Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. ta pogoda to sie zmienie jeszcze 84 razy i pewnie za 84 razem będzie upał [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:39_________________________________________________ kończyłem wycierać samochód do woskowania i zaczeło kropić także tylko środeczek ogarnełem i umyłem z zewnątrz "piz*y anioła" nie ma to je tez tylko srodek ogarnalem
  2. ta pogoda to sie zmienie jeszcze 84 razy [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:38_________________________________________________zrobiles z samochodu "piz*e aniola"
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jak cos to pisz doWLKP oni mysle ze na 10 sie zbiora to moze do nich zdazysz doleciec albo gon nas chipa masz to dasz rade
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    prosto na miejesce przez konin,inowrocalw,brzydgoszcz itd. :a4fan: a nie dasz rady z nami wystartowac ??? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:16_________________________________________________ nie no co ty by mnie slazoki zaciukaly jakims kilofem :polew:
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wypicie kieliszeczek czysciochy
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie no mam kobite ciocia tez ma gacha ale czy to w czyms przeszakdza :tongue4:
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wrcimy napewno dam znac bede mial ze soba taka mala babe jage i nie omieszka na pewno nas obfotgrafowac najbardziej nie moge sie doczekac poznac cioci Basi
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ku....wa umylem i zaczelo padac zero efektu dobrze ze srodek jest wychuchany i wydmuchany :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:50_________________________________________________ beda foty beda filmy nic nie boj :wink4:zmiontujemy film z najbardziej kompromitujacych momentow :polew:
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no startujemy z tej stacji sosonovec przy rondzie w strykowie o 6.30 [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________jaki masz ponetny avatar [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________ bede o niego dbal zeby nie spal byle gdzie :polew:
  10. ja jebie juz mnie tym POŹKIEM nastaryszyliscie a teraz tornado coraz bardziej jestem sceptyczny :polew: nie daj się zniechęcić no dobra namuwilas mnie :decayed:
  11. ja jebie juz mnie tym POŹKIEM nastaryszyliscie a teraz tornado coraz bardziej jestem sceptyczny :polew:
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj uwierz mi Madzia ze w tym przypadku photoshop nic nie pomoze
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na zdjeciach wychodzi bardziej otyly :polew:
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystko dopieta na ostani guzik tylko jrszcze autko z wieczora trzeba doprowdzic do porzadku fotki napewno opublikujemy :gwizdanie:
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mowie ci ze wyprana dawno w niej nie nialtalem moze dlatego
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widzialem twoje palto ja mam bluzeczke z takim logiem jedyni w Łodzi :decayed:
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oryginalne nie na ten co juz byl :polew:
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na grubo bylo poznalem goscia w tramwaju a ze sie zgubil bo byl troche nadzgany to zabralem go ze soba na impreze do klubu jeszcze bardzo mily gosc
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tu nic nie da sie ukryc tak pilem jeszcze do 4.20 :gwizdanie: z bokserem z Tarnowa nawet dostaslem wejsciowke na atlas arene na walki jutro ci pokaze
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    my ostatnio zgubilismy czarne skrzynki :polew: :polew:
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew:
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w małych ilościach tylko po 3/4 kubeczka :gwizdanie:
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja juz sie szczerze nie moge doczekac :drunk: :dance: :beer1: :beer1: :beer1:
  24. jakoś tak 9-11 mam nadzieje to moze jak o 11 to jakos sie zlapiemy po drodzejak cos to pamietasz ze kanal zlotowy na cb to 25 nie mam cb ....jeżdze przepisowo no to tak jak my wszyscy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.