Treść opublikowana przez turbobastard
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzieki pablo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to jak to wkoncu jest z tym powiadomieniem o wlaczonych swiatlach?? powinno byc czy nie bo nie wiem czy sie zabierac za te liczniki czy tez nie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pozwolicie ze sie wtrace, mam pytanie co do tego starszego licznika mianowicie czy powinna sie zaswiecac jakas kontrolka mowiaca o tym ze sa wlaczone swiatla drogowe? wydaje mi sie ze powinny byc a u mnie nie pokazuje sie nic.
-
[B5 ALL] Problem z centralnym zamkiem
lepiej niech ci jakis znajacy sie na tym sprawdzi pompke od wewnatrz albo podmien na chwile od kogos innego
-
[B5 ALL] Problem z centralnym zamkiem
nie sadze by vag powiedzialby cos co by pomoglo. To sa pewnie zimne luty jeden gosciu juz taki problem mial, co rusz ktos ma problem z ta pompka
-
[ALL B5] Jak otworzyć bagażnik ?
mysle ze ten post bedzie pomocny zanim bedziecie wiercic dziury i ciac blachy http://www.a4-klub.pl/smf/all_padl_centralny_zamek-t101602.0.html
-
[ALL B5] Czy to immobilizer czy inny czort ?
immo jak nic,ale gdzie u iebie jest to nie wiem, sam mam podobnie ale nie jest az tak zle wyrobilem juz u siebie nawyk ruszania kluczykiem w stacyjce przed przekreceniem go i najwyrazniej pomaga he
-
[ALL] Padł centralny zamek
jutro sprawdze bezpieczniki dokladniej ale z tego co patrzalem dzisiaj to wygladaja ok. kombinowalem z przekaznikiem i pilotem do centralnego po z grubsza podlaczeniu zamek sie otworzyl ale zaraz potem nic nie dziala ani centralny ani oswietlenie kabiny automatyczne ani szyby nic, niedawnio padla mi pompka ale na niej nie dzialalo mi zamykanie i otwieranie a szyby moglem otwierac, podmienilem ta pompke i wraz nic nie dziala wiec to chyba nie pompka? a i ten caly przekaznik wyjalem przed wymiana pompki, kurde no nie wiem o co chodzi Spoko spoko, nie spieszcie sie tak z odpowiedzia hehe to na szczescie tylko bezpiecznik, dzieki chico
-
[ALL] Padł centralny zamek
czy za ten caly uklad centralnego z pompka odpowiada jakis bezpiecznik?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
moze i kazdy wie jak ale ja jestem ten co jednak nie wie dzie to zasilanie podpiac czyl;i kabel czarny i czerwony prosze ja was, nie wiem gdzie ida kable od zapalniczki bo i nie chce mi sie odkrecac calej tej srodkowej konsolki, pomoze mi je ktos znalezc? wchodza z tego co wymacalem do niej brazowy, i niebiesko-czerwony oraz niebiesko-bialy. Powiem tak, rozne opisy mowia o roznych kolorach, ja podlaczylem czerwony do plusa nad tymi wszystkimi wtyczkami, czarny oraz zolty i zolto-czarny do masy, i bialy oraz bialo-czarny do niebiesko-czerwonego i bialo-szarego po czym chcialem sprobowac czy to dziala zamknalem z kluczyka otworzylem z pilota i tyle pompka pochodzila i juz nic mi sie nie otwiera i nie zamyka, niedawno wymienialem pompke bo mi padla i teraz znowu? zalamalem sie, chyba ze to jakis bezpiecznik? wczesniej jak pompka padla to przy przekreceniu kluczykiem na otwarty zapalalo sie swiatlo w kabinie a teraz nic sie nie dzieje. Na szczescie to tylko bezpiecznik, tylko dlaczego ?
-
[ALL B5] Centralny zamek – wszystko działa ale…
masz gdzies przeciek
-
[ALL] Padł centralny zamek
to zamek smiga ci juz w bagazniku?
-
[ALL] Padł centralny zamek
ta wkladka w tym zamku to skomplikowana jest do wymiany/naprawy? mi tez sie nie przekreca tam kluczyk
-
[B5 AFN] Centraly nie otwiera nie zamyka a pompka pracuje!
gdzies byl jak napier*alem mlotkiem w blache zeby wlezc do bagaznika ?
