Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a moze wiesz jaki kolor jest???? dawaj linka to sobie pobiore filmiki [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:59_________________________________________________a co z reszta????
-
Spociki Łódzkie
no to dawaj wstaw na uploada to zaraz sciagne bo gralem w nich 1-planowa role [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________a powiedz mi bo ty pewnie bedziesz wiedzial ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w B5 1.6 benzyna
-
Spociki Łódzkie
ty juz nie kombinuj nie dlugo nas pod brame do siebie zaprosisz zeby miec blisko mysle ze pod manu bedzie ok jakas zmiana nastapi tylko o ktorej :gwizdanie:????? a tak z innej beczki panie bartku kiedy zobaczymy filmy????? bardzo jestm ich ciekawy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nom tam powinni co to zrobic bez problemu[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 16:22_________________________________________________to co dzisiaj nic nie bedziemy organizowac???? bo jutro ma caly dzien padac byc jeszcze gorzej niz dzisiaj ;(
-
Spociki Łódzkie
a moze dzisiaj bysmy sie spykneli???? :gwizdanie: ,seba radio w lodzi od reki mozesz dostroic na Przybyszewskiego tam gdzie byl stary polmos
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i co panowie znowu u nas jakos cicho sie zrobilo nic o jakims spocie nie wiadomo ????
-
Spociki Łódzkie
sobie umyje i odkurze, plakiem poczyszcze akuratna pogoda do tego
-
Spociki Łódzkie
ja bylem roznosic polecone ale zrobilem to szybciutko i juz gitarra po robocie co by porobic jak ty bedziesz w pracy
-
Spociki Łódzkie
skonczylem prace mam juz weekend
-
Spociki Łódzkie
a ajk tam seba wlczysz z naklejkami dalej na weekend czegos mozmey sie juz spodziewaac???? :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 22:25_________________________________________________ chociaz raz pierwszy
-
Spociki Łódzkie
nom i ja tez bo z jednej opony mi drut wyszedl ale zrobilem maly tuning i :decayed:jeszczse przelece ten sezon jak chcesz mam opony 134zl od sztuki r15 195x65 nie weim czy to tanio ale jest pare szt.
-
Spociki Łódzkie
kratke moze mam jutro sie okaze szyb nie przyciemnilem ale za to zmienilem opony na letnie
-
Spociki Łódzkie
a mu cos bedziemy w weekend organizowac????
-
Spociki Łódzkie
lepiej o czujniku mi cos powioedzicie
-
Spociki Łódzkie
orientuje sie ktos ilu barowy jest czujnik cidsnienia oleju w Audi A4 B5 1.6 benz. chociaz jaki kolor jest bo nie wiem co kupic a musze wymienic
-
Spociki Łódzkie
co tu dzisiaj taka cisza???? wiosne poczuliscie i na piknik polecieliscie
-
Spociki Łódzkie
mam przygotowane pare zloty tylko zostaje sie zebrac do tego, mysle ze jeszcze poczekam troche az sie ociepli
-
Spociki Łódzkie
a mniej wiecej orientujesz sie jaki koszt moze byc za caly tyl sedana mam
-
Spociki Łódzkie
zdecydowalem sie na sicieme szyb tylko teraz jakiegos galntego jego moscia co by sie do tego przylozyl nie macie kogos godengo zaufania?????
-
Spociki Łódzkie
no dla mnie chyba dzisiaj swiatlo zgaslo lece w kimono bo jkuz sobie rady [rzed tym komputerem nie moge dac dowidzenia
-
Spociki Łódzkie
no chciclem juz wczoraj rozpoczac ale nie bylo chetnych
-
Spociki Łódzkie
takie playboye jak my tez bym sie wystraszyl jak bym byl drzewem ale sie nas teraz namnorzylo na forum
-
Spociki Łódzkie
heheheheheh ale koniecznie musi byc jurne koguciki