Treść opublikowana przez puffi
-
obowiązkowa zmiana opon
Czyli że Ja nieświadomie perdole system bo cały rok jeżdżę na zimówkach. Może jakiś nakaz jazdy na letnich w lecie?
-
odstajaca przednia lampa
Skoro lampa odstaje to sprawdź od razu dolne mocowanie.
-
Brak kodu.
Dominik masz już kod?jeśli nie pw.
-
Nie działała elektryczna regulacja fotela kierowcy góra-dół
Co może nie łączyć,słychać silnik to raczej sprawa mechaniczna.
-
Mocowanie zderzaka s-line
W zeszłym tygodniu również byłem w ASO po tę część i odp.jak wyżej.
-
Zmiana na stabilizatory RS4 B7
zamówiłem s-owe do swojej i też przyszły cieńsze ale pasują.
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Panowie a gdzie ori podłączone są spryski szyby grzane?
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
A masz zamontowaną kamerę cofania?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kalik,byłeś?wrzuć nr posesji:naughty:
-
Rozbiórka obudowy lusterka wewnętrznego z fotochromem
Da się jest na zatrzaskach.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Płyn zmieniony na nowy,heble żyleta:banan:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zmieniłeś z 288/320?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Lepiej jest?bo u Mnie lipa.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Marcin heble założyłeś?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Dokładnie miałem to samo,110-140 kiera robiła się nerwowa po wymianie tarcz powrócił spokój kiery.
-
Tarcze tył ośka 1.8T 190
seria 255?u Mnie 1.8 T ,288 czy ktoś zmieniał?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Karol odpisz pw
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[essen]witam wszyskich