Treść opublikowana przez turbobastard
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
znajduja sie na tarczy tak? innych zbytnio w etce tam nie widze
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
czy jest cos wiecej na temat dokrecenia tych srub na tylnich lozyskach? Bo mam to wlasnie do zrobienia a nie moge nic wiecej na en temat znalezc
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
A ja bym na Twoim miejscu Jericho wymienial ten termostat na oryginalny jednak.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
ja tez kupiłem jakaś chińszczyznę juz ponad półtora roku temu i jak do tej pory działa bez zacięcia, tylko scyzoryk sie trochę rozklekotali ze swej jakości
-
[B5 AHH] Wyciek z miski olejowej
Chciałbym aby ktoś jeszcze sie wypowiedział na ten temat, czy naprawdę nie ma sensu zabierać sie do tego bo na aukcji uszczelniacza, chodzi tu o Dirko napisał sprzedawca ze można go używać bez demontażu, mój mechanik krzyknął cenkę taką ze rozważam zrobienie tego sam pod domem ale tylko bez demontażu miski. Tak czy inaczej Lu-gi dzięki za wypowiedz.
-
[B5 AHH] Wyciek z miski olejowej
koledzy powiedzcie mi czy tym Dirko choć w jakimś procencie uszczelnić miskę bez odkręcania jej? na tyle na ile jest dostęp położyć trochę tego uszczelniacza na łączeniu czy to cos da czy raczej bezsens kompletny? Pytam bo musze cos z tym wyciekiem robić a koszta wyjęcia miski są dość spore, a masz tez parę innych jeśli chodzi o ten samochód :gwizdanie:
-
[B5 AHU] koncowka drazka i drazek
dzieki
-
[B5 AHU] koncowka drazka i drazek
witam poszukuje numerów końcówki drążka kierowniczego oraz drążka, dzięki!
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
czy wystarczy litr oleju przy wymianie pompy?
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
jedni mówią ze litr, chociaż jak ja wymienialem to nie udało mi sie spuścić z układu nawet polowy tego. A, i tez mam ta '' syrenę okrętowa'' przy kręceniu kiera w miejscu, ale mam nowa pompę,czeka na wymianę, piszczy juz od jakiegoś czasu tez wiec może na nią juz po prostu czas. Ten specyficzny dźwięk jest chyba bardzo powszechny bo szwagier w pasku tez taki ma, hmmm.
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Cos ci sie panie poluzowalo. ja tak mialem kiedys w moim peugeocie 406 zrobilo mi sie to zaraz po tym jak pojechalem z wyspy do polski na nie dokladnie wywazonych kolach
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
jak dla mnie to te fotki dalej sa za male
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
sprawdź lepiej ten pilocik, może tam te przyciski nie dociskają czy cos w tym stylu, te centralki z allegro są trochę o kant pipy i lepiej mi sie wydaje sprobować chociaż oryginalna naprawić, jeśli sie opłaca oczywiście.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
znaczy sie ze co ze bagażnika klapa sie otwiera z tego pilota? To jakie Elmo u ciebie jest to centralne w twoim ahu bo u mnie otwiera sie wszystko naraz i zamyka. twoje ahu jest 2 lata młodsze to może i ma jakoś inaczej, ciekawe.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
sluchajcie mam wlany MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 a chce zrobic szybka dolewke, nie mam czasu czekac na zamowienie motula z ebaya bo za pare dni lece do polski, czy moge zrobic dolewke jakims ogolnodostepnym olejem ze stacji benzynowej ? Jesli tak to jaki byscie polecali?
-
[B5 AHU] Potrzebna pomoc przy wyborze amortyzatorów
Takich opinii właśnie poszukuje, bo z tego co widzialem na Alledrogo są dwie polki cenowe, za około 300zl za parę i za około 150zl, pół ceny niby. Nie zależy mi (w tym aucie bynajmniej) aby wytrzymały 2 lata bo może i wytrzymają, sprzedawcy sie chwalą gwarancjami ale jeśli dalej mnie ma bujać jak kutrem rybackim to ja dziękuje... Z drugiej zaś strony jakby były takie do d*py to nie miały by przecież chętnych na nie a są?
-
[B5 AHU] Potrzebna pomoc przy wyborze amortyzatorów
a co powiecie na temat firmy Sachs pod względem amortyzatorów? Czyli Kayaba odpada? A co np o tych tanszych jak SRL, Daco (olej-gaz), Bremfero, Optimal (olej-gaz), Qap (olej-gaz) ? Może ktoś juz taki wlozyl i był zadowolony? Są tacy ?
-
[B5 AHU] Potrzebna pomoc przy wyborze amortyzatorów
Witam, potrzebuje drobnej pomocy w znalezieniu jakichś amorków na allegro do mojego auta bo mam Mały problem, ściągnąłem z etki numery ale cos nie mogę zbytnio nic znaleźć, ceny tez są rożne i nie wiem w co włożyć pieniadze, powiem tylko ze jakiś w miarę zamiennik jest mile widziany hehe, najbardziej zależy mi na tyle bo jest tragicznie no i przód tez jest od nowości wiec tez byłoby ok to wymienić no ale to zależy od cen juz.
-
[ALL B5] Walka z drobnymi wyciekami miski i klawiatury
ze 2-3 miesiace temu uzylem tego specyfiku ale niezbyt pomogl, czy mozna uzyc go po raz drugi? Chodzi mi zeby zbytnio nie rozcienczyl oleju itp. Jest wogole sens? Bo uszczelniaczem u mnie nie am nawet dojscia do calego obwodu miski jest powalony dostep a mechaniory krzycza 100 wzwyz (funtow oczywiscie)
-
[ALL B5] Stukanie w zawieszeniu - łączniki stabilizatora? TAK!
a ta metoda z tym bujaniem na boki to pewna jest?
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
panowie ja mam takie tylko krotkie pytanie, nie ma sensu zakladac po to nowego tematu bo pewnie odpowiedz jest dla wielu z was prosta, mi tez trzesie troszke buda przy ruszaniu, dwumasu nie mam w swoim ahu, sprzegla nie ma nawet roku (luk) wiec to chyba nie docisk, ale te poduchy moze. Mianowicie jak ostatnio mialem dodatkowo dwie dorosle osoby z tylu auta plus moje standardowa trojka to tak trzeslo ze az w szoku bylem i musialem dogazowywac bo sie balem ze nie rusze poduchy czy nie ?
-
[B5 AHU] Pompa wspomagania
jak wbilem w google to wyskoczyly mi dwa rozne ksztalty tych pomp o jednym i tym samym numerze czesci, czy to mozliwe? Tak czy inaczej znalazlem na ebayu taka oto zabrana od takiego jak moj silnika ale nie znam jescze numeru czesci, czy to moze byc taka jak ja szukam? [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________panowie czy zamiast tej o numerze podanej tu wczesniej przez kolege moge poszukac jakiejs innej pompy bo tej z tym numerem to znalezienie jest prawie ze niemozliwe, szukam non stop na ebayu i allegro i nie ma np 8D0 145 156 L ?????
-
[ALL] Stykające się klocki z tarczami cały czas, czy tak powinno być?
spora, rozbieznosc, ja naleze predzej do tych co sie zawsze musza nameczyc :gwizdanie: no chyba ze zdradzisz ten sekret
-
[ALL] Stykające się klocki z tarczami cały czas, czy tak powinno być?
nie bede mial problemu z wlozeniem tloczka z powrotem?
-
[ALL] Stykające się klocki z tarczami cały czas, czy tak powinno być?
ostatnio czyscilem okolice klockow bo ledwo mialy miejsce sie tam poruszac tak bylo zawalone, albo nie dokonca odpowiednie byly bo widac przycinane zeby sie zmiescily. Mozecie troche naswietlic mi gdzie przesmarowac konkretniej i co to sa za pierscienie?