Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. i po co Pablo pojedziesz na ten tor Nurburgring ?
  2. fotoradar wynajmij a tak serio to w Twoim przypadku, myślę że najlepszym rozwiązaniem będą fundusze inwestycyjne [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________polecam fundusze wzrostu krajów azjatyckich
  3. http://srmm.com.pl/index.php/puchar-jesieni-superoes-2010/
  4. już ma moja ma tak wyglądać za niedługo albo tak
  5. niektórzy to mają naje.bane
  6. jak to nie, TDIki (1,9) nawet jeszcze bonusy mają ale umówmy się o tdika trzeba dbać, wtryski turbo, system podciśnień itp itd a tu wsiadasz i jedziesz
  7. blisko
  8. męcząco nie poszło rewelacyjnie ale zabawa za***ista i wiem co z autem muszę teraz zrobić, żeby było lepiej a dzisiaj zchamowałem DZ-ta
  9. przód laminat się kupi tył dostępny tylko do coupe do sedana trza rezać[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________DZ zchamowany ile obstawiacie że zostało po 25 latach ?
  10. kto jutro jedzie na hamownie na 100 % pw do mnie a tak to
  11. auto ha ha przymierzałeś się do moich taboretów ? najpierw pasuje sprawdzić czy ok, a dopiero potem zamawiaj
  12. pod Nokauta można by podjechać
  13. może być dzisiaj, od 14 bede w warsztacie tak jadę
  14. nie mam kamery, chyba że mi Trzeniu pożyczy Nikona :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:23_________________________________________________słyszeliście to ?
  15. albo kto jak traktuje labe
  16. słyszałeś Pablo w ogóle R5 ? dźwięk jest rewelacyjny, w V8 też zresztą
  17. a dźwięk V8 nie jest fajny ? a przeróbka czy droższa, wątpię
  18. dlatego go nie wkładam waży tyle samo co 4.2 V8 a 4.2 kupisz za 2 tys wiadomo, 2.2 T jest bardziej rozwojowy ale w 4.2 też da się w przyszłości grzebać [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:57_________________________________________________2.2 T :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.