Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
bedziesz leciec od katowic ???[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:10_________________________________________________wal do Al.Włókniarzy i z wółkniarzy skrec w drewnowska i caly czas prosto nie da sie tego nie zauwazyc
-
Spociki Łódzkie
pewnie bedzie mi wszytsko jedno moze byc do Krakowa walne sobie zimnego lecha na wawelu to jak do Krakowa to ja sie pisze, akurat jeste głodny to sobie zaserwuje kaczke po smoleńsku;] zimny lech kaczka po smolensku i do przodu
-
Spociki Łódzkie
pewnie bedzie mi wszytsko jedno moze byc do Krakowa walne sobie zimnego lecha na wawelu
-
Spociki Łódzkie
jutro nie bede mial kierowcy ;( trzezwy wieczor :gwizdanie: ja Cie zawioze no to pijemy
-
Spociki Łódzkie
jutro nie bede mial kierowcy ;( trzezwy wieczor :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no np. ja pisali na prv do mnie- Spociki Łódzkie
ja tylko powiem jedno a co z ludzmi ktorzy beda z poza LDZ ????? powiedzielismy im ze na rudzka jedziemy i co teraz- Spociki Łódzkie
jak dziabniesz kieliszek sliwowicy to reszte nocy pijesz bez zapojki :polew:- Spociki Łódzkie
ja jestem ale teraz ja widze ze nikogo nie ma ide cos zjesc- Spociki Łódzkie
przez ten wiatr [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:55_________________________________________________dobra panie i panowie pora isc lulul wiec do jutra- Spociki Łódzkie
no na ta chwile bedzie 12 samochodow- Spociki Łódzkie
o to znowu cie nakarmie barszczem [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:53_________________________________________________ nic z tych rzeczy- Spociki Łódzkie
nie pojechal zatrudnic sie w kopalni :polew:- Spocik w Kutnie
...a co chajtasz się ... taaa w Bukowinie [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:30_________________________________________________ Ja niestety w pracy siedze do 20, ale dobrze by było gdyby ktoś z okolic Kutna pojechał sie pokazac wytypujcie henia- Spociki Łódzkie
dobra pany ja tez zawijam nar :hi:a do juterka :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
mamy pierwszego chetnego z Rawy- Spociki Łódzkie
napewno co strzeba zakupic a gdzie upieczemy sie okaze- Spociki Łódzkie
ja jestem zaaaaa, chcę tor saneczkowy :dance: przymarzniesz tylkiem do bobsleja- Spociki Łódzkie
my jestesmy nie pijacy :polew: :kox:- Spociki Łódzkie
to może trzeba dopisać w nagłówku godzinę spodkania bo czytałem ze ktoś ze skierniewic sie dopytywał juz zamiesiclem info w naglowku- Spociki Łódzkie
bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest?? w naszym ulubionym lokalu uuuuuuuu ........... to pupa zabita my z Bartem sie nie bedziemy tam stolowac bo b :tongue4:eda sie z nas smiac bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest?? w naszym ulubionym lokalu uuuuuuuu ........... to pupa zabita my z Bartem sie nie bedziemy tam stolowac bo b :tongue4:eda sie z nas smiac Tomek nie gadaj - ziemniaczki z boczusiem :slina: paluszki lizać :polew: :polew: i do tego halas miasta- Spociki Łódzkie
jak nie bede musial jesc zniemniakow z wody popijajac siedemup-a to sie pisze tylko bede ok 16- Spociki Łódzkie
bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest?? w naszym ulubionym lokalu uuuuuuuu ........... to d*pa zabita my z Bartem sie nie bedziemy tam stolowac bo b :tongue4:eda sie z nas smiac - Spociki Łódzkie