Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Steps: 1. Module 46 Central Convenience > Security Access 16 > 16017 (use this access code, not the one the ross-tech suggests) 2. Adaption 10 > Channel 181 >Read The value you get is 65535 (at least that was mine). When you convert that to decimal it comes out to 1111111111111111. Bits 8,9,10,11 code for the reverse lights (1111RLRL11111111) so when you convert them it becomes 1111000011111111. Convert that back to binary and it becomes 61695 3. Enter 61695, hit test then save. Done. Chyba wartość 0?
  2. Tamten kanał adaptacji powinien właśnie odpowiadać ze diagnozę wszystkich żarówek. Kwestia wprowadzenia odpowiedniej wartości. Z innej beczki: czy ktoś montował Auto Hold do polifta z Start/Stop? Widzę jakieś wzmianki, że to ze sobą nie gra, ale chyba można zrezygnować z S/S na rzecz Auto Hold?
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy to A5 już jest w Polsce, czy dopiero jedzie na lawecie?
  4. Ciężko z miejscem w tej Warszawie! Co i raz auto w innym miejscu stoi.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Patrz, a m.in o Twoim aucie była dyskusja. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/351076-przod-i-tyl-rozne-klockizaciski/ To się zrobiło jakieś zamieszanie.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież napisałem że 2.0 a nie 1.8 poza tym z tego co widzę to chyba nie wiesz że istnieje też 2.0TFSI bez Quattro z silnikiem 211PS Wydawało mi się, że 2.0 TFSI 211KM bez Quattro występowało tylko po lifcie, albo w USA. W każdym razie mowa nie o 1.8 TFSI, a o 2.0 TFSI 180KM - wychodzi na to, że tam też są hamulce 314/300.
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie tak hop siup. Dopiero co w temacie o hamulcach doszliśmy do wniosków, że tylko mocniejsze 2.0 TFSI (211KM z Quattro) ma hamulce 320/300. To 180KM z FWD ma niby 314/300. Kolejny argument za Quattro
  8. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sporej ilości egzemplarzy po około 100 tys. km zaczyna pocić się łączenie skrzyni z wałem - kwestia uszczelniacza. Generalnie wg. mojej wiedzy Quattro w A4 (Torsen) jest bezobsługowe (w przeciwieństwie np. do Haldexa).
  9. Ok, czyli problem jest nie z klapką a samym spryskiwaczem?
  10. Oczyszczenie, ewentualnie nasmarowanie. Piłowanie niepotrzebne.
  11. W sumie pytanie do zabiello andynl ma na pewno słabszą odmianę 2.0 TFSI. Może tylko w tej mocniejszej były tarcze 320/30?
  12. A ten inny 2.0 TFSI to czyj?
  13. Jest szansa, że wtyczka się odłączyła samoczynnie? Dziwnym zbiegiem okoliczności w desce rozdzielczej słychać jakiegoś "świerszcza". Szukałem, ale nie znalazłem. Jak wymontować jednostkę MII?
  14. No jak widać chyba jednak nie Czyli autor nie widział prawie takich samych aut, albo prawie robi wielką różnicę.
  15. Nie taka znikoma różnica, bo oprócz średnicy jest duża rożnica w grubości tarczy.
  16. Autor wskazał na prawie takie same auta, nie podając nawet wersji silnikowej. Prześledź trochę dokładniej informacje techniczne, bo w 2.0 TFSI / 3.0 TDI są inne hamulce - tarcze 320/30 zamiast 314/25.
  17. Jakieś opinie? Dwa błędy niby sporadyczne, po skasowaniu przez kilkanaście km nie wróciły. Skan z VCDS: Tuesday,01,July,2014,10:30:38:30570 VCDS Version: Release 12.12.3 (x64) Address 5F: Information Electr. Labels: 4E0-035-6xx-5F.clb Control Module Part Number: 8R1 035 666 C HW: 8R1 035 666 C Component and/or Version: H-BN-EU H44 0524 Software Coding: 0F0100010006A1ED01808B5E00000403E40000020000000000 Work Shop Code: WSC 06325 000 00000 VCID: 387958A28B24E1DE63D-806D 1 Fault Found: 00862 - Antenna for GPS Navigation (R50/R52) 011 - Open Circuit Freeze Frame: Fault Status: 01101011 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 233 Mileage: 211820 km Time Indication: 0 Date: 2016.03.19 Time: 10:17:49 Freeze Frame: Voltage: 12.40 V Jaka szansa, że uszkodzona jest sama antena a nie moduł navi?
  18. Rozrząd nie jest od strony skrzyni. Jest trochę roboty, bo z założenia ściąga się pas przedni.
  19. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zastanawiam się czy nie jest czasem tak domyślnie? A amerykańce mają chyba tylko w pakiecie pod przyciskiem lampkę, która informuje o statusie poduszki.
  20. Ciężko czasem dostać, ale sprzedają jeszcze gumy w pudełkach:
  21. Ile km jeździłeś autem z Quattro?
  22. Czyli nawet jeśli już jest czujnik deszczu/zmierzchu to i tak nie ma zupełnie żadnego przygotownia wiązki do lusterka fotochrom? Wiem, że to z założenia niezależne rzeczy.
  23. komoornik odpowiedział(a) na perkusista temat w 1.8TFSI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272895-18tfsi-i-20tfsi-problemy-z-klapami-i-dolotem/#entry3955495
  24. komoornik odpowiedział(a) na maciek333 temat w Audi A4 B8
    A tak z ciekawości pytam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.