Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A to ciekawe! Jak wynika z tematu, sam tego nie robiłem więc mogłem wprowadzić w błąd. A co się dzieje?
  2. Tak. I parę innych elementów.
  3. Zawór penetruje wałek ssący
  4. Wrzuć jakieś zdjęcia jak to wygląda. Sam chciałem lecieć wymieniać skórę na kierownicy, tymczasem dobre środki pielęgnacyjne do skóry potrafią zdziałać cuda.
  5. Mi za sam program krzyknęli 2000. Jakby co mam wycenę samego programu chyba od 7 tunerów z Warszawy i okolic (tylko nie zaznaczyłem, że Quattro i nie wszędzie mają odpowiednią hamownie).
  6. Dostałem info, że skrzynie mogą zrobić ale przy Stage1 nie ma to sensu.
  7. Za dużo kasy masz? Mi krzyknęli za program 2500 netto.
  8. Diagtronik też nie ma hamowni 4x4
  9. Masz skórzaną tapicerkę foteli i skórzaną kierownicę?
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czemu? Bardzo merytoryczna dyskusja, przynajmniej z jednej strony. Jak nie wiesz jak przestawić to się nie wtrącaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, ale nie powiem. Wystarczy, że po drogach jeżdzą delikwenci z HIDami czy żarówkami "100W" w reflektorach odbłyśnikowych. Nie jestem złośliwy, więc może wytłumaczę: każdy samochód jest skonstruowany w taki sposób, że światła mijania muszą działać razem ze światłami pozycyjnymi. Tym samym nie ma możliwości aby światła postojowe paliły się inaczej w trybie pracy tylko samych świateł postojowych, a inaczej gdy są również zapalone światła mijania.
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Weź sobie Nervosol, następnie poczytaj kodeks drogowy o tym jakie są rodzaje oświetlenia zewnętrznego w aucie i jaka jest ich zasada działania A potem możesz tworzyć teorie, co producent wykonał aby oszczędzić akumulator. Ale ciekawość mnie zżera. Jaki masz cel w tym żeby światła pozycyjne z przodu były realizowane przez LEDy z pełną mocą?
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedy włącznik jest na zero lub na auto ledy świecą ok, ale jak zmienimy na przełączniku na pozycyjne to ledy przygasają tak około połowę. Czyli dobrze zrozumiałem i potwierdzam swoją opinię w tym zakresie.
  13. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyjaśnij jeszcze raz. Ciężko zrozumieć Twój wpis inaczej, może dlatego że brakuje znaków interpunkcji.
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sorry, ale wybij sobie z głowy taki mod. Ledy świecą słabiej jako pozycje nie bez powodu. W nocy DRL oślepia.
  15. Program jak program, nie jest to jakoś wielce skomplikowane. Przy grubszych modach szukałbym wyspecjalizowanego tunera. Jakaś kpina z tym CompSportem i brakiem hamowni. Kreator Mocy ma chociaż na miejscu hamownie 4x4. Na stronie można sobie zobaczyć że ładnych parę sztuk 2.0 TFSI (w tym te poliftowe) robili. Auta z USA i limitery to niby też dla nich nie problem.
  16. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prośba o wycenę takich kółek: Ori felgi 16", trochę porysowane itd itp Opony zimowe Continental TS830P 225/55 - mało bieżnika Chce się tego szybko pozbyć. 800 zł?
  17. A to ciekawe. CompSport w Łodzi nie ma hamowni 4x4? Masz limiter do 207 km/h? Ja planuję wybrać się do Kreatora Mocy, ale mi chodzi tylko o podniesienie mocy.
  18. To xenony według Ciebie są wyznacznikiem dobrego wyposażenia? Bez tego nie ma prestiżu? Ja nie mam xenonów i nie szukałem B8 dla dla nich tylko dla napędu quattro. Są osoby na forum które dokładają do swoich B8 to co mam w standardzie, ale bez xenonów to bieda? Prestiżu? Mało mnie to interesuje, tak jak to co sobie ktoś myśli o moim aucie. Akurat B8 nie jeździłem nigdy ze światłami halogenowymi, ale nie widziałem żadnych halogenów które w jakikolwiek sposób zbliżyłyby się jakością świecenia do xenonów. Chodzi tylko i wyłącznie o kwestie techniczne.
  19. Po rabacie 15%, trochę ponad 600 zł.
  20. Mowa o tym samym miejscu?
  21. Wyposażenie spoko. Masa B8'ek jeździ bez xenonów, a to jest dopiero bieda w takim aucie.
  22. Po głowie chodzi Stage 2. Jaki wydajniejszy intercooler do 2.0 TFSI? Jest coś fajnego, co nie wymaga rzeźby? Comsport proponuje Wagner Tuning, ale 750 czy 850 euro nie mam zamiaru płacić. Czy podejdzie intercooler od 3.0 Tdi Biturbo? 4G0145805J

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.