Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. absolutnie żadna no nie przesadzaj, po pierwsze na przykładzie takiego afn od 50-130 sadzisz na 3 żwawo i jak na miasto to główny zakres prędkości. 150tys razy zmieniają biegi chyba tylko Ci,którzy się zdecydować nie mogą W sensie, że z 1 od razu na 3? Może to ma jakiś sens.
  2. Tylko ze wstecznego. Żarówki kupiłeś jak ja Mocniejszych białych (nie niebieskawych) nie znalazłem.
  3. komoornik odpowiedział(a) na Bampu temat w Audi A4 B8
    D3S Najlepiej oryginał od oficjalnego dystrybutora. Wymiana we własnym zakresie bez problemu - do wyciągnięcia lampy.
  4. Heh. Mi też po wizycie w serwisie przy 140 km/h częściowo spadła osłona.
  5. Ze złączem T10.
  6. Jaka jest przyjemność jeździć mocnym diesel w manualu? Jak patrzę na fragment filmu gdzie jest drugi bieg, to się za głowę łapię. Chcąc pojeździć dynamicznie po mieście, trzeba biegi zmieniać 150 tysięcy razy.
  7. I ten cooler u Rogala montowałeś? 440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją
  8. Czyli jak świadomie akceptuję brak tego oznaczenia składania, to sam regulator pasuje bez przeróbek? W B8 i tak jest tragedia w nocy żeby ustalić w jakiej pozycji jest ten regulator.
  9. Przejrzałem cały temat i nie widzę jednej informacji. Czy można tylko przełożyć sam przełącznik składanych lusterek bez wymiany oprawki i "rączki" boczka? Czy to zupełnie inna konstrukcja? Zdaję sobie sprawę, że nie będzie widać na przełączniku opcji składania.
  10. Nie mówię o komforcie. Amortyzatory mają swój ustalony zakres pracy, zmieniając sprężynę zmienia się charakter pracy.
  11. Nie szkoda Wam fabrycznych amortyzatorów i innych elementów zawieszenia?
  12. A pasażer okupuje siedzisko? Bo z tego co pamiętam jak jeździłem Allroadem z USA, poduszka była aktywna tylko jak ktoś posadził cztery litery na fotelu.
  13. 225/50/R17 XL z indeksem Y Nokian Zline wystarczy? Bo np. Primacy 3 jakieś 100 zł / sztuka więcej.
  14. Aby postawić bardzo wstępną diagnozę, można niby spojrzeć przez otwór w samej obudowie rozrządu.
  15. To dziwne. Może jakiś problem ze stykiem, chociaż dziwne, że obie nie działają. Z tego co pamiętam, oddzielne napięcie biegnie do manualnego zapalania.
  16. Można. A przednie małe zapalają Ci się oddzielnie?
  17. Czemu chcesz się przesiadać? B8.5 wprowadził praktycznie tylko zmiany wyglądu. Jaki to ma sens?
  18. Jak komplet oryginałów może kosztować 275 złotych? Jedyna pewna opcja to zakup od autoryzowanego dystrybutora.
  19. Ciekawe jak by spróbować przestać lać benzynę, a tylko olej dolewać.
  20. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko żarówki tam były A teraz ja pytam : Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ? Auto z automatem bez Auto Hold to straszna męczarnia. W autach z USA za to praktycznie to nie występuje.
  21. Nigdzie nie napisałem, że to ok. Nie zgadzam się tylko z tym, że normą jest 3.8L / 1000km.
  22. Już nie jedna osoba o tym wspominała i ja też powtórzę swoje trzy grosze. Nie żaden standard. Na pewno jest jakaś ilość aut z wynikiem tragicznym, ale spora ilość aut ma wynik w ramach granicy rozsądku. Mam auto, które ma przelot 223k km, nie miało ani Stage 1 ani Stage 2 - pije jakieś 0,3L / 1000 km.
  23. Powinno być jakoś tak: w większości wersji silnikowych podstawowe hamulce w 2.0 TFSI / 3.0 TDI lepsze hamulce W S4 jeszcze lepsze W RS4 najlepsiejsze Ale na pewno było o tym nie raz na forum.
  24. Marzec dopiero a tu kandydat do postu roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.