Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
mielismy tam nie zle role ciekawe czy umiesci nas w napisaxch koncowych uuuuuu to ciebie nie bedzie jak cos w weekend bo jedziesz do Bukowiny
-
Spociki Łódzkie
albo szprajem pomaluj maly kawalek klapy na czarno i nalepisz [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________DeeJay_Kill kiedy zaprezentujesz nam filmy dokumentalne ktore skreciles
-
Spociki Łódzkie
:good: 5 jak najbardziej :> u mnie zdjecia z tej zorki jakies takie do d*py nie podobne a z reszta takie same jak reszta a dupek audiczek chyba nikt nie fotografowal :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
teraz tzreba czekac na fotki od kolego z pabianic
-
Spociki Łódzkie
no spocik udal nam sie nie ma co moglo by byc czesciej tyle osob :>
-
Spociki Łódzkie
no i gdzie zajechaliscie?????
-
Spociki Łódzkie
no panowie zlocik mozna chyba zaliczyc do bardzo udanych
-
Spociki Łódzkie
daj sobie spokoj z marzanna gdzie ja utopisz????? mozemy ewentualnie zlapac jakiegos kota i z niego zrobic marzane
-
Spociki Łódzkie
sloneczko swieci dawaj wpadaj dzisiaj naprawde bedzie sporo autek i wez dziewuche beda w 3 bo jeszcz przyjada 2
-
Spociki Łódzkie
ja przelecoalem sie od siebie na teofilow i c**j koniec czystosci audi a jeszcze znowu teraz pada ten za***any deszcz ;(
-
Spociki Łódzkie
heheheh zagazujemy ja pod realem podlaczymy do tlumika i bedzie po niej
-
Spociki Łódzkie
aha czyli fotoplastykona no wezme
-
Spociki Łódzkie
a co to jest zorka 5 ????
-
Spociki Łódzkie
no juz sie wychyla sloneczko bedzie spocik ze ho ho
-
Spociki Łódzkie
to za 15 min bedzie po wszystkim
-
Spociki Łódzkie
ale juz po deszczu na balutach juz nie pada
-
Spociki Łódzkie
no to git to ja tez
-
Spociki Łódzkie
ja to sie martwie zeby nie padalo wieczorem ;( bo zapowiada sie fajny spocik bo bedzie duzo A4 a jak bedzie padac to znowu przyjada 3 ;(
-
Spociki Łódzkie
jak bedzie padac tez sie zjezdzamy?????
-
Spociki Łódzkie
na spocie prezencja musi byc moze sie zrobi ladnie
-
Spociki Łódzkie
juz sie z d*py pogoda zrobila bo jak wracalem z myjki to zaczalo juz padac
-
Spociki Łódzkie
z kad tu nagla tyle osob sie wzielo???? chetnych na spota mysalisz ze to te nalepki no moja chyba pojedzie
-
Spociki Łódzkie
ale nie wiem czy tez bedzie jechala ze mna :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
troche jeszcze beda musili poczekac na wlepki ale fajnie ze bedzie w koncu wiecej niz 3 samochody jak dobfrze pojdzie to jutro dobjemy do 8 musze niunke umyc co by sie jutro ladnie zaprezentowac
-
Spociki Łódzkie
jak przecinaki lecimy