Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chwalić to się można od S5 w górę, ale coś pokazać mogę: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_avg_nadchodzi_kulfon_parowoz_wielozadaniowy-t70559.0.html;new no niezłe cacko <policja> wie pan za co pana zatrzymujemy? <zatrzymany> za pieniadze podatnikow?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja miałem prawie rok 330d zadowolony byłes ? sokol chcesz zmienic furmanke? Dalej jestes wkurwiony o to ze seria Cie objechała? .. Daj spokoj to nie powod zeby zmieniac na beemwu własnie ze jest nigdy wiecej fwd, na ch.j to wszystko jak i tak sie slizga [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________ i jak w porownaniu to audi ? bo z tego co wiem to jednak ten silnik jest lepszy od 3.0 tdi przedwczoraj przejechałem sie bmką 320 i za***iście mi sie nią jechało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja miałem prawie rok 330d zadowolony byłes ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł pany powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ładna prawidłowy silnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dziwne, bo ja przed programem mając 137 KM szedłem praktycznie równo z Pablem Sokół ale ja wtedy jechałem na pół gazie bo zapomniałem Ci pózniej powiedzieć o tym Zresztą pojedziemy wszyscy na rybki i na nowo będzie ściganko taaa, od razu na wstecznym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dziwne, bo ja przed programem mając 137 KM szedłem praktycznie równo z Pablem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie ) a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: Brzmi ambitnie o jakiej największej mocy słyszałeś w BLB? w sumie nie słyszałem aby tam był jakiś większy potencjał Zresztą wszystko poniżej 3.0 to kupa , tak po chipsie masz 50-80kucy więcej i to jest coś herezje szerzysz 1.9 TDI PD ARL 150 KM + chips = 200 KM a są wersje 4x4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie ) 1440 :gwizdanie: mega wypas w 2.0 tdi zaczął bym od wymiany turbawki, bo te seryjne są liche najlepiej dorwac od BRD- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ze B5 zawsze bedzie Cie robic :> ano- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z jaką łatwoscia ?! opanujcie sie prosze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee po co odpowietrzać, przyzwycziłeś sie juz przeciez [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:29_________________________________________________btw Małopolskie (Moderator: ykk) ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz nie przesadzaj, że lezy to że na starcie tylko odchodzisz to nic, załozymy letnie i druga proba i lepiej popracaj nad czyms innym "maślanym"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex, no napisz juz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tempe ... joł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na raz to my mamy ponad 300 kuni, wiec bez przesady- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wkoncu kryzys jest przeciez- [B5 ADP] Granatowe ADP... :D
to chyba powinna byc w dziale sprzedam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
druga wariacja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 10:51_________________________________________________na dzien dobry http://www.joemonster.org/filmy/14377/Cos_dla_meskiej_czesci_bojownikow- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bac sie juz ?- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
na przód załoze 15 mm czyli et bedzie 35 na tył 20 mm czyli et 30 i powinno byc git- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
wiem, nie chce mi sie no na zywo jest całkiem całkiem przynajmniej mam pewnosc ze nikt nie ma takich samych- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
cos takiego na zywo to lepiej wyglada - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!