Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a nalepy juz dotarly do ciebie te 3D ????
-
[ADP B5] Czujniki klockow hamulcowych
wymienialem je na zeszlej jesieni a pozatym tydzien temu wymienialem wchacze i patrzylem na klocki i sa w porzadku dltego mnie ta lampka tak zastanawia z caly czas myslalem ze moze z tylu sa czujniki i myslalem ze to moze byc to ale jak nie mowisz z e nie ma to juz nie wiem
-
Spociki Łódzkie
:decayed:jak sie bawic to sie bawic tylko zadzwon gdzies z godzinke wczesniej
-
[ADP B5] Czujniki klockow hamulcowych
no ale plyna mam pomiedzy minimum a max to chyba ok jest
-
Spociki Łódzkie
a to Emilia zamknieta ;( bede musia dymac do strykowa [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:02_________________________________________________Mariusz ja w niedziele wale na 2 tygodnie i co ztymi ramkami ????
-
Spociki Łódzkie
reczny jest z literka (P)
-
Spociki Łódzkie
nie nie pika i zapala sie jak przelece po jakis dziuracj albo mocniej przychamuje
-
[ALL B6] Problem po długim postoju
ja ci moge opowiedziec z doswadczen mojego tatuska ma Renaulta Megane II i mialo to samo co ty i wymienil 3 razy tarcze+klocki reklamowal itd. itp. co okazlo sie ze winna jest maglownica po regeneracji magal jak reka odjal
-
Spociki Łódzkie
ja bede szukal jak to zlikwidowac
-
Spociki Łódzkie
reczny jest z literka (P)
-
[ADP B5] Czujniki klockow hamulcowych
mam pytanie mianowicie podczas jazdy gdy lekko przychamuje zaczyna mi mrugac kontrolka od czujnika klockow tylko nie jestem pewien czy to wlasnbie to : znaczek wyglada tak ze w srodku jest wykrzynik w kolku a kolko jest w nawiasach jest to w prawym dolnym rogu na tych 4 kratkach co sa na sarodku dechy , a drugie pytanie czy z tylu w B5 sa czujniki od klockow z gory wielkmi dzieki
-
Spociki Łódzkie
od reczenego pali sie kolo predkosciomierza a to na srodku
-
Spociki Łódzkie
Seba powiedz mi jak koncza sie klocki z tylu to na blacie zapala sie znaczek :wylkrzynik w kolku ???? czy co to jest ??
-
Spociki Łódzkie
bo nie stac mnie na wache do 1,6
-
Spociki Łódzkie
blokowales przejazd listonoszowi na jego rejonie za to nalezy sie kara grzywny
-
[B5 AFN] co to za kontrolka?
pokaz fotke
-
Spociki Łódzkie
a i mamy Seba przylapany jak blokowal ruch uliczny przy ul.Spacerowej 15 [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 21:22_________________________________________________troche mnie tu nie bylo caly tydzien a tu nawet jedna strona nie wydukana
-
Spociki Łódzkie
no to dzisiaj sie nam chlopaki rozbujali od rana :polew:
-
Spociki Łódzkie
no to dobrze bo czuje sie teraz jak nie widomy [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 14:30_________________________________________________i cisza jak w grobie
-
Spociki Łódzkie
oj byl wesoly i to bardzo
-
Spociki Łódzkie
nom ja tez dzisiaj wchodze i szukam i szukam tych lodzkich :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
w zyciu trza robic tak zeby: robic,a sie n ie narobic, a zarobic dlatego zostalem listonoszem- Spociki Łódzkie
a ja mam juz fajrant 3 bloki + 1 wierzowiec i kniec pracy- Spociki Łódzkie
no jak to jakie cieplutkie w biurze przy komputerku - Spociki Łódzkie