-
[ALL] Padł centralny zamek
pod siedzeniem po stronie pasazera prawie pod samymi drzwiami
-
[ALL] Padł centralny zamek
no zniszczylem, zawsze moge ja odgiac z powrotem, wolalem miec tak i naprawic sobie centralny niz miec cala blache i ten caly problem. Mozesz sprobowac tak jak tam napisalem w innym poscie dmuchnac w rurki w miejscu gdzie sie one rozdzielaja na drzwi,sam bym tak zrobil ale nie doczekalem sie podobnej podpowiedzi od nikogo i musialem zniszczyc ta blache niestety
-
[B5 AFN] Centraly nie otwiera nie zamyka a pompka pracuje!
mozesz sprobowac pod siedzeniem po stronie pasazera jest taki rozdzielnik tych rurek w tym miejscu rozchodza sie po wszystkich drzwiach itp
-
[ALL] Padł centralny zamek
zeby zdjac oparcie musisz wyjac zaglowki i odgiac oparcie zeby od dolu scisnac te gniazda w ktorych siedzialy owe zaglowki i je wyjac do gory, potem recznie podwazasz oparcie do gory i wychodzi, a blache to mlotkiem zalatwilem. Jak dla mnie skladane siedzenia powinny byc w kazdym samochodzie i wdg mnie to totalne zaniedbanie ze strony niemcow, w starszym peugeocie 406 mialem elegancko skladane siedzonka.
-
[ALL] Padł centralny zamek
znam twoj bol bo mialem ostatnio identycznie, i nie dosc ze do baganika jest problem to i klapke od wlewu paliwa tez masz zablokowana. Ja wyjalem siedzenia i powiekszylem ta dziure zeby sie tam zmiescic zeby wyjac i wymienic pompke ostatecznie mozesz wydaje mi sie dojsc do zamka od srodka bagaznika albo wymienic pompke i potem zamek sprawdzac ja poki co wymienilem pompke ale do zamka sie jeszce nie zabieralem. Jesli bedziesz mial problem z wyjeciem siedzen to pisz
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
tez wlasnie zajechalem pod stacje i z nalewakiem w reku siegnalem do klapki i zonk no ale ten zamek nie sprawial wiekszych problemow i tego szpikulca wygiac sie da bez wiekszych problemow i wgiac z powrotem tak jak byl. Mi padlo cos w pompce dzien po tym jak rozebralem boczki w poszukiwaniu przecieku, problem w tym ze wszstkie te przewody wygladaja jak nowe i nic nie znalazlem a przeciek najwyrazniej gdzies jest dalej bo pompka chodzi jeszcze po otwarciu/zamknieciu zamka. Tak sie zastanawiam czy nie ma na o wplywu zaciety zamek bagaznika, ni emoge przekrecic w nim kluczyka, ale moge go otworzyc po otwarciu drzwi z centralnego. Jak myslicie?
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
jesli w tych przewodach bylby jakis plyn, bylo by latwiej ze znalezieniem przecieku
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
z tym dmuchaniem w rurki to nie pomyslalem, nikt tez mi tego nie napisal na forum jak zapytalem a mialem problem z dostaniem sie do bagaznika i przy tankowaniu hy, w tym drugim pomogl srubokret a w pierwszym to juz grubsza sprawa. Pomogla nowa pompka.
-
[ALL B5] Problem z zamkniętym bagażnikiem
dostac sie do bagaznika to mi sie udalo ale nie wiem czy jest mozliwe dojscie do zamka bez rozcinania niczego, bo dojscie do tych wkretow jest zalokowane,musialbym chyba z pol bagaznika od srodka rozkrecic a i tak nie wiem czy bym do zamka doszedl. Robil to juz ktos? Ludze sie jeszcze nadzieja iz problem tkwi w pompce i po podlaczeniu innej odblokuje zamki. a jesli nie to bedzie problem.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 23:15_________________________________________________wstawilem dzisiaj druga pompke i centralny wrocil do zycia, jednak pompka dalej jakby gdzies pompowala za dlugo powietrze bo slychac ja jak chodzi pare sekund po otwarciu zamkow, zdejmowalem wszystkie boczki i te nie wydaje i sie aby gdzies byl przeciek
-
[ALL B5] Problem z zamkniętym bagażnikiem
wygladaja identycznie, serwisowy ma grubsze wyciecie z boku. No ale mi i tak nie pomoze wiec mniejsza juz z nim
-
[ALL B5] Problem z zamkniętym bagażnikiem
no i jest tak jak mowie wejsc nie chce ten serwisowy w zamek, ten zwykly wchodzi, wciska sie zamek ale nie przekreca,o. I co ja w takiej sytuacji moge zrobic?