Treść opublikowana przez komoornik
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
absolutnie żadna no nie przesadzaj, po pierwsze na przykładzie takiego afn od 50-130 sadzisz na 3 żwawo i jak na miasto to główny zakres prędkości. 150tys razy zmieniają biegi chyba tylko Ci,którzy się zdecydować nie mogą W sensie, że z 1 od razu na 3? Może to ma jakiś sens.
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Tylko ze wstecznego. Żarówki kupiłeś jak ja Mocniejszych białych (nie niebieskawych) nie znalazłem.
-
Wymiana Bixenon
D3S Najlepiej oryginał od oficjalnego dystrybutora. Wymiana we własnym zakresie bez problemu - do wyciągnięcia lampy.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Heh. Mi też po wizycie w serwisie przy 140 km/h częściowo spadła osłona.
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Ze złączem T10.
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
Jaka jest przyjemność jeździć mocnym diesel w manualu? Jak patrzę na fragment filmu gdzie jest drugi bieg, to się za głowę łapię. Chcąc pojeździć dynamicznie po mieście, trzeba biegi zmieniać 150 tysięcy razy.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
I ten cooler u Rogala montowałeś? 440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją
-
Wyłączenie/włącznie poduszki pasażera a4 b8
Waga, dobre
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czyli jak świadomie akceptuję brak tego oznaczenia składania, to sam regulator pasuje bez przeróbek? W B8 i tak jest tragedia w nocy żeby ustalić w jakiej pozycji jest ten regulator.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Przejrzałem cały temat i nie widzę jednej informacji. Czy można tylko przełożyć sam przełącznik składanych lusterek bez wymiany oprawki i "rączki" boczka? Czy to zupełnie inna konstrukcja? Zdaję sobie sprawę, że nie będzie widać na przełączniku opcji składania.
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Nie mówię o komforcie. Amortyzatory mają swój ustalony zakres pracy, zmieniając sprężynę zmienia się charakter pracy.
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Nie szkoda Wam fabrycznych amortyzatorów i innych elementów zawieszenia?
-
Wyłączenie/włącznie poduszki pasażera a4 b8
A pasażer okupuje siedzisko? Bo z tego co pamiętam jak jeździłem Allroadem z USA, poduszka była aktywna tylko jak ktoś posadził cztery litery na fotelu.
-
Polecane opony letnie
225/50/R17 XL z indeksem Y Nokian Zline wystarczy? Bo np. Primacy 3 jakieś 100 zł / sztuka więcej.
-
Rozrząd 2.0 TFSI CDNB
Aby postawić bardzo wstępną diagnozę, można niby spojrzeć przez otwór w samej obudowie rozrządu.
-
Jak włączyć tylne oświetlenie wnętrza auta?
To dziwne. Może jakiś problem ze stykiem, chociaż dziwne, że obie nie działają. Z tego co pamiętam, oddzielne napięcie biegnie do manualnego zapalania.
-
Jak włączyć tylne oświetlenie wnętrza auta?
Można. A przednie małe zapalają Ci się oddzielnie?
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Czemu chcesz się przesiadać? B8.5 wprowadził praktycznie tylko zmiany wyglądu. Jaki to ma sens?
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Jak komplet oryginałów może kosztować 275 złotych? Jedyna pewna opcja to zakup od autoryzowanego dystrybutora.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ciekawe jak by spróbować przestać lać benzynę, a tylko olej dolewać.
-
B8 TrOOOOp
Tylko żarówki tam były A teraz ja pytam : Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ? Auto z automatem bez Auto Hold to straszna męczarnia. W autach z USA za to praktycznie to nie występuje.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nigdzie nie napisałem, że to ok. Nie zgadzam się tylko z tym, że normą jest 3.8L / 1000km.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Już nie jedna osoba o tym wspominała i ja też powtórzę swoje trzy grosze. Nie żaden standard. Na pewno jest jakaś ilość aut z wynikiem tragicznym, ale spora ilość aut ma wynik w ramach granicy rozsądku. Mam auto, które ma przelot 223k km, nie miało ani Stage 1 ani Stage 2 - pije jakieś 0,3L / 1000 km.
-
Przod i tyl - rozne klocki zaciski ?
Powinno być jakoś tak: w większości wersji silnikowych podstawowe hamulce w 2.0 TFSI / 3.0 TDI lepsze hamulce W S4 jeszcze lepsze W RS4 najlepsiejsze Ale na pewno było o tym nie raz na forum.
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
Marzec dopiero a tu kandydat do postu roku