Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. hehe spoko :gwizdanie: podaj mi swoje gg
  2. Mnie też dopiszcie jak będziecie zamawiać to dajce znać gg 4777243 lub kom. 724006048.
  3. Ja mam konto ale jest nowe i nie mam żadnego komentarza.....
  4. nie gadajcie tu o pierdołach :gwizdanie:
  5. ja bym był chętny na te kierunki jak chcecie zamawiać grupowo :>
  6. Oczywiście że robiłem papierem wodnym który wcześniej moczyłem we wodzie... lecz od czasu do czasu przemywałem jeszcze felgę wodą żeby zmyć pozostałości papieru itd....... :>
  7. Brud o którym mówisz do chyba ścierane aluminium co jakiś czas trzeba felgę przemyć wodą.... Przynajmniej ja tak robiłem żeby ten brud nie wgryzł się w świeżo odkryta warstwę....
  8. Ile dałeś za matowy grill dolny i górny??? i gdzie kupowałeś??
  9. Sprzedam Felgi polerowany rant VW Audi seat skoda Mercedes 5x112 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=996480824 Popytajcie znajomych
  10. Czarna wstążka obowiązkowo .... 3 maj się Panie
  11. wszystko pasuje :> umawiamy się pod Mc'Donaldem o 11.30 ???
  12. ryby połapać :>
  13. Siema Martinez ja bym w sobotę też był :>
  14. Najlepszy Kebab jest u turka na Wernyhory taki ukryty :> POLECAM a co do spotu to faktycznie spotkajmy się 11.04.
  15. Spotykamy się teraz 4.04 w niedziele ???
  16. Nochal dawaj foty :gwizdanie:
  17. No ja też będę W Niedziele na 13?
  18. to na która w końcu?? będę wysyłał info do klubowiczów których mam na gg :>
  19. Chyba chodzi o tor na Wojska Polskiego
  20. Tak myślałem ze to maszyna za perfekcyjnie to wyszło .... ile cie wyniosła taka przyjemność??
  21. No to się przyłożyłeś można wiedzieć jakimi papierami i pastami działałeś ??? i jaki czas poświęciłeś na felge???
  22. Mi tam wszędzie pasuje :gwizdanie: ostatnio troszkę zaniedbałem kolegów ;( Obiecuję poprawę
  23. Ja dziś odpadam Mam misje przeprowadzkę......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.