Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
ale wy piszecie 4 dni mnie nie bylo a tu 62 str. w plecy
-
Spociki Łódzkie
mozna tak powiedziec :gwizdanie: lece trzymajcie sie chlopaki i piekne kobitki
-
Spociki Łódzkie
zeganm sie na pare dni bo wyjezdzam bede w piatek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
co wy tu zboczency o jakis warzywniakach od rana gadacie az sie chce takie rzeczy w bialy dzien [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:28_________________________________________________ sieeeeeeeema czesc siostra
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
baba w B7 miala ok 65 lat a samochod byl na bydgoskich blachach
-
Spociki Łódzkie
widzialem dzisiaj B7 biala z czarnym dachem przy rynku baluckim mialem cyknac fotke ale siedziala w nim jakas baba
-
Spociki Łódzkie
zona mu zabronila sie z nami kolegowac
-
Spociki Łódzkie
- Spocik w Kutnie
- Spociki Łódzkie
no teraz luxor :>- Spociki Łódzkie
w jednej lampie mu sie zarowk spalila i troche opone ma zdarta bo jest ugyzona ale tak to szacun moj mistrzu :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie spia tylko pracuja troche- Spociki Łódzkie
ale teraz takiej spota zrobic z jakims grillem kielba itp.- Spociki Łódzkie
a kiedy nastepny spot bo juz sie nie moge doczekac- Spociki Łódzkie
takie troche amatorskie :polew: nie powaznie to gitez lux malina macie ten dar do zdjec z Sebkiem no raczej że amatorskie ... trzymałam tylko aparat i naciskałam guziczek nie, bardzo ladne- Spociki Łódzkie
takie troche amatorskie :polew: nie powaznie to gitez lux malina macie ten dar do zdjec z Sebkiem- Spociki Łódzkie
wybaczam Ci :polew: Się smiejesz ze mnie.... ;( żarcik przecież.... ale następna nieobecność zostanie ukarana :bicz3:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:04_________________________________________________ yyyyy..... w sumie teraz tak sobie myslę a czym Kimi mial się przyjechać fotografować? :gwizdanie: ja mialem go zabrac i by sie ze mna fotgrafowal- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Basia jak cos bedziesz juz wiedziec o Bukowinie to zaklepuj mi miejscowe+1 i pewnie Miskom i oczywiscie Bartowi- Spociki Łódzkie
O rzesz... nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: ;( Ale why.... ;( no bo nasze piekne sloneczko jest ze slaska- Spociki Łódzkie
O rzesz... nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
to poczekaj ja tez nareszcie jak pojade na zlota to z Bartkiem bedziemy mielei kompana do dymka- Spocik w Kutnie
Henio dostalismy fotki z radaru jak lecielismy na zlota :gwizdanie: z Debek a jak ty ????