Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
;( no to trudno to pozdrowcie Brabulinke odemnie
-
Spociki Łódzkie
amoze zrobimy spota jutro o 16 bo ja bynajmniej poniej odpadam ;(
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 22:18_________________________________________________tez bym cos dziabnola ale nie chce mi sie wyalzic z ddomu do sklepu
-
Spociki Łódzkie
a w2y co tak cicho siedzicie dzisiaj ???? grzejcie pewnie gdzies
-
Spociki Łódzkie
teraz mam dopiero fajrant o 9 dopiero zaczynalem prace
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 09:02_________________________________________________http://www.gadu-gadu.pl/5475934051975953651/szok-ma-2-lata-i-pali-40-papierosow-dziennie
-
Spociki Łódzkie
dobranoc pany spadam do legowiska bo za 6,5 godziny tzreba do roboty isc ;( no jacha
-
Spociki Łódzkie
oooooooooooooooo listy polecone moja specjalnosc
-
Spociki Łódzkie
to juz bedzie jego zmartwienie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale to wszystko musze ogarnac w niedzaiele nie ale lece tylko na dzialke na tydzien chyba pocisne pora roku bardzo dobra jak na taki wypad :> to jak ja tez caly tydzien relaksu
-
Spociki Łódzkie
kurna ja nie wiem czy w niedziele dam rade bo musze jecho po matule do strykowa i wieczorem wyjezdzam sobie bo mam wolne
-
Spociki Łódzkie
mialem nosa zeby nie sie nie spieszyc mialem wpasc tylko tyle ze bylbym o 18.30 dopiero i stwierdzilem ze moglbym juz nikogo nie zastac [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:23_________________________________________________a w niedziele o ktorej??????
-
Spociki Łódzkie
no a na tulipanie duzo dzisiaj ludu bylo?????
-
Spociki Łódzkie
a ja cal;y czas do nich nosze listy polecone na Compsport moze sa nadal pod ic shzyldem tylko [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:07_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
no nie wiem nie obiecuje ale moze zajrze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale chyba nien ma sensu bo zaraz bedzie lac jak z konefki to watpie ze ktos zaleci :gwizdanie: jak w sloneczko nie mial kto
-
Spociki Łódzkie
no bo wlasnie nie wiem czy smigac tam czy nie
-
Spociki Łódzkie
taka firma jest na ul.Franciszkańskiej 170 nazywa sie Compsport [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 16:15_________________________________________________cisnie ktos dzisiaj na tulipana?????
-
Spociki Łódzkie
oglaszam fajrant na dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
no to gitarra lece w kokonn na dzisiaj zawieszam dzialalnosc narazie dobrej nocy pany
-
Spociki Łódzkie
mariusz pewnie bedzie chial tez czarna
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
MI JEST TO OBOJETNE TO MOZE ZAMIAST BANDA TO EKIPA LODZ CZY CUS TAKIEGO
-
Spociki Łódzkie
to znowu nam zejdzie z miesiac mnie mozesz zapisac 1 biala 1 czarna