Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odstajaca przednia lampa


izol84

Rekomendowane odpowiedzi

witam.zauważyłem ostatnio ze od błotnika odstaje mi lewa przednia lampa.po otwarciu klapy zauważyłem ze jeden z zaczepów jest pęknięty.i tu moje pytanie-da sie to naprawic jakos??

Lampa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie bawił w klejenie zaczepu najlepiej pojechać do zakładu gdzie spawają tworzywa sztuczne i ładnie zespawają. A z klejem różnie bywa przecież lampa cały czas pracuję podczas jazdy i jest poddana na drgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taniej będzie kupić używkę i założyć bez klejenia?

po co ? napisałem wyżej, producent przewidział możliwość naprawy tego poprzez zestaw naprawczy. Zostawiasz swoją lampę, naprawiasz mocowania zgodnie z tym jak przewidział to producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekg

ZESTAW NAPRAWCZY USZY REFLEKTORA AUDI A4 B6 (3668545087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chodzi ci o to tak??nie wiedzialem ze mozna zmienic same mocowania.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekg

ZESTAW NAPRAWCZY USZY REFLEKTORA AUDI A4 B6 (3668545087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chodzi ci o to tak??nie wiedzialem ze mozna zmienic same mocowania.dzieki

Tak to jest takie coś. Ale polecam poszukać w ASO bo kosztuje dużo mniej niż ta cena z allegro. Dość prosto jest to zamontować i masz nowe górne zaczepy lampy a całą resztę tejże masz ori jak miałeś w samochodzie

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

wolałbym kupić drugą lampę z całymi uchwytami ,niż zestaw naprawczy za 100zł

a po co ci druga lampa jeśli masz swoją w pełni sprawną, oryginalną fabryczną a potrzeba ci tylko nowe zaczepy?

Zestaw w ASO kosztuje nie więcej jak 60-80 PLN (nie pamięam już dokładnie). Uważasz, że kupisz dobrą lampę w tej cenie na allegro? za 50 złotych to są lampy, które już mają odłamane zaczepy...

Ja tam wolałem mieć swoją lampę i jak tylko się dowiedziałem o możliwości naprawy tym zestawem to to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odświeżam temat. Mam podobny problem co kolega wrzucający post. Reflektor identycznie odstaje, lecz na uszach nie mam żadnych pęknięć. Jaka może być inna przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że dołem jest nie włożona do końca ,albo trzeba wyregulować dolny ślizg lampy,przykręcony do pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odgrzeje kotleta.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak prawidłowo zamontować przednie reflektory? Mam wrażenie że coś jest nie tak z przednim zderzakiem, bo jakkolwiek zamontuje światła zawsze z którejś strony odstaje.

Macie może zdjęcia prawidłowego montażu reflektorów?

0dd33620d696f87170b7b5a284825ad8.jpg

7872bd8b9b3d29ed9d80a8cdb35006d7.jpg

28b3e5c2f6b3fa1ce7035352ac3f2017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to spasowanie auto musiało być po dzwonie że takie cuda wychodzą z reflektorem.Jedź do jakiegoś ogarniętego blacharza i trochę to poprawi ale szału bym nie oczekiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby było po dzwonie. Wiedziałbym o tym. Rzucie proszę okiem na zderzak od góry może po prostu czegoś nie widzę. ;-)

f6b5c47ff50a1f6be370feae4015270f.jpg

Zastanawiam się czy to może być kwestia regulacji samego zderzaka. Może po wymianie rozrządu?

Dlatego też chciałbym zobaczyć jak wygląda prawidłowe ustawienie reflektorów.

Edytowane przez esco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie, odgrzewam stary temat, żeby nie zakładać nowego.

U mnie mocowania górne spoko,, dolne ułamane.. gdzieś ten kawałeczek  odpadł.

Czy do dolnego mocowania producent również przewidział jakiś zestaw naprawczy ?

Objawy to delikatne drgania reflektora.. najbardziej widoczne gdy podjadę blisko pod ścianę w garażu..

Dotyczy reflektora od strony kierowcy.

111.jpg

122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...