Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Spójrz na grubość tarczy.
  2. Tak. Na pewno wchodzisz do modułu 46?
  3. To dziwne. Miałeś fabrycznie taką samą wartość? Sprawdziłeś czy na pewno się zmieniła?
  4. Czy dobrze wnioskuję, że teraz przy praktycznie każdym zatrzymaniu auta przełączasz tryb pracy skrzyni z D na N czy P?
  5. Na światłach ktoś jeszcze pomyśli że to jakieś mocne auto.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponad 4% rożnicy w średnicy w stosunku do homologowanych kół.
  7. Siatka jest mocowana zupełnie oddzielnie od samej rolety. Pod wgłębieniem na roletę, od strony wnętrzna są czarne uchwyty do mocowania siatki - posiadasz takie? Poza tym na samych oparciach jest dodatkowe mocowanie do tej siatki - do zastosowania przy złożonych oparciach.
  8. Kabel chinol kosztuje parę złotych, a przydaje się do wielu innych rzeczy.
  9. Chyba Ci oponę zbyt wąską sprzedali.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Popieram, ważne żeby jakieś 20tki wrzucić a opony mogą być najtańsze.
  11. A widział ktoś A4 B8 bez DRL?
  12. Jak jest wprowadzana spora modyfikacja programu silnika, to z założenia żaden fabryczny soft skrzyni nie pomoże. Można się pewnie ratować tylko softem modyfikowanym przez tunera.
  13. Jakos nie widać przypadków Quattro. Wcale mnie to nie dziwi, bo napęd na 4 koła jest stały i do tego domyślnie na tył idzie 60% momentu obrotowego.
  14. Ciekawe ile to to leci maksymalnie. Ja ostatnio robiłem testy po programie, na niemieckiej autostradzie oczywiście
  15. Czy jest to auto z USA?
  16. Wygląda jak zupełnie inna część.
  17. U mnie pod maską czysto. W którym dokładnie miejscu?
  18. Do całej lampy jest jedna wtyczka, do której najlepszy dostęp jest po wysunięciu lampy.
  19. Ledy w pozyji "0" będą się świecić, bo domyślnie są włączone DRL. Jak dzieje się tak tylko w jednej lampie, to w ramach testów podłącz je na przemian i zobacz co się będzie działo.
  20. Trzeba będzie gdzieś pomacać w inny egzemplarzu. Bo u mnie też grzeją, ale zdecydowanie słabiej niż w nowej Octavii. Przez to lusterką suszą się dłużej.
  21. Takie mam aktualnie, po tym jak się bawiłem: 0400048204028500C35B070802 Jeśli dobrze rozumiem, błąd występuje bo jest aktywowane coś co nie jest dostępne?
  22. Zapomniałem dodać, że ktoś wrzucił tylko do kosztorysu przed naprawą z rozpędu. Pompy nie miałem wymienianej.
  23. komoornik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy mógłby ktoś podać fabryczne kodowanie radia Concert w B8? Gdzieś mi wcięło. Aktualnie mam: 0400048204028500C35B070802 Mam problem z błędem: 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption Aktywowałem sobie m.in.: byte 6 bit 7 - telephone control via voice control active byte 8 bit 7 interior light settings active

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.