Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a kiedy beda fotki z soboty od Basi
-
Spociki Łódzkie
moj mistrzu czy zdjecia juz polecialy na konkursik ?????
-
Spociki Łódzkie
oj tam troche usmiechu i sloneczka chcielm wprowadzic w nasze zycie :polew:
-
Spociki Łódzkie
to jest dialekt ktorego uzywa sie poza Katowicami czyt. wsie,PGR itp. :polew:
-
Spociki Łódzkie
bo sasiedzi nie beda mogli zapalic
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
ale wiatr we wlosach byl powiem ci jeszcze tylko tyle ze tam ograniczenie bylo do 4o km/h
-
Spociki Łódzkie
Aaale żeś pojechał teraz BTW, RS4 to też moje marzenie... A marzenie marzeń to S5 albo RS5, ale to chyba dopiero na emeryturze ;( mowie ci o rzeczach osiagalnych w przeciagu 12 miesiecy zobaczycie bedzie to biturbo 2,7 L bo najralem sie na to jak pedofil w sklepie z zabawkami dla dzieci :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomciu najważniejsze są marzenia i siła w dążeniu do nich - Gratki za postawę. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
musze cie Aniu zmartwic bo ta fota jest jak jechalismy na zlota a nie jak wracalismy a my kolego makiaveli lecielismy razem wiec mysle ze to co czeka na poczicei to wlasnie to cos mi sie nie zgadza....bo my sie spotkalismy w Koronowie a Dąbki są 60km od Koronowa jechałem wprost od domu do Koronowa,także Dąbki ominełem szerokim łukiem to powiem ci tak ze w Jarosławcu bylismy ok 15.30 a fotke mam 3.09.2010r godz. 15.16 wiec badz gotow :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Aaale żeś pojechał teraz BTW, RS4 to też moje marzenie... A marzenie marzeń to S5 albo RS5, ale to chyba dopiero na emeryturze ;( mowie ci o rzeczach osiagalnych w przeciagu 12 miesiecy zobaczycie bedzie to biturbo 2,7 L bo najralem sie na to jak pedofil w sklepie z zabawkami dla dzieci
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy predko sie pojawi bo jezdzi ciagle na jakies szkolenia bo z nim gadalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:20_________________________________________________ trudno jestem gotow
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
musze cie Aniu zmartwic bo ta fota jest jak jechalismy na zlota a nie jak wracalismy a my kolego makiaveli lecielismy razem wiec mysle ze to co czeka na poczicei to wlasnie to
-
Spociki Łódzkie
ja bede mial Biturbo 2,7 poczekajcie do wiosny
-
Spociki Łódzkie
nie no byly cb tylko to byl stacjonarny a poza tym to bylo z 10 km od Jaroslawca to juz na radiu zadko monza bylo spotkac
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Dabki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale to jak jechalismy nad morze ciekawe czy z drogi powrotnej nie sypnelo czegos
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
ja dzisija tez dostalem widokowke 290 PLN i 6 pkt. ;(
-
Spociki Łódzkie
:shocked wycieczka na zlot Ogolnopolski
-
Spociki Łódzkie
wlasnie dostalem 290 zl i 6 pkt z Dabek :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Pogdybać sobie nawet nie można, ehhh... Ale jak już kupię, to Wam oko "zbieleje" pod warunkiem ze beda w LDZ jeszcze jakies spoty :polew:
-
Spociki Łódzkie
co tu sie kur...wa dzieje gdzie sa Bartki !!!! g :mysli:dzie sa Miski gdzie sa wszyscy :ranting1: :bicz3: bo teraz to juz ozstalo nas mniej niz na poczatku
-
Spociki Łódzkie
:shocked: :shocked: co to znaczy ?? to w przenośni było :gwizdanie: chyba odkrylismy dziwna tajemnice siostry Basi
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
w nastepna sobote [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 22:00_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-brelok-chromowany-metalowy-najladniesze-i1217616218.html- Spociki Łódzkie
ale chyba wiecej chetnych nie znajdziemy :gwizdanie: