszli konie po betonie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.