Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puffi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puffi

  1. puffi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za dużo koni:grin:
  2. puffi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebujesz komplet czy którąś sztukę? kpl nima:wink:
  3. puffi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebujesz komplet czy którąś sztukę?
  4. Przetwornica pracowała z ori żarnikiem?Jeśli nie kup ori i będzie hulało.
  5. Raczej wymiana na sprawną.
  6. Bierz, za 300 tysi to kupisz nówkę B8.
  7. Brat szuka a6 c7 i musi być biała,a to gówno i8 chce sprzedać,pewnie będzie w tygodniu to dryndnę poszalejemy w Makem.
  8. Jeszcze nie masz? ---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- W sobotę byłem w makembodach na cmentarzu bmw i8. Ale kurfa badziew nawet schowka na dres nie zrobili.
  9. puffi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś oglądał?
  10. Marcin widziałeś ten film?
  11. Witam wszystkich,Bartek pw Siemian ma blisko może sprawdzić
  12. ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- Na 99% to te felgi się nie krzywią,to nie 18,podjedź do innego wulkanizatora niech przekręca oponą,to raczej jej wina.
  13. Spokojnie, tak jak napisał Łukasz,a dasz radę.
  14. Pod warunkiem że ma dostęp,może próbuje wydłubać z wnętrza auta,a to już tylko wie Karol2984:wink:
  15. Wsiadłem do samochodu i przez otwartą szybę trzymałem lustro,włączyłem elektryczne składanie z przełącznika na drzwiach kierowcy i silnik ładnie pracował tzn.lustro stało w miejscu(zamarznięte)a silniczek pracował przez 3 sek.może posiada sprzęgło:eusathink:,po tym zabiegu nadal wszystko działa jak należy,więc myślę iż przy zamarznięciu nie powinno się nic uszkodzić gdy złożymy pilotem.
  16. Panowie wyszedłem sprawdzić, mam elektrycznie składane,złożyłem ręcznie nic się nie dzieje,wsiadłem do samochodu i przez otwartą szybę trzymałem lustro,włączyłem elektryczne składanie i silnik ładnie pracował,nadal działa więc chyba zima nie straszna:grin: Da się w B6 to chyba w B8 tym bardziej.
  17. Panel jest, ale solar,trzeba zapomnieć. ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Dzięki
  18. Witam,Panowie jak działa ta wentylacja postojowa o której pisał Bartek,co potrzebne by to uruchomić?
  19. puffi odpowiedział(a) na rafalperka temat w Audi A4/S4 B6
    Rafał jaki kod lakieru?
  20. Z ciekawości sprawdziłem u Siebie,również po podłączeniu przejściówki odcina prąd w lampach:shock3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